| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Rodzaj | siodełko szosowe |
| Marka | Selle Royal |
| Kolor dominujący | wielokolorowy |
| Kod producenta | Concept Selle |
| Waga | 250 g |
| Dedykowany/a do | rowery gravel, rowery street, rowery szosowe, rowery torowe, rowery trekking, rowery triathlon, rowery zjazdowe (downhill), rowery trailowe, Pozostałe |
| Płeć | produkt uniseks |
| Szerokość | 135 mm |
| Długość | 280 mm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: aebe9c75-bcf9-4fda-b8dc-d664ddaac9f7
Podobne wyszukiwania
Siodełka Warszawa
 
(136)
Siodełka Kraków
 
(67)
Siodełka Wrocław
 
(58)
Siodełka Milicz
 
(57)
Siodełka Łódź
 
(38)
Siodełka Tarnów
 
(35)
Siodełka Poznań
 
(33)
Siodełka Gdańsk
 
(22)
Siodełka Dzierżoniów
 
(21)
Siodełka Lublin
 
(16)
Siodełka Rzeszów
 
(16)
Siodełka Szczecin
 
(15)
Siodełka Katowice
 
(15)
Siodełka Bydgoszcz
 
(13)
Siodełka Białystok
 
(12)
Siodełka Gdynia
 
(11)
Siodełka Olsztyn
 
(11)
Siodełka Jelenia Góra
 
(11)
Siodełka Nysa
 
(11)
Siodełka Jamno
 
(10)
Siodełka Bielsko-Biała
 
(10)
Siodełka Gliwice
 
(10)
Siodełka Częstochowa
 
(9)
Siodełka Legionowo
 
(8)
Siodełka Nowy Sącz
 
(8)
Siodełka Krosno
 
(7)
Siodełka Tychy
 
(7)
Siodełka Wąsosz
 
(7)
Siodełka Radom
 
(7)
Siodełka Skawina
 
(7)
Siodełka Kielce
 
(6)
Siodełka Rumia
 
(6)
Siodełka Bolesławiec
 
(6)
Siodełka Pruszków
 
(6)
Siodełka Zawiercie
 
(6)
Siodełka Głogowa
 
(6)
Siodełka Mielec
 
(6)
Siodełka Opole
 
(5)
Siodełka Głubczyce
 
(5)
Siodełka Cieszyn
 
(5)
Siodełka Leszno
 
(5)
Siodełka Tarnowskie Góry
 
(5)
Siodełka Ząbki
 
(5)
Siodełka Świętochłowice
 
(5)
Siodełka Ełk
 
(5)
Siodełka Oleśnica
 
(5)
Siodełka Maków Mazowiecki
 
(4)
Siodełka Brzozów
 
(4)
Siodełka Łopuszno
 
(4)
Siodełka Chojnice
 
(4)
Siodełka Kalisz
 
(4)
Siodełka Zielona Góra
 
(4)
Siodełka Orawka
 
(4)
Siodełka Sosnowiec
 
(4)
Siodełka Kłodzko
 
(4)
Siodełka Komorniki
 
(4)
Siodełka Sanok
 
(4)
Siodełka Ostrów Wielkopolski
 
(4)