| Stan | Nowy |
| Kod producenta | VELO VL-3378 |
| Marka | Bop Components |
| Model | VELO VL-3378 |
| Waga | 281 g |
| Długość | 275 mm |
| Szerokość | 149 mm |
| Kolor dominujący | czarny |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 221.000 kg |
| Dedykowany/a do | rowery BMX, rowery ebike, rowery gravel, rowery juniorskie (koła 24"-27,5"), rowery miejskie, rowery MTB (górskie), rowery trekking |
| Płeć | produkt uniseks |
| EAN (GTIN) | 5905488408643 |
| Rodzaj | siodełko MTB |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b423cde8-a4a4-4054-b1c9-9d7adfd1aa5e
Podobne wyszukiwania
Siodełka Warszawa
 
(137)
Siodełka Kraków
 
(68)
Siodełka Wrocław
 
(59)
Siodełka Milicz
 
(54)
Siodełka Łódź
 
(36)
Siodełka Tarnów
 
(35)
Siodełka Poznań
 
(33)
Siodełka Gdańsk
 
(26)
Siodełka Dzierżoniów
 
(21)
Siodełka Lublin
 
(16)
Siodełka Rzeszów
 
(16)
Siodełka Szczecin
 
(15)
Siodełka Katowice
 
(13)
Siodełka Bydgoszcz
 
(13)
Siodełka Białystok
 
(12)
Siodełka Olsztyn
 
(11)
Siodełka Jelenia Góra
 
(11)
Siodełka Nysa
 
(11)
Siodełka Gdynia
 
(11)
Siodełka Jamno
 
(10)
Siodełka Bielsko-Biała
 
(10)
Siodełka Gliwice
 
(10)
Siodełka Wąsosz
 
(9)
Siodełka Częstochowa
 
(9)
Siodełka Nowy Sącz
 
(8)
Siodełka Legionowo
 
(8)
Siodełka Radom
 
(7)
Siodełka Tychy
 
(7)
Siodełka Skawina
 
(7)
Siodełka Krosno
 
(7)
Siodełka Kielce
 
(6)
Siodełka Bolesławiec
 
(6)
Siodełka Rumia
 
(6)
Siodełka Głogowa
 
(6)
Siodełka Zawiercie
 
(6)
Siodełka Mielec
 
(6)
Siodełka Pruszków
 
(6)
Siodełka Cieszyn
 
(5)
Siodełka Tarnowskie Góry
 
(5)
Siodełka Sosnowiec
 
(5)
Siodełka Oleśnica
 
(5)
Siodełka Ząbki
 
(5)
Siodełka Świętochłowice
 
(5)
Siodełka Opole
 
(5)
Siodełka Głubczyce
 
(5)
Siodełka Leszno
 
(5)
Siodełka Ełk
 
(5)
Siodełka Komorniki
 
(4)
Siodełka Sanok
 
(4)
Siodełka Zielona Góra
 
(4)
Siodełka Ostrów Wielkopolski
 
(4)
Siodełka Brzozów
 
(4)
Siodełka Łopuszno
 
(4)
Siodełka Kalisz
 
(4)
Siodełka Maków Mazowiecki
 
(4)
Siodełka Orawka
 
(4)
Siodełka Kłodzko
 
(4)
Siodełka Grudziądz
 
(4)