| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | WTB |
| Model | Silverado |
| Waga | 200 g |
| Długość | 280 mm |
| Szerokość | 135 mm |
| Kolor dominujący | czarny |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Rodzaj | siodełko MTB |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b2c27a7d-ca62-43a1-909b-651d33b6d18c
Podobne wyszukiwania
Siodełka Warszawa
 
(135)
Siodełka Kraków
 
(65)
Siodełka Wrocław
 
(54)
Siodełka Milicz
 
(42)
Siodełka Łódź
 
(36)
Siodełka Poznań
 
(34)
Siodełka Tarnów
 
(29)
Siodełka Gdańsk
 
(21)
Siodełka Dzierżoniów
 
(20)
Siodełka Rzeszów
 
(15)
Siodełka Szczecin
 
(15)
Siodełka Lublin
 
(14)
Siodełka Jamno
 
(12)
Siodełka Białystok
 
(11)
Siodełka Bydgoszcz
 
(11)
Siodełka Olsztyn
 
(11)
Siodełka Nysa
 
(10)
Siodełka Jelenia Góra
 
(10)
Siodełka Katowice
 
(10)
Siodełka Bielsko-Biała
 
(9)
Siodełka Gliwice
 
(9)
Siodełka Nowy Sącz
 
(8)
Siodełka Wąsosz
 
(8)
Siodełka Legionowo
 
(8)
Siodełka Częstochowa
 
(8)
Siodełka Sochaczew
 
(7)
Siodełka Radom
 
(7)
Siodełka Gdynia
 
(7)
Siodełka Krosno
 
(7)
Siodełka Skawina
 
(7)
Siodełka Kielce
 
(7)
Siodełka Sanok
 
(6)
Siodełka Zawiercie
 
(6)
Siodełka Zwierzyniec
 
(6)
Siodełka Pruszków
 
(6)
Siodełka Głogowa
 
(6)
Siodełka Bolesławiec
 
(6)
Siodełka Kalisz
 
(5)
Siodełka Oleśnica
 
(5)
Siodełka Ząbki
 
(5)
Siodełka Świętochłowice
 
(5)
Siodełka Opole
 
(5)
Siodełka Głubczyce
 
(5)
Siodełka Leszno
 
(5)
Siodełka Tychy
 
(5)
Siodełka Tarnowskie Góry
 
(5)
Siodełka Świdnik
 
(4)
Siodełka Rumia
 
(4)
Siodełka Sosnowiec
 
(4)
Siodełka Kłodzko
 
(4)
Siodełka Grudziądz
 
(4)
Siodełka Dębica
 
(4)
Siodełka Maków Mazowiecki
 
(4)
Siodełka Rybnik
 
(4)
Siodełka Orawka
 
(4)
Siodełka Ostrów Wielkopolski
 
(4)
Siodełka Słupsk
 
(4)
Siodełka Brzozów
 
(4)
Siodełka Mielec
 
(4)
Siodełka Komorniki
 
(4)
Siodełka Kroczyce
 
(4)