| Stan | Nowy |
| Marka | Belle |
| Waga | 70.00 kg |
| Kod producenta | RTX 68 |
| Rodzaj zagęszczarki | skoczek / wibracyjna |
| Paliwo | benzyna |
| Rozruch | ręczny |
| Moc | 3.50 KM |
| Pojemność zbiornika paliwa | 2.50 l |
| Długość płyty | 335 mm |
| Szerokość płyty | 280 mm |
| Liczba drgań na minutę | 660 |
| Siła odśrodkowa | 16.00 kN |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 70.000 kg |
| Tryb pracy | ręcznie prowadzona |
O przedmiocie
Oferta: e0250b3e-3436-456b-88a8-00887ba45682
Podobne wyszukiwania
Zagęszczarki Białystok
 
(110)
Zagęszczarki Trzebnica
 
(85)
Zagęszczarki Konin
 
(46)
Zagęszczarki Opole
 
(42)
Zagęszczarki Kościerzyna
 
(14)
Zagęszczarki Raszków
 
(13)
Zagęszczarki Bieliny
 
(11)
Zagęszczarki Tychy
 
(9)
Zagęszczarki Żarów
 
(8)
Zagęszczarki Pniewy
 
(7)
Zagęszczarki Chocianów
 
(7)
Zagęszczarki Lesznowola
 
(6)
Zagęszczarki Rogowiec
 
(6)
Zagęszczarki Międzyrzecz
 
(6)
Zagęszczarki Nowy Wiśnicz
 
(5)
Zagęszczarki Warszawa
 
(5)
Zagęszczarki Nysa
 
(4)
Zagęszczarki Kraków
 
(4)
Zagęszczarki Gdańsk
 
(4)
Zagęszczarki Dębe Wielkie
 
(4)
Zagęszczarki Bielsko-Biała
 
(4)
Zagęszczarki Wrocław
 
(4)
Zagęszczarki Cieszyn
 
(4)
Zagęszczarki Baćkowice
 
(4)