| Stan | Nowy |
| Rozmiar | 40 |
| Linia | regular |
| Płeć | kobieta |
| Kolor | zielony |
| Odcień | zieleń butelkowa |
| Rodzaj | inny |
| Kaptur | bez kaptura |
| Długość | przed kolana |
| Rękaw | długi rękaw |
| Materiał dominujący | skóra naturalna |
| Zapięcie | zatrzask |
| Liczba kieszeni | 4 |
| Szerokość pod pachami | 46 cm |
| Szerokość w ramionach | 44 cm |
| Długość całkowita | 110 cm |
| Długość rękawa | 65 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: c2fae90f-029b-403b-948b-5009ea109d51
Podobne wyszukiwania
Płaszcze Warszawa
 
(1464)
Płaszcze Lublin
 
(156)
Płaszcze Kielce
 
(122)
Płaszcze Gliwice
 
(103)
Płaszcze Koło
 
(67)
Płaszcze Sosnowiec
 
(59)
Płaszcze Opole
 
(52)
Płaszcze Jelenia Góra
 
(44)
Płaszcze Mysłowice
 
(44)
Płaszcze Elbląg
 
(43)
Płaszcze Myślenice
 
(34)
Płaszcze Przemyśl
 
(32)
Płaszcze Ostrów Wielkopolski
 
(29)
Płaszcze Puste Łąki
 
(27)
Płaszcze Zamość
 
(25)
Płaszcze Jarosław
 
(25)
Płaszcze Piaseczno
 
(25)
Płaszcze Stargard
 
(25)
Płaszcze Zgierz
 
(23)
Płaszcze Będzin
 
(21)
Płaszcze Ełk
 
(20)
Płaszcze Gryfice
 
(20)
Płaszcze Szczecinek
 
(19)
Płaszcze Sokołów Małopolski
 
(17)
Płaszcze Siemianowice Śląskie
 
(17)
Płaszcze Łuków
 
(16)
Płaszcze Myszków
 
(16)
Płaszcze Fidest
 
(16)
Płaszcze Legionowo
 
(14)
Płaszcze Skierniewice
 
(13)
Płaszcze Grodzisk Mazowiecki
 
(13)
Płaszcze Nowy Targ
 
(12)
Płaszcze Płońsk
 
(12)
Płaszcze Szynwałd
 
(11)
Płaszcze Młoszowa
 
(11)
Płaszcze Zgorzała
 
(10)
Płaszcze Milicz
 
(10)
Płaszcze Bochnia
 
(9)
Płaszcze Kamienna Góra
 
(9)
Płaszcze Żywiec
 
(9)
Płaszcze Wołów
 
(8)
Płaszcze Wymiarki
 
(8)
Płaszcze Tarnowo Podgórne
 
(8)
Płaszcze Kostrzyn nad Odrą
 
(8)
Płaszcze Krasnystaw
 
(8)
Płaszcze Słupca
 
(8)
Płaszcze Puławy
 
(8)
Płaszcze Opalenica
 
(7)
Płaszcze Mszana Dolna
 
(7)
Płaszcze Kobyłka
 
(7)
Płaszcze Chełmiec
 
(7)
Płaszcze Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Płaszcze Jelcz-Laskowice
 
(7)
Płaszcze Ropczyce
 
(7)
Płaszcze Bukowno
 
(7)
Płaszcze Łęczyca
 
(7)
Płaszcze Ostrów Mazowiecka
 
(6)
Płaszcze Chełmno
 
(6)
Płaszcze Jankowice
 
(6)
Płaszcze Brwinów
 
(6)
Płaszcze Kurzętnik
 
(6)
Płaszcze Kluczbork
 
(6)
Płaszcze Mareza
 
(6)
Płaszcze Chodzież
 
(6)
Płaszcze Kobierzyce
 
(6)
Płaszcze Głubczyce
 
(5)
Płaszcze Gródek
 
(5)
Płaszcze Stryszawa
 
(5)
Płaszcze Sierpc
 
(5)
Płaszcze Silno
 
(5)
Płaszcze Połczyn-Zdrój
 
(5)
Płaszcze Rydułtowy
 
(5)
Płaszcze Żabno
 
(5)
Płaszcze Czaniec
 
(5)
Płaszcze Limanowa
 
(5)
Płaszcze Podwilk
 
(5)
Płaszcze Lipinki
 
(5)
Płaszcze Łosice
 
(5)
Płaszcze Poddębice
 
(5)
Płaszcze Zambrów
 
(5)
Płaszcze Gardzienice Pierwsze
 
(5)
Płaszcze Lutcza
 
(4)
Płaszcze Wadowice
 
(4)
Płaszcze Łupowo
 
(4)
Płaszcze Wągrowiec
 
(4)
Płaszcze Wałcz
 
(4)
Płaszcze Witonia
 
(4)
Płaszcze Krotoszyn
 
(4)
Płaszcze Wolbórz
 
(4)
Płaszcze Rucewo
 
(4)
Płaszcze Brzozów
 
(4)
Płaszcze Płaza
 
(4)
Płaszcze Czerwonka
 
(4)
Płaszcze Krapkowice
 
(4)
Płaszcze Jabłonna
 
(4)
Płaszcze Mikołów
 
(4)