| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Kolor | czarny |
| Moc silnika | 400.00 W |
| Zasięg | 15.00 km |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Prędkość maksymalna | 15.00 km/h |
| Marka | Skymaster |
| Kod producenta | SKYMASTER OFROAD |
| Typ deskorolki | dwukołowa |
| Cechy dodatkowe | odtwarzacz MP3 |
| Średnica kół (cale) | 8.50 " |
| Maksymalny kąt nachylenia terenu | 20 ° |
| Model | OFFROAD DUAL |
| Waga | 14.50 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b2d0a1b4-0511-42ba-9668-f52e871be68b
Podobne wyszukiwania
Deskorolki elektryczne Warszawa
 
(33)
Deskorolki elektryczne Wrocław
 
(15)
Deskorolki elektryczne Kraków
 
(9)
Deskorolki elektryczne Łódź
 
(7)
Deskorolki elektryczne Rzeszów
 
(6)
Deskorolki elektryczne Gdynia
 
(6)
Deskorolki elektryczne Tczew
 
(5)
Deskorolki elektryczne Chojnice
 
(4)
Deskorolki elektryczne Poznań
 
(4)
Deskorolki elektryczne Stargard
 
(4)
Deskorolki elektryczne Oleśnica
 
(4)
Deskorolki elektryczne Katowice
 
(4)
Deskorolki elektryczne Gdańsk
 
(4)
Deskorolki elektryczne Żary
 
(4)
Deskorolki elektryczne Koszalin
 
(4)
Deskorolki elektryczne Białystok
 
(4)
Deskorolki elektryczne Skoki
 
(4)