| Stan | Bardzo dobry |
| Moc silnika | 350 W |
| Zasięg | 20 km |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Prędkość maksymalna | 15 km/h |
| Kod producenta | Wheels 11 \ Dual Smart |
| Średnica kół (cale) | 10.5 " |
| Waga | 11.7 kg |
| Model | Wheels 11 Dual |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 9b21e207-161a-4615-b2bd-f21067663b4f
Podobne wyszukiwania
Deskorolki elektryczne Warszawa
 
(32)
Deskorolki elektryczne Wrocław
 
(15)
Deskorolki elektryczne Kraków
 
(9)
Deskorolki elektryczne Łódź
 
(7)
Deskorolki elektryczne Rzeszów
 
(6)
Deskorolki elektryczne Gdynia
 
(6)
Deskorolki elektryczne Tczew
 
(5)
Deskorolki elektryczne Chojnice
 
(4)
Deskorolki elektryczne Poznań
 
(4)
Deskorolki elektryczne Stargard
 
(4)
Deskorolki elektryczne Oleśnica
 
(4)
Deskorolki elektryczne Katowice
 
(4)
Deskorolki elektryczne Gdańsk
 
(4)
Deskorolki elektryczne Żary
 
(4)
Deskorolki elektryczne Koszalin
 
(4)
Deskorolki elektryczne Białystok
 
(4)
Deskorolki elektryczne Skoki
 
(4)