| Stan | Bardzo dobry |
| Typ | Podstawa |
| Minimalna liczba graczy | 2 |
| Maksymalna liczba graczy | 5 |
| Wersja językowa gry | polska |
| Wiek gracza | 15-18 lat, 5-7 lat, 18+, 12-14 lat, 8-11 lat |
| Wydawca | Egmont |
| Czas rozgrywki | Do 30 minut |
| Seria | Concordia |
| Informacje dodatkowe | wersja podróżna |
| Materiał | karton, papier |
| Bohater / Bajka | brak |
| Nazwa | Słowostworki |
| Projektant | kreatywna nauka, gry dla dzieci edukacyjne, gry logiczne planszowe, planszówki rozwijające kreatywność, wspaniała gra dla całej rodziny familijna |
| Ilustrator | gra planszowa wymyślanie słów dla dzieci w każdym wieku i dorosłych, towarzyska gra planszowa dla dzieci, gry planszowe, imprezowe gry dla dzieci |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.180 kg |
| Kod producenta | 5908215003906 |
| Wysokość produktu | 12.50 cm |
| Szerokość produktu | 19.50 cm |
| Głębokość produktu | 24.00 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: e409065c-abd0-4065-ae76-91e6713e6e2c
Podobne wyszukiwania
Słowne i liczbowe Warszawa
 
(34)
Słowne i liczbowe Kraków
 
(15)
Słowne i liczbowe Poznań
 
(10)
Słowne i liczbowe Gdańsk
 
(8)
Słowne i liczbowe Grodzisk Mazowiecki
 
(7)
Słowne i liczbowe Wrocław
 
(6)
Słowne i liczbowe Łódź
 
(6)
Słowne i liczbowe Ostrzeszów
 
(6)
Słowne i liczbowe Szczecin
 
(5)
Słowne i liczbowe Białystok
 
(5)
Słowne i liczbowe Toruń
 
(4)
Słowne i liczbowe Gdynia
 
(4)
Słowne i liczbowe Nowy Targ
 
(4)