| Stan | Nowy |
| Wysokość produktu | 5.35 cm |
| Czas pracy | 30 h |
| Regulacja głośności | tak |
| Marka | Apple |
| Impedancja | 0 Ω |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Mikrofon | tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zasięg | 10 m |
| Załączone wyposażenie | 4 pary wkładek silikonowych (XS, S, M, L) |
| Szerokość produktu | 4.43 cm |
| Waga produktu | 246.00 g |
| Czas czuwania | 10 h |
| Głębokość produktu | 2.13 cm |
| Cechy dodatkowe | Live Listen |
| Kod producenta | MTJV3AM/A |
| Kolor dominujący | biały |
| Model | AirPods Pro 2. generacji |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz, 20000 Hz |
| Transmisja sygnału | Bluetooth |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Złącze ładowania | USB typ C |
| Zawiera baterie | tak |
| Aktywne tłumienie hałasu | tak |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.189 kg |
| Rodzaj słuchawek | dokanałowe |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: a238dc13-6ab6-4ac2-9f89-5050c1493d0e
Podobne wyszukiwania
Bezprzewodowe Warszawa
 
(918)
Bezprzewodowe Bydgoszcz
 
(155)
Bezprzewodowe Lublin
 
(119)
Bezprzewodowe Kielce
 
(62)
Bezprzewodowe Piaseczno
 
(51)
Bezprzewodowe Ostrów Wielkopolski
 
(38)
Bezprzewodowe Opole
 
(38)
Bezprzewodowe Bolesławiec
 
(35)
Bezprzewodowe Zamość
 
(33)
Bezprzewodowe Gliwice
 
(33)
Bezprzewodowe Hrubieszów
 
(23)
Bezprzewodowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(23)
Bezprzewodowe Sosnowiec
 
(22)
Bezprzewodowe Zawiercie
 
(18)
Bezprzewodowe Jarosław
 
(15)
Bezprzewodowe Elbląg
 
(15)
Bezprzewodowe Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Bezprzewodowe Janów Lubelski
 
(13)
Bezprzewodowe Będzin
 
(13)
Bezprzewodowe Mirzec
 
(13)
Bezprzewodowe Brzozów
 
(12)
Bezprzewodowe Przemyśl
 
(12)
Bezprzewodowe Jelenia Góra
 
(11)
Bezprzewodowe Ełk
 
(11)
Bezprzewodowe Wadowice
 
(11)
Bezprzewodowe Rydułtowy
 
(10)
Bezprzewodowe Siemianowice Śląskie
 
(10)
Bezprzewodowe Zgierz
 
(10)
Bezprzewodowe Starachowice
 
(10)
Bezprzewodowe Stanin
 
(10)
Bezprzewodowe Żywiec
 
(10)
Bezprzewodowe Krotoszyn
 
(10)
Bezprzewodowe Parczew
 
(9)
Bezprzewodowe Myszków
 
(9)
Bezprzewodowe Zabierzów
 
(9)
Bezprzewodowe Szczerców
 
(9)
Bezprzewodowe Łuków
 
(8)
Bezprzewodowe Piaski
 
(8)
Bezprzewodowe Śrem
 
(8)
Bezprzewodowe Skierniewice
 
(8)
Bezprzewodowe Mysłowice
 
(8)
Bezprzewodowe Gryfice
 
(8)
Bezprzewodowe Syców
 
(8)
Bezprzewodowe Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Bezprzewodowe Stargard
 
(7)
Bezprzewodowe Lubsko
 
(7)
Bezprzewodowe Limanowa
 
(7)
Bezprzewodowe Legionowo
 
(7)
Bezprzewodowe Brzeziny
 
(7)
Bezprzewodowe Krzemieniewo
 
(7)
Bezprzewodowe Kruszyn
 
(6)
Bezprzewodowe Szczecinek
 
(6)
Bezprzewodowe Myślenice
 
(6)
Bezprzewodowe Świnoujście
 
(6)
Bezprzewodowe Środa Wielkopolska
 
(6)
Bezprzewodowe Kobyłka
 
(6)
Bezprzewodowe Osielsko
 
(6)
Bezprzewodowe Radziejowice-Parcel
 
(6)
Bezprzewodowe Głubczyce
 
(5)
Bezprzewodowe Koronowo
 
(5)
Bezprzewodowe Jakubowizna
 
(5)
Bezprzewodowe Sierpc
 
(5)
Bezprzewodowe Koło
 
(5)
Bezprzewodowe Poddębice
 
(5)
Bezprzewodowe Mikołów
 
(5)
Bezprzewodowe Choszczno
 
(5)
Bezprzewodowe Krasnystaw
 
(5)
Bezprzewodowe Bochnia
 
(5)
Bezprzewodowe Gubin
 
(5)
Bezprzewodowe Jarocin
 
(5)
Bezprzewodowe Puławy
 
(5)
Bezprzewodowe Przysucha
 
(5)
Bezprzewodowe Manowo
 
(5)
Bezprzewodowe Wołów
 
(5)
Bezprzewodowe Chodzież
 
(5)
Bezprzewodowe Piątek
 
(5)
Bezprzewodowe Opatów
 
(5)
Bezprzewodowe Międzyzdroje
 
(4)
Bezprzewodowe Wągrowiec
 
(4)
Bezprzewodowe Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Bezprzewodowe Stara Kamienica
 
(4)
Bezprzewodowe Płońsk
 
(4)
Bezprzewodowe Snochowice
 
(4)
Bezprzewodowe Kluczbork
 
(4)
Bezprzewodowe Tczew
 
(4)
Bezprzewodowe Poraj
 
(4)
Bezprzewodowe Brwinów
 
(4)
Bezprzewodowe Morąg
 
(4)
Bezprzewodowe Imielin
 
(4)
Bezprzewodowe Szadek
 
(4)
Bezprzewodowe Józefów
 
(4)
Bezprzewodowe Nowe Brzesko
 
(4)
Bezprzewodowe Pasieka
 
(4)
Bezprzewodowe Raków
 
(4)
Bezprzewodowe Węgrów
 
(4)
Bezprzewodowe Zambrów
 
(4)