| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Apple |
| Model | AirPods |
| Rodzaj słuchawek | nauszne |
| Kolor dominujący | biały |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Transmisja sygnału | Bluetooth |
| Złącze ładowania | USB typ C |
| Aktywne tłumienie hałasu | tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Szerokość produktu | 5.00 cm |
| Wysokość produktu | 6.00 cm |
| Głębokość produktu | 3.00 cm |
| Waga produktu | 5.30 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.008 kg |
| Czas czuwania | 24 h |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | 4 h |
| Cechy dodatkowe | Przyspieszeniomierz wykrywający mowę |
| Załączone wyposażenie | etui ładujące |
| Kod producenta | MLWK3AM/A |
| Impedancja | 32 Ω |
| Kod taryfy celnej | 85183000 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 81b60d4f-bcf2-4670-a1de-7eb3fadcef81
Podobne wyszukiwania
Bezprzewodowe Warszawa
 
(921)
Bezprzewodowe Lublin
 
(120)
Bezprzewodowe Kielce
 
(63)
Bezprzewodowe Piaseczno
 
(51)
Bezprzewodowe Ostrów Wielkopolski
 
(39)
Bezprzewodowe Bolesławiec
 
(35)
Bezprzewodowe Opole
 
(35)
Bezprzewodowe Gliwice
 
(33)
Bezprzewodowe Zamość
 
(31)
Bezprzewodowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(24)
Bezprzewodowe Sosnowiec
 
(23)
Bezprzewodowe Hrubieszów
 
(22)
Bezprzewodowe Zawiercie
 
(18)
Bezprzewodowe Elbląg
 
(17)
Bezprzewodowe Będzin
 
(15)
Bezprzewodowe Jarosław
 
(15)
Bezprzewodowe Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Bezprzewodowe Mirzec
 
(13)
Bezprzewodowe Janów Lubelski
 
(13)
Bezprzewodowe Przemyśl
 
(12)
Bezprzewodowe Brzozów
 
(11)
Bezprzewodowe Wadowice
 
(11)
Bezprzewodowe Ełk
 
(11)
Bezprzewodowe Jelenia Góra
 
(11)
Bezprzewodowe Siemianowice Śląskie
 
(11)
Bezprzewodowe Rydułtowy
 
(11)
Bezprzewodowe Zgierz
 
(10)
Bezprzewodowe Stanin
 
(10)
Bezprzewodowe Żywiec
 
(10)
Bezprzewodowe Parczew
 
(10)
Bezprzewodowe Mysłowice
 
(9)
Bezprzewodowe Starachowice
 
(9)
Bezprzewodowe Krotoszyn
 
(9)
Bezprzewodowe Zabierzów
 
(9)
Bezprzewodowe Syców
 
(9)
Bezprzewodowe Myszków
 
(9)
Bezprzewodowe Piaski
 
(8)
Bezprzewodowe Skierniewice
 
(8)
Bezprzewodowe Koło
 
(7)
Bezprzewodowe Brzeziny
 
(7)
Bezprzewodowe Krzemieniewo
 
(7)
Bezprzewodowe Śrem
 
(7)
Bezprzewodowe Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Bezprzewodowe Lubsko
 
(7)
Bezprzewodowe Stargard
 
(7)
Bezprzewodowe Limanowa
 
(7)
Bezprzewodowe Szczerców
 
(7)
Bezprzewodowe Wołów
 
(6)
Bezprzewodowe Myślenice
 
(6)
Bezprzewodowe Osielsko
 
(6)
Bezprzewodowe Radziejowice-Parcel
 
(6)
Bezprzewodowe Łuków
 
(6)
Bezprzewodowe Świnoujście
 
(6)
Bezprzewodowe Środa Wielkopolska
 
(6)
Bezprzewodowe Kruszyn
 
(6)
Bezprzewodowe Legionowo
 
(6)
Bezprzewodowe Szczecinek
 
(6)
Bezprzewodowe Przysucha
 
(5)
Bezprzewodowe Mikołów
 
(5)
Bezprzewodowe Koronowo
 
(5)
Bezprzewodowe Głubczyce
 
(5)
Bezprzewodowe Choszczno
 
(5)
Bezprzewodowe Sierpc
 
(5)
Bezprzewodowe Piątek
 
(5)
Bezprzewodowe Chodzież
 
(5)
Bezprzewodowe Gryfice
 
(5)
Bezprzewodowe Puławy
 
(5)
Bezprzewodowe Poddębice
 
(5)
Bezprzewodowe Łęczyca
 
(5)
Bezprzewodowe Jarocin
 
(5)
Bezprzewodowe Krasnystaw
 
(5)
Bezprzewodowe Manowo
 
(5)
Bezprzewodowe Bochnia
 
(5)
Bezprzewodowe Opatów
 
(5)
Bezprzewodowe Jakubowizna
 
(5)
Bezprzewodowe Wągrowiec
 
(4)
Bezprzewodowe Pasieka
 
(4)
Bezprzewodowe Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Bezprzewodowe Stara Kamienica
 
(4)
Bezprzewodowe Brwinów
 
(4)
Bezprzewodowe Poraj
 
(4)
Bezprzewodowe Tczew
 
(4)
Bezprzewodowe Morąg
 
(4)
Bezprzewodowe Imielin
 
(4)
Bezprzewodowe Szadek
 
(4)
Bezprzewodowe Kamienna Góra
 
(4)
Bezprzewodowe Józefów
 
(4)
Bezprzewodowe Nowe Brzesko
 
(4)
Bezprzewodowe Raków
 
(4)
Bezprzewodowe Węgrów
 
(4)
Bezprzewodowe Kluczbork
 
(4)
Bezprzewodowe Międzyzdroje
 
(4)
Bezprzewodowe Kobyłka
 
(4)
Bezprzewodowe Płońsk
 
(4)
Bezprzewodowe Snochowice
 
(4)
Bezprzewodowe Zelów
 
(4)