| Stan | Bardzo dobry |
| Transmisja sygnału | fale radiowe |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Regulacja głośności | tak |
| Mikrofon | nie |
| Kolor | biały |
| Marka | SteelSeries |
| Zasięg | 12 m |
| Rodzaj słuchawek | nauszne |
| Czas pracy | 44 h |
| Kod producenta | 61524 |
| Kod taryfy celnej | 85183000 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Model | Arctis Nova Pro Wireless Biały |
| Konstrukcja | zamknięta |
| EAN (GTIN) | 5707119058032 |
| Zawiera baterie | nie |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.260 kg |
| Waga produktu | 339.00 g |
| Impedancja | 38 Ω |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: bea69b5b-8a46-4860-a2f7-e27f968b6874
Podobne wyszukiwania
Słuchawki bezprzewodowe Warszawa
 
(120)
Słuchawki bezprzewodowe Kraków
 
(37)
Słuchawki bezprzewodowe Wrocław
 
(34)
Słuchawki bezprzewodowe Poznań
 
(28)
Słuchawki bezprzewodowe Łódź
 
(28)
Słuchawki bezprzewodowe Gdańsk
 
(27)
Słuchawki bezprzewodowe Turek
 
(17)
Słuchawki bezprzewodowe Stąporków
 
(15)
Słuchawki bezprzewodowe Rzeszów
 
(15)
Słuchawki bezprzewodowe Białystok
 
(14)
Słuchawki bezprzewodowe Szczecin
 
(13)
Słuchawki bezprzewodowe Lublin
 
(13)
Słuchawki bezprzewodowe Katowice
 
(13)
Słuchawki bezprzewodowe Radom
 
(12)
Słuchawki bezprzewodowe Tychy
 
(10)
Słuchawki bezprzewodowe Kielce
 
(8)
Słuchawki bezprzewodowe Płock
 
(7)
Słuchawki bezprzewodowe Piekary Śląskie
 
(7)
Słuchawki bezprzewodowe Ruda Śląska
 
(7)
Słuchawki bezprzewodowe Bydgoszcz
 
(7)
Słuchawki bezprzewodowe Tarnowo Podgórne
 
(7)
Słuchawki bezprzewodowe Gliwice
 
(6)
Słuchawki bezprzewodowe Mirów Stary
 
(6)
Słuchawki bezprzewodowe Częstochowa
 
(6)
Słuchawki bezprzewodowe Ciechanów
 
(6)
Słuchawki bezprzewodowe Piaseczno
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Grodzisk Mazowiecki
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Wągrowiec
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Legnica
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Bolesławiec
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Piotrków Trybunalski
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Końskie
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Gdynia
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Toruń
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Tarnów
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Bielsko-Biała
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Zielona Góra
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Sosnowiec
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Porosły
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Suwałki
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Koszalin
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Kępno
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Olsztyn
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Wałbrzych
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Wejherowo
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Gidle
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Zduńska Wola
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Mielec
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Zgierz
 
(4)