| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Denon |
| Model | inny |
| Rodzaj słuchawek | dokanałowe |
| Kolor dominujący | czarny |
| Szerokość produktu | 7.24 cm |
| Wysokość produktu | 3.50 cm |
| Głębokość produktu | 12.60 cm |
| Waga produktu | 56.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.240 kg |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Transmisja sygnału | Bluetooth |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | 32 h |
| Cechy dodatkowe | Adaptacyjna aktywna redukcja szumów (AUDIO I ANC) |
| Załączone wyposażenie | 2 x skrzydła Secure-Fit |
| Kod producenta | PerL Pro |
| Złącze ładowania | USB typ C |
| Aktywne tłumienie hałasu | tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 35f11e1d-7b73-4c35-9dae-f1cbdc050e94
Podobne wyszukiwania
Bezprzewodowe Warszawa
 
(936)
Bezprzewodowe Lublin
 
(114)
Bezprzewodowe Kielce
 
(73)
Bezprzewodowe Piaseczno
 
(46)
Bezprzewodowe Bolesławiec
 
(46)
Bezprzewodowe Ostrów Wielkopolski
 
(40)
Bezprzewodowe Opole
 
(38)
Bezprzewodowe Gliwice
 
(35)
Bezprzewodowe Zamość
 
(28)
Bezprzewodowe Zawiercie
 
(25)
Bezprzewodowe Hrubieszów
 
(24)
Bezprzewodowe Sosnowiec
 
(22)
Bezprzewodowe Będzin
 
(15)
Bezprzewodowe Elbląg
 
(15)
Bezprzewodowe Jarosław
 
(14)
Bezprzewodowe Brzozów
 
(14)
Bezprzewodowe Żywiec
 
(14)
Bezprzewodowe Janów Lubelski
 
(13)
Bezprzewodowe Przemyśl
 
(13)
Bezprzewodowe Grodzisk Mazowiecki
 
(13)
Bezprzewodowe Mirzec
 
(13)
Bezprzewodowe Jelenia Góra
 
(12)
Bezprzewodowe Ełk
 
(12)
Bezprzewodowe Rydułtowy
 
(10)
Bezprzewodowe Siemianowice Śląskie
 
(10)
Bezprzewodowe Zabierzów
 
(10)
Bezprzewodowe Stanin
 
(10)
Bezprzewodowe Śrem
 
(9)
Bezprzewodowe Starachowice
 
(9)
Bezprzewodowe Syców
 
(9)
Bezprzewodowe Stargard
 
(9)
Bezprzewodowe Myszków
 
(9)
Bezprzewodowe Wadowice
 
(9)
Bezprzewodowe Mysłowice
 
(9)
Bezprzewodowe Limanowa
 
(9)
Bezprzewodowe Łuków
 
(8)
Bezprzewodowe Legionowo
 
(8)
Bezprzewodowe Ząbkowice Śląskie
 
(8)
Bezprzewodowe Krotoszyn
 
(8)
Bezprzewodowe Gryfice
 
(8)
Bezprzewodowe Skierniewice
 
(8)
Bezprzewodowe Pasieka
 
(7)
Bezprzewodowe Brzeziny
 
(7)
Bezprzewodowe Szczecinek
 
(7)
Bezprzewodowe Nowy Targ
 
(7)
Bezprzewodowe Lubsko
 
(7)
Bezprzewodowe Parczew
 
(7)
Bezprzewodowe Krzemieniewo
 
(7)
Bezprzewodowe Kruszyn
 
(6)
Bezprzewodowe Koło
 
(6)
Bezprzewodowe Koronowo
 
(6)
Bezprzewodowe Głubczyce
 
(6)
Bezprzewodowe Rozprza
 
(6)
Bezprzewodowe Osielsko
 
(6)
Bezprzewodowe Radziejowice-Parcel
 
(6)
Bezprzewodowe Zgierz
 
(6)
Bezprzewodowe Poddębice
 
(5)
Bezprzewodowe Przysucha
 
(5)
Bezprzewodowe Choszczno
 
(5)
Bezprzewodowe Bochnia
 
(5)
Bezprzewodowe Krasnystaw
 
(5)
Bezprzewodowe Jarocin
 
(5)
Bezprzewodowe Wołów
 
(5)
Bezprzewodowe Chodzież
 
(5)
Bezprzewodowe Łęczna
 
(5)
Bezprzewodowe Środa Wielkopolska
 
(5)
Bezprzewodowe Puławy
 
(5)
Bezprzewodowe Świnoujście
 
(5)
Bezprzewodowe Opatów
 
(5)
Bezprzewodowe Manowo
 
(5)
Bezprzewodowe Sierpc
 
(5)
Bezprzewodowe Jakubowizna
 
(5)
Bezprzewodowe Piaski
 
(4)
Bezprzewodowe Kluczbork
 
(4)
Bezprzewodowe Zambrów
 
(4)
Bezprzewodowe Międzyzdroje
 
(4)
Bezprzewodowe Wągrowiec
 
(4)
Bezprzewodowe Kobyłka
 
(4)
Bezprzewodowe Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Bezprzewodowe Stara Kamienica
 
(4)
Bezprzewodowe Bukowno
 
(4)
Bezprzewodowe Płońsk
 
(4)
Bezprzewodowe Snochowice
 
(4)
Bezprzewodowe Poraj
 
(4)
Bezprzewodowe Brwinów
 
(4)
Bezprzewodowe Tczew
 
(4)
Bezprzewodowe Mikołów
 
(4)
Bezprzewodowe Szczerców
 
(4)
Bezprzewodowe Morąg
 
(4)
Bezprzewodowe Imielin
 
(4)
Bezprzewodowe Szadek
 
(4)
Bezprzewodowe Nieporęt
 
(4)
Bezprzewodowe Winnica
 
(4)
Bezprzewodowe Nowe Brzesko
 
(4)
Bezprzewodowe Raków
 
(4)
Bezprzewodowe Węgrów
 
(4)