| Stan | Bardzo dobry |
| Model | P200b |
| Regulacja głośności | tak |
| Rodzaj słuchawek | z przewodnictwem powietrznym |
| Konstrukcja | półotwarta |
| Impedancja | 20 Ω |
| Transmisja sygnału | Bluetooth |
| Czas pracy | 16 h |
| Zasięg | 25 m |
| Załączone wyposażenie | Oryginalne opakowanie |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Waga produktu | 33 g |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 4bf579cc-489d-4c3a-9ad6-8dd480117c36
Podobne wyszukiwania
Słuchawki bezprzewodowe Warszawa
 
(116)
Słuchawki bezprzewodowe Wrocław
 
(36)
Słuchawki bezprzewodowe Kraków
 
(34)
Słuchawki bezprzewodowe Gdańsk
 
(32)
Słuchawki bezprzewodowe Poznań
 
(27)
Słuchawki bezprzewodowe Łódź
 
(26)
Słuchawki bezprzewodowe Turek
 
(19)
Słuchawki bezprzewodowe Lublin
 
(17)
Słuchawki bezprzewodowe Tychy
 
(14)
Słuchawki bezprzewodowe Katowice
 
(13)
Słuchawki bezprzewodowe Rzeszów
 
(13)
Słuchawki bezprzewodowe Szczecin
 
(13)
Słuchawki bezprzewodowe Białystok
 
(12)
Słuchawki bezprzewodowe Radom
 
(12)
Słuchawki bezprzewodowe Bydgoszcz
 
(11)
Słuchawki bezprzewodowe Płock
 
(8)
Słuchawki bezprzewodowe Piaseczno
 
(7)
Słuchawki bezprzewodowe Tarnowo Podgórne
 
(7)
Słuchawki bezprzewodowe Kielce
 
(7)
Słuchawki bezprzewodowe Mirów Stary
 
(7)
Słuchawki bezprzewodowe Piotrków Trybunalski
 
(6)
Słuchawki bezprzewodowe Legnica
 
(6)
Słuchawki bezprzewodowe Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Słuchawki bezprzewodowe Bolesławiec
 
(6)
Słuchawki bezprzewodowe Ciechanów
 
(6)
Słuchawki bezprzewodowe Koszalin
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Wysoka
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Częstochowa
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Gdynia
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Kępno
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Olsztyn
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Wągrowiec
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Elbląg
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Gidle
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Porosły
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Sosnowiec
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Słupsk
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Ostrów Wielkopolski
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Wałbrzych
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Bielsko-Biała
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Wejherowo
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Suwałki
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Piekary Śląskie
 
(4)