| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Creative |
| Model | inny |
| Szerokość produktu | 21.00 cm |
| Wysokość produktu | 17.00 cm |
| Głębokość produktu | 24.00 cm |
| Waga produktu | 81.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.204 kg |
| Kolor dominujący | czarny |
| Rodzaj słuchawek | nauszne |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Regulacja głośności | tak |
| Mikrofon | tak |
| Impedancja | 32 Ω |
| Długość przewodu | 2.50 m |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz, 20000 Hz |
| EAN (GTIN) | 5390660174742 |
| Kod producenta | 51EF0400AA002 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 62c3e048-2551-40b3-a37f-a2dcb9b74541
Podobne wyszukiwania
Przewodowe Warszawa
 
(267)
Przewodowe Słupsk
 
(85)
Przewodowe Brzozów
 
(69)
Przewodowe Bielsko-Biała
 
(66)
Przewodowe Gdańsk
 
(56)
Przewodowe Lublin
 
(40)
Przewodowe Piła
 
(37)
Przewodowe Rzeszów
 
(36)
Przewodowe Gdynia
 
(31)
Przewodowe Bydgoszcz
 
(31)
Przewodowe Gliwice
 
(30)
Przewodowe Pleszew
 
(25)
Przewodowe Szczecin
 
(25)
Przewodowe Zamość
 
(23)
Przewodowe Radom
 
(18)
Przewodowe Piekary Śląskie
 
(17)
Przewodowe Kielce
 
(17)
Przewodowe Olsztyn
 
(16)
Przewodowe Elbląg
 
(15)
Przewodowe Ostrów Wielkopolski
 
(15)
Przewodowe Gorzów Wielkopolski
 
(15)
Przewodowe Kozienice
 
(15)
Przewodowe Żywiec
 
(14)
Przewodowe Sosnowiec
 
(13)
Przewodowe Siedlce
 
(12)
Przewodowe Tarnów
 
(12)
Przewodowe Dąbrowa Górnicza
 
(11)
Przewodowe Hrubieszów
 
(11)
Przewodowe Radomsko
 
(10)
Przewodowe Kalisz
 
(10)
Przewodowe Będzin
 
(10)
Przewodowe Świdnik
 
(10)
Przewodowe Jarosław
 
(10)
Przewodowe Legnica
 
(10)
Przewodowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(10)
Przewodowe Ostrołęka
 
(8)
Przewodowe Tomaszów Mazowiecki
 
(8)
Przewodowe Szczerców
 
(8)
Przewodowe Częstochowa
 
(7)
Przewodowe Przemyśl
 
(7)
Przewodowe Wałbrzych
 
(7)
Przewodowe Biała Podlaska
 
(7)
Przewodowe Zabrze
 
(7)
Przewodowe Legionowo
 
(7)
Przewodowe Jelenia Góra
 
(7)
Przewodowe Piaseczno
 
(7)
Przewodowe Inowrocław
 
(7)
Przewodowe Olkusz
 
(6)
Przewodowe Skawina
 
(6)
Przewodowe Piotrków Trybunalski
 
(6)
Przewodowe Klichy
 
(6)
Przewodowe Żyrardów
 
(6)
Przewodowe Wadowice
 
(6)
Przewodowe Łomnica
 
(6)
Przewodowe Modlnica
 
(6)
Przewodowe Trzebnica
 
(6)
Przewodowe Racibórz
 
(6)
Przewodowe Zabierzów
 
(6)
Przewodowe Czaplinek
 
(6)
Przewodowe Strzelce Krajeńskie
 
(6)
Przewodowe Suwałki
 
(6)
Przewodowe Ropczyce
 
(6)
Przewodowe Korczyna
 
(6)
Przewodowe Pabianice
 
(6)
Przewodowe Konin
 
(5)
Przewodowe Pruszków
 
(5)
Przewodowe Zawiercie
 
(5)
Przewodowe Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Przewodowe Kowale Oleckie
 
(5)
Przewodowe Głogów
 
(5)
Przewodowe Tychy
 
(5)
Przewodowe Chełm
 
(5)
Przewodowe Lipno
 
(5)
Przewodowe Kobyłka
 
(5)
Przewodowe Czechowice-Dziedzice
 
(4)
Przewodowe Grudziądz
 
(4)
Przewodowe Włocławek
 
(4)
Przewodowe Dębica
 
(4)
Przewodowe Międzyrzecz
 
(4)
Przewodowe Obora
 
(4)
Przewodowe Mysłowice
 
(4)
Przewodowe Sieradz
 
(4)
Przewodowe Sanok
 
(4)
Przewodowe Świebodzice
 
(4)
Przewodowe Libertów
 
(4)
Przewodowe Brwinów
 
(4)
Przewodowe Jasło
 
(4)
Przewodowe Jaworzno
 
(4)
Przewodowe Ełk
 
(4)
Przewodowe Wołomin
 
(4)
Przewodowe Bolesławiec
 
(4)
Przewodowe Opole
 
(4)
Przewodowe Ostrzeszów
 
(4)
Przewodowe Kluczbork
 
(4)
Przewodowe Koło
 
(4)
Przewodowe Krzymów
 
(4)