| Stan | Uszkodzony |
| Kod producenta | CDJSDJ325 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.250 kg |
| Model | Apple EarPods słuchawki Lightning do iPhone |
| Marka | Apple |
| Przeznaczenie | Do Apple |
| Waga produktu | 0.10 g |
| Kolor | biały |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Rodzaj słuchawek | douszne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Impedancja | 32 Ω |
| Funkcje | regulacja głośności |
| Długość przewodu | 1.39 m |
| Cechy dodatkowe | Do Iphone 7 8 X 11 12 13 14 PRO MAX |
| Załączone wyposażenie | Wejście LIGHTNING do iPhone |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: cec190dc-19aa-4332-b844-5476c2996a02
Podobne wyszukiwania
Przewodowe Warszawa
 
(83)
Przewodowe Kraków
 
(68)
Przewodowe Poznań
 
(35)
Przewodowe Wrocław
 
(29)
Przewodowe Kozienice
 
(22)
Przewodowe Legionowo
 
(19)
Przewodowe Gliwice
 
(17)
Przewodowe Łódź
 
(16)
Przewodowe Gdańsk
 
(15)
Przewodowe Kielce
 
(14)
Przewodowe Nowy Sącz
 
(11)
Przewodowe Tomaszów Lubelski
 
(10)
Przewodowe Szczecin
 
(9)
Przewodowe Włocławek
 
(8)
Przewodowe Częstochowa
 
(7)
Przewodowe Pruszcz Gdański
 
(7)
Przewodowe Olecko
 
(7)
Przewodowe Luberadz
 
(6)
Przewodowe Tarnów
 
(6)
Przewodowe Rzeszów
 
(6)
Przewodowe Koszalin
 
(6)
Przewodowe Lublin
 
(6)
Przewodowe Bielawa
 
(5)
Przewodowe Dobra
 
(5)
Przewodowe Rybnik
 
(5)
Przewodowe Zielona Góra
 
(5)
Przewodowe Ruda Śląska
 
(5)
Przewodowe Katowice
 
(5)
Przewodowe Jarocin
 
(5)
Przewodowe Gdynia
 
(5)
Przewodowe Zabrze
 
(5)
Przewodowe Bydgoszcz
 
(5)
Przewodowe Białystok
 
(5)
Przewodowe Kolbuszowa Dolna
 
(5)
Przewodowe Siedlce
 
(5)
Przewodowe Przemyśl
 
(5)
Przewodowe Zgierz
 
(4)
Przewodowe Sękocin-Las
 
(4)
Przewodowe Ostrów Wielkopolski
 
(4)
Przewodowe Somianka
 
(4)
Przewodowe Opole
 
(4)
Przewodowe Bytom
 
(4)
Przewodowe Piastów
 
(4)
Przewodowe Słupsk
 
(4)
Przewodowe Łomża
 
(4)
Przewodowe Żary
 
(4)
Przewodowe Dzierżoniów
 
(4)
Przewodowe Wieliczka
 
(4)