| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Earpads |
| Kolor dominujący | biały |
| Rodzaj słuchawek | douszne |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Regulacja głośności | tak |
| Mikrofon | tak |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Aktywne tłumienie hałasu | nie |
| Model | SŁUCHAWKI PRZEWODOWE LIGHTNING Z MIKROFONEM |
| EAN (GTIN) | 5906269330399 |
| Szerokość produktu | 8.00 cm |
| Wysokość produktu | 8.00 cm |
| Głębokość produktu | 5.00 cm |
| Waga produktu | 300.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.300 kg |
| Impedancja | 32 Ω |
| Długość przewodu | 1.30 m |
| Cechy dodatkowe | Przeznaczenie do iPhone 7 8 X 11 12 13 14 PRO MAX |
| Załączone wyposażenie | LIGHTNING |
| Kod producenta | 5906269330399 |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz, 21 Hz |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 40b5647e-542c-44e2-b235-41899567f24d
Podobne wyszukiwania
Przewodowe Warszawa
 
(274)
Przewodowe Wrocław
 
(87)
Przewodowe Łódź
 
(83)
Przewodowe Słupsk
 
(82)
Przewodowe Bielsko-Biała
 
(66)
Przewodowe Gdańsk
 
(50)
Przewodowe Lublin
 
(46)
Przewodowe Piła
 
(36)
Przewodowe Rzeszów
 
(32)
Przewodowe Gliwice
 
(30)
Przewodowe Gdynia
 
(29)
Przewodowe Bydgoszcz
 
(27)
Przewodowe Szczecin
 
(25)
Przewodowe Pleszew
 
(24)
Przewodowe Zamość
 
(23)
Przewodowe Radom
 
(19)
Przewodowe Ostrów Wielkopolski
 
(17)
Przewodowe Jarosław
 
(17)
Przewodowe Piekary Śląskie
 
(16)
Przewodowe Kielce
 
(16)
Przewodowe Brzozów
 
(15)
Przewodowe Gorzów Wielkopolski
 
(15)
Przewodowe Olsztyn
 
(15)
Przewodowe Kozienice
 
(15)
Przewodowe Elbląg
 
(14)
Przewodowe Siedlce
 
(13)
Przewodowe Tarnów
 
(13)
Przewodowe Żywiec
 
(13)
Przewodowe Sosnowiec
 
(12)
Przewodowe Legnica
 
(11)
Przewodowe Będzin
 
(11)
Przewodowe Hrubieszów
 
(11)
Przewodowe Radomsko
 
(10)
Przewodowe Kalisz
 
(10)
Przewodowe Dąbrowa Górnicza
 
(10)
Przewodowe Świdnik
 
(10)
Przewodowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(9)
Przewodowe Częstochowa
 
(8)
Przewodowe Tomaszów Mazowiecki
 
(8)
Przewodowe Zabierzów
 
(8)
Przewodowe Ostrołęka
 
(8)
Przewodowe Szczerców
 
(8)
Przewodowe Przemyśl
 
(7)
Przewodowe Żyrardów
 
(7)
Przewodowe Inowrocław
 
(7)
Przewodowe Biała Podlaska
 
(7)
Przewodowe Piaseczno
 
(7)
Przewodowe Wałbrzych
 
(7)
Przewodowe Jelenia Góra
 
(7)
Przewodowe Piotrków Trybunalski
 
(6)
Przewodowe Pabianice
 
(6)
Przewodowe Klichy
 
(6)
Przewodowe Olkusz
 
(6)
Przewodowe Modlnica
 
(6)
Przewodowe Opole
 
(6)
Przewodowe Łomnica
 
(6)
Przewodowe Czaplinek
 
(6)
Przewodowe Strzelce Krajeńskie
 
(6)
Przewodowe Trzebnica
 
(6)
Przewodowe Skawina
 
(6)
Przewodowe Suwałki
 
(5)
Przewodowe Zawiercie
 
(5)
Przewodowe Zabrze
 
(5)
Przewodowe Tarnowskie Góry
 
(5)
Przewodowe Pruszków
 
(5)
Przewodowe Głogów
 
(5)
Przewodowe Tychy
 
(5)
Przewodowe Wadowice
 
(5)
Przewodowe Lipno
 
(5)
Przewodowe Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Przewodowe Kobyłka
 
(4)
Przewodowe Libertów
 
(4)
Przewodowe Kolbuszowa
 
(4)
Przewodowe Dębica
 
(4)
Przewodowe Obora
 
(4)
Przewodowe Konin
 
(4)
Przewodowe Racibórz
 
(4)
Przewodowe Świebodzice
 
(4)
Przewodowe Wołomin
 
(4)
Przewodowe Starogard Gdański
 
(4)
Przewodowe Legionowo
 
(4)
Przewodowe Międzyrzecz
 
(4)
Przewodowe Police
 
(4)
Przewodowe Brwinów
 
(4)
Przewodowe Ostrzeszów
 
(4)
Przewodowe Jaworzno
 
(4)
Przewodowe Bełchatów
 
(4)
Przewodowe Dębno
 
(4)
Przewodowe Jasło
 
(4)
Przewodowe Bolesławiec
 
(4)
Przewodowe Mysłowice
 
(4)
Przewodowe Kowale Oleckie
 
(4)
Przewodowe Sandomierz
 
(4)
Przewodowe Koło
 
(4)
Przewodowe Krzymów
 
(4)
Przewodowe Mirków
 
(4)