| Stan | Ze śladami użytkowania |
| EAN (GTIN) | 4968929018925 |
| Kod producenta | T110BTBLK |
| Marka | JBL |
| Kolor dominujący | czarny |
| Rodzaj słuchawek | dokanałowe |
| Regulacja głośności | nie |
| Mikrofon | tak |
| Szerokość produktu | 6 cm |
| Wysokość produktu | 17 cm |
| Głębokość produktu | 24 cm |
| Waga produktu | 14 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.057 kg |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Impedancja | 32 Ω |
| Długość przewodu | 1.20 m |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz, 20000 Hz |
| Załączone wyposażenie | Silikonowe końcówki S, M |
| Aktywne tłumienie hałasu | nie |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Model | T110 |
O przedmiocie
Oferta: f4c605de-999e-4422-9aa1-69f4bafce461
Podobne wyszukiwania
Przewodowe Warszawa
 
(269)
Przewodowe Słupsk
 
(83)
Przewodowe Łódź
 
(82)
Przewodowe Brzozów
 
(63)
Przewodowe Gdańsk
 
(52)
Przewodowe Lublin
 
(44)
Przewodowe Bielsko-Biała
 
(39)
Przewodowe Piła
 
(36)
Przewodowe Rzeszów
 
(35)
Przewodowe Gdynia
 
(29)
Przewodowe Bydgoszcz
 
(28)
Przewodowe Gliwice
 
(28)
Przewodowe Szczecin
 
(26)
Przewodowe Pleszew
 
(24)
Przewodowe Zamość
 
(23)
Przewodowe Ostrów Wielkopolski
 
(18)
Przewodowe Radom
 
(18)
Przewodowe Gorzów Wielkopolski
 
(17)
Przewodowe Kielce
 
(17)
Przewodowe Piekary Śląskie
 
(17)
Przewodowe Kozienice
 
(15)
Przewodowe Tarnów
 
(15)
Przewodowe Jarosław
 
(15)
Przewodowe Olsztyn
 
(14)
Przewodowe Elbląg
 
(14)
Przewodowe Siedlce
 
(12)
Przewodowe Legnica
 
(12)
Przewodowe Żywiec
 
(12)
Przewodowe Tychy
 
(12)
Przewodowe Sosnowiec
 
(11)
Przewodowe Będzin
 
(10)
Przewodowe Radomsko
 
(10)
Przewodowe Świdnik
 
(10)
Przewodowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(10)
Przewodowe Dąbrowa Górnicza
 
(9)
Przewodowe Hrubieszów
 
(9)
Przewodowe Zabierzów
 
(8)
Przewodowe Szczerców
 
(8)
Przewodowe Ostrołęka
 
(8)
Przewodowe Marki
 
(8)
Przewodowe Kalisz
 
(8)
Przewodowe Piotrków Trybunalski
 
(8)
Przewodowe Tomaszów Mazowiecki
 
(8)
Przewodowe Piaseczno
 
(7)
Przewodowe Olkusz
 
(7)
Przewodowe Jelenia Góra
 
(7)
Przewodowe Częstochowa
 
(7)
Przewodowe Pruszków
 
(7)
Przewodowe Przemyśl
 
(7)
Przewodowe Inowrocław
 
(7)
Przewodowe Biała Podlaska
 
(7)
Przewodowe Łomnica
 
(6)
Przewodowe Skawina
 
(6)
Przewodowe Klichy
 
(6)
Przewodowe Legionowo
 
(6)
Przewodowe Żyrardów
 
(6)
Przewodowe Opole
 
(6)
Przewodowe Modlnica
 
(6)
Przewodowe Trzebnica
 
(6)
Przewodowe Czaplinek
 
(6)
Przewodowe Wałbrzych
 
(6)
Przewodowe Jasło
 
(5)
Przewodowe Zawiercie
 
(5)
Przewodowe Pabianice
 
(5)
Przewodowe Wadowice
 
(5)
Przewodowe Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Przewodowe Głogów
 
(5)
Przewodowe Zabrze
 
(5)
Przewodowe Łowicz
 
(5)
Przewodowe Nieporęt
 
(5)
Przewodowe Strzelce Krajeńskie
 
(5)
Przewodowe Suwałki
 
(5)
Przewodowe Brzesko
 
(4)
Przewodowe Świebodzice
 
(4)
Przewodowe Wołomin
 
(4)
Przewodowe Libertów
 
(4)
Przewodowe Lipno
 
(4)
Przewodowe Police
 
(4)
Przewodowe Międzyrzecz
 
(4)
Przewodowe Brwinów
 
(4)
Przewodowe Ostrzeszów
 
(4)
Przewodowe Kolbuszowa
 
(4)
Przewodowe Dębno
 
(4)
Przewodowe Bolesławiec
 
(4)
Przewodowe Tarnowskie Góry
 
(4)
Przewodowe Tczew
 
(4)
Przewodowe Mirków
 
(4)
Przewodowe Konin
 
(4)
Przewodowe Kowale Oleckie
 
(4)
Przewodowe Sandomierz
 
(4)
Przewodowe Koło
 
(4)
Przewodowe Jaworzno
 
(4)
Przewodowe Kobyłka
 
(4)
Przewodowe Racibórz
 
(4)
Przewodowe Świdnica
 
(4)
Przewodowe Obora
 
(4)