| Stan | Nowy |
| EAN (GTIN) | 6949379001796 |
| Kod producenta | SM-E50C-BLU |
| Marka | SoundMAGIC |
| Kolor dominujący | niebieski |
| Rodzaj słuchawek | dokanałowe |
| Regulacja głośności | tak |
| Mikrofon | tak |
| Szerokość produktu | 8 cm |
| Wysokość produktu | 17 cm |
| Głębokość produktu | 24 cm |
| Waga produktu | 16 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.300 kg |
| Materiał | metal |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Impedancja | 51 Ω |
| Długość przewodu | 1.20 m |
| Cechy dodatkowe | złącze: 3,5 mm minijack |
| Aktywne tłumienie hałasu | nie |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 97fe3a44-6491-4c16-9de7-7ef91490ce20
Podobne wyszukiwania
Przewodowe Warszawa
 
(272)
Przewodowe Słupsk
 
(85)
Przewodowe Łódź
 
(82)
Przewodowe Brzozów
 
(68)
Przewodowe Bielsko-Biała
 
(66)
Przewodowe Gdańsk
 
(50)
Przewodowe Lublin
 
(42)
Przewodowe Piła
 
(36)
Przewodowe Rzeszów
 
(34)
Przewodowe Gdynia
 
(30)
Przewodowe Bydgoszcz
 
(28)
Przewodowe Gliwice
 
(27)
Przewodowe Szczecin
 
(27)
Przewodowe Zamość
 
(24)
Przewodowe Pleszew
 
(24)
Przewodowe Ostrów Wielkopolski
 
(18)
Przewodowe Kielce
 
(18)
Przewodowe Radom
 
(18)
Przewodowe Piekary Śląskie
 
(17)
Przewodowe Jarosław
 
(17)
Przewodowe Gorzów Wielkopolski
 
(16)
Przewodowe Kozienice
 
(15)
Przewodowe Elbląg
 
(14)
Przewodowe Tarnów
 
(14)
Przewodowe Żywiec
 
(12)
Przewodowe Siedlce
 
(12)
Przewodowe Legnica
 
(11)
Przewodowe Sosnowiec
 
(11)
Przewodowe Będzin
 
(10)
Przewodowe Kalisz
 
(10)
Przewodowe Radomsko
 
(10)
Przewodowe Świdnik
 
(10)
Przewodowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(10)
Przewodowe Dąbrowa Górnicza
 
(9)
Przewodowe Hrubieszów
 
(9)
Przewodowe Ostrołęka
 
(8)
Przewodowe Tychy
 
(8)
Przewodowe Legionowo
 
(8)
Przewodowe Piotrków Trybunalski
 
(8)
Przewodowe Szczerców
 
(8)
Przewodowe Zabierzów
 
(8)
Przewodowe Tomaszów Mazowiecki
 
(8)
Przewodowe Biała Podlaska
 
(7)
Przewodowe Przemyśl
 
(7)
Przewodowe Żyrardów
 
(7)
Przewodowe Jelenia Góra
 
(7)
Przewodowe Inowrocław
 
(7)
Przewodowe Częstochowa
 
(7)
Przewodowe Piaseczno
 
(7)
Przewodowe Czaplinek
 
(6)
Przewodowe Olkusz
 
(6)
Przewodowe Olsztyn
 
(6)
Przewodowe Skawina
 
(6)
Przewodowe Modlnica
 
(6)
Przewodowe Łomnica
 
(6)
Przewodowe Klichy
 
(6)
Przewodowe Trzebnica
 
(6)
Przewodowe Pruszków
 
(5)
Przewodowe Wadowice
 
(5)
Przewodowe Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Przewodowe Głogów
 
(5)
Przewodowe Opole
 
(5)
Przewodowe Strzelce Krajeńskie
 
(5)
Przewodowe Suwałki
 
(5)
Przewodowe Wołomin
 
(5)
Przewodowe Wałbrzych
 
(5)
Przewodowe Zawiercie
 
(5)
Przewodowe Pabianice
 
(5)
Przewodowe Zabrze
 
(5)
Przewodowe Koło
 
(4)
Przewodowe Krzymów
 
(4)
Przewodowe Tczew
 
(4)
Przewodowe Jasło
 
(4)
Przewodowe Kobyłka
 
(4)
Przewodowe Libertów
 
(4)
Przewodowe Kowale Oleckie
 
(4)
Przewodowe Dębica
 
(4)
Przewodowe Mirków
 
(4)
Przewodowe Obora
 
(4)
Przewodowe Racibórz
 
(4)
Przewodowe Brzesko
 
(4)
Przewodowe Świebodzice
 
(4)
Przewodowe Jaworzno
 
(4)
Przewodowe Lipno
 
(4)
Przewodowe Włocławek
 
(4)
Przewodowe Police
 
(4)
Przewodowe Brwinów
 
(4)
Przewodowe Konin
 
(4)
Przewodowe Rozogi
 
(4)
Przewodowe Ostrzeszów
 
(4)
Przewodowe Bolesławiec
 
(4)
Przewodowe Tarnowskie Góry
 
(4)
Przewodowe Mysłowice
 
(4)
Przewodowe Dębno
 
(4)
Przewodowe Chełm
 
(4)
Przewodowe Bełchatów
 
(4)