| Stan | Nowy |
| Marka | LG |
| Model | inny |
| Rodzaj słuchawek | douszne |
| Kolor dominujący | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Transmisja sygnału | Bluetooth |
| Złącze ładowania | USB typ C |
| Aktywne tłumienie hałasu | tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| EAN (GTIN) | 8806091465917 |
| Szerokość produktu | 2.12 cm |
| Wysokość produktu | 2.83 cm |
| Głębokość produktu | 2.32 cm |
| Waga produktu | 190.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.360 kg |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | 0 h |
| Kod producenta | TONE-DFP9.CDEULLK |
| Impedancja | 16 Ω |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: e9d72b74-8c5f-4c16-ad3a-0b6c21645e43
Podobne wyszukiwania
Bezprzewodowe Warszawa
 
(915)
Bezprzewodowe Bydgoszcz
 
(154)
Bezprzewodowe Lublin
 
(119)
Bezprzewodowe Kielce
 
(64)
Bezprzewodowe Piaseczno
 
(49)
Bezprzewodowe Ostrów Wielkopolski
 
(40)
Bezprzewodowe Opole
 
(35)
Bezprzewodowe Bolesławiec
 
(35)
Bezprzewodowe Gliwice
 
(33)
Bezprzewodowe Zamość
 
(31)
Bezprzewodowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(24)
Bezprzewodowe Hrubieszów
 
(23)
Bezprzewodowe Sosnowiec
 
(23)
Bezprzewodowe Zawiercie
 
(17)
Bezprzewodowe Elbląg
 
(17)
Bezprzewodowe Jarosław
 
(15)
Bezprzewodowe Będzin
 
(14)
Bezprzewodowe Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Bezprzewodowe Mirzec
 
(13)
Bezprzewodowe Przemyśl
 
(12)
Bezprzewodowe Janów Lubelski
 
(12)
Bezprzewodowe Brzozów
 
(12)
Bezprzewodowe Ełk
 
(11)
Bezprzewodowe Rydułtowy
 
(11)
Bezprzewodowe Jelenia Góra
 
(11)
Bezprzewodowe Wadowice
 
(11)
Bezprzewodowe Krotoszyn
 
(10)
Bezprzewodowe Parczew
 
(10)
Bezprzewodowe Stanin
 
(10)
Bezprzewodowe Siemianowice Śląskie
 
(10)
Bezprzewodowe Zgierz
 
(10)
Bezprzewodowe Żywiec
 
(10)
Bezprzewodowe Zabierzów
 
(9)
Bezprzewodowe Starachowice
 
(9)
Bezprzewodowe Myszków
 
(9)
Bezprzewodowe Syców
 
(9)
Bezprzewodowe Piaski
 
(8)
Bezprzewodowe Skierniewice
 
(8)
Bezprzewodowe Mysłowice
 
(8)
Bezprzewodowe Śrem
 
(7)
Bezprzewodowe Limanowa
 
(7)
Bezprzewodowe Koło
 
(7)
Bezprzewodowe Brzeziny
 
(7)
Bezprzewodowe Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Bezprzewodowe Legionowo
 
(7)
Bezprzewodowe Stargard
 
(7)
Bezprzewodowe Lubsko
 
(7)
Bezprzewodowe Szczerców
 
(7)
Bezprzewodowe Krzemieniewo
 
(7)
Bezprzewodowe Gryfice
 
(7)
Bezprzewodowe Szczecinek
 
(6)
Bezprzewodowe Osielsko
 
(6)
Bezprzewodowe Kruszyn
 
(6)
Bezprzewodowe Radziejowice-Parcel
 
(6)
Bezprzewodowe Wołów
 
(6)
Bezprzewodowe Myślenice
 
(6)
Bezprzewodowe Świnoujście
 
(6)
Bezprzewodowe Łuków
 
(6)
Bezprzewodowe Środa Wielkopolska
 
(6)
Bezprzewodowe Puławy
 
(5)
Bezprzewodowe Sierpc
 
(5)
Bezprzewodowe Choszczno
 
(5)
Bezprzewodowe Koronowo
 
(5)
Bezprzewodowe Jakubowizna
 
(5)
Bezprzewodowe Opatów
 
(5)
Bezprzewodowe Manowo
 
(5)
Bezprzewodowe Krasnystaw
 
(5)
Bezprzewodowe Przysucha
 
(5)
Bezprzewodowe Mikołów
 
(5)
Bezprzewodowe Głubczyce
 
(5)
Bezprzewodowe Chodzież
 
(5)
Bezprzewodowe Poddębice
 
(5)
Bezprzewodowe Łęczyca
 
(5)
Bezprzewodowe Piątek
 
(5)
Bezprzewodowe Bochnia
 
(5)
Bezprzewodowe Jarocin
 
(5)
Bezprzewodowe Kobyłka
 
(5)
Bezprzewodowe Imielin
 
(4)
Bezprzewodowe Morąg
 
(4)
Bezprzewodowe Raków
 
(4)
Bezprzewodowe Węgrów
 
(4)
Bezprzewodowe Tczew
 
(4)
Bezprzewodowe Poraj
 
(4)
Bezprzewodowe Kluczbork
 
(4)
Bezprzewodowe Brwinów
 
(4)
Bezprzewodowe Międzyzdroje
 
(4)
Bezprzewodowe Zelów
 
(4)
Bezprzewodowe Stara Kamienica
 
(4)
Bezprzewodowe Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Bezprzewodowe Płońsk
 
(4)
Bezprzewodowe Snochowice
 
(4)
Bezprzewodowe Pasieka
 
(4)
Bezprzewodowe Józefów
 
(4)
Bezprzewodowe Wągrowiec
 
(4)
Bezprzewodowe Nowe Brzesko
 
(4)
Bezprzewodowe Szadek
 
(4)