| Stan | Nowy |
| Marka | Savio |
| Szerokość produktu | 17 cm |
| Wysokość produktu | 22 cm |
| Głębokość produktu | 24 cm |
| Waga produktu | 480 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.470 kg |
| Kolor dominujący | czarny |
| Rodzaj słuchawek | nauszne |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Regulacja głośności | tak |
| Mikrofon | tak |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Impedancja | 32 Ω |
| Długość przewodu | 2.20 m |
| Cechy dodatkowe | regulacja głośności |
| Załączone wyposażenie | - |
| EAN (GTIN) | 5901986045489 |
| Kod producenta | SAVIO-GH-FORGE |
| Aktywne tłumienie hałasu | tak |
| Certyfikaty zgodności | CE, WEEE |
| Stan opakowania | oryginalne |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 10b52139-26bf-43c8-8f91-8ec53e5e83b4
Podobne wyszukiwania
Przewodowe Warszawa
 
(273)
Przewodowe Słupsk
 
(82)
Przewodowe Łódź
 
(77)
Przewodowe Brzozów
 
(72)
Przewodowe Bielsko-Biała
 
(66)
Przewodowe Gdańsk
 
(55)
Przewodowe Lublin
 
(43)
Przewodowe Piła
 
(36)
Przewodowe Rzeszów
 
(34)
Przewodowe Bydgoszcz
 
(31)
Przewodowe Gdynia
 
(31)
Przewodowe Gliwice
 
(29)
Przewodowe Szczecin
 
(25)
Przewodowe Pleszew
 
(24)
Przewodowe Zamość
 
(23)
Przewodowe Radom
 
(21)
Przewodowe Jarosław
 
(17)
Przewodowe Kielce
 
(17)
Przewodowe Siedlce
 
(16)
Przewodowe Ostrów Wielkopolski
 
(16)
Przewodowe Piekary Śląskie
 
(16)
Przewodowe Olsztyn
 
(15)
Przewodowe Gorzów Wielkopolski
 
(15)
Przewodowe Kozienice
 
(15)
Przewodowe Żywiec
 
(14)
Przewodowe Elbląg
 
(14)
Przewodowe Tarnów
 
(14)
Przewodowe Sosnowiec
 
(13)
Przewodowe Legnica
 
(12)
Przewodowe Hrubieszów
 
(11)
Przewodowe Kalisz
 
(10)
Przewodowe Świdnik
 
(10)
Przewodowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(10)
Przewodowe Radomsko
 
(10)
Przewodowe Dąbrowa Górnicza
 
(10)
Przewodowe Zabierzów
 
(8)
Przewodowe Częstochowa
 
(8)
Przewodowe Szczerców
 
(8)
Przewodowe Ostrołęka
 
(8)
Przewodowe Będzin
 
(8)
Przewodowe Tomaszów Mazowiecki
 
(8)
Przewodowe Piaseczno
 
(7)
Przewodowe Inowrocław
 
(7)
Przewodowe Żyrardów
 
(7)
Przewodowe Jelenia Góra
 
(7)
Przewodowe Biała Podlaska
 
(7)
Przewodowe Wałbrzych
 
(7)
Przewodowe Przemyśl
 
(7)
Przewodowe Piotrków Trybunalski
 
(6)
Przewodowe Łomnica
 
(6)
Przewodowe Klichy
 
(6)
Przewodowe Trzebnica
 
(6)
Przewodowe Międzyrzecz
 
(6)
Przewodowe Olkusz
 
(6)
Przewodowe Skawina
 
(6)
Przewodowe Chełm
 
(6)
Przewodowe Czaplinek
 
(6)
Przewodowe Opole
 
(6)
Przewodowe Strzelce Krajeńskie
 
(6)
Przewodowe Pabianice
 
(6)
Przewodowe Modlnica
 
(6)
Przewodowe Zabrze
 
(6)
Przewodowe Głogów
 
(5)
Przewodowe Suwałki
 
(5)
Przewodowe Lipno
 
(5)
Przewodowe Wadowice
 
(5)
Przewodowe Zawiercie
 
(5)
Przewodowe Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Przewodowe Pruszków
 
(5)
Przewodowe Tychy
 
(5)
Przewodowe Legionowo
 
(4)
Przewodowe Kowale Oleckie
 
(4)
Przewodowe Jasło
 
(4)
Przewodowe Włocławek
 
(4)
Przewodowe Bełchatów
 
(4)
Przewodowe Konin
 
(4)
Przewodowe Libertów
 
(4)
Przewodowe Jaworzno
 
(4)
Przewodowe Dębno
 
(4)
Przewodowe Koło
 
(4)
Przewodowe Krzymów
 
(4)
Przewodowe Bolesławiec
 
(4)
Przewodowe Mysłowice
 
(4)
Przewodowe Kobyłka
 
(4)
Przewodowe Dębica
 
(4)
Przewodowe Obora
 
(4)
Przewodowe Świebodzice
 
(4)
Przewodowe Wołomin
 
(4)
Przewodowe Racibórz
 
(4)
Przewodowe Police
 
(4)
Przewodowe Korczyna
 
(4)
Przewodowe Ostrzeszów
 
(4)
Przewodowe Brwinów
 
(4)
Przewodowe Czechowice-Dziedzice
 
(4)
Przewodowe Mirków
 
(4)
Przewodowe Starogard Gdański
 
(4)