| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Genesis |
| Model | Argon 100 |
| Kod producenta | NSG-1435 |
| Regulacja głośności | tak |
| Rodzaj słuchawek | nauszne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Impedancja | 32 Ω |
| Długość przewodu | 1.80 m |
| Cechy dodatkowe | Złącze 4-pin mini jack 3.5 mm |
| Załączone wyposażenie | Słuchawki |
| Kolor | zielony |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Szerokość produktu | 18.00 cm |
| Wysokość produktu | 10.00 cm |
| Głębokość produktu | 24.00 cm |
| Waga produktu | 250.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.375 kg |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 43a7e887-fcc6-4da3-add8-ba67a383bf9b
Podobne wyszukiwania
Słuchawki przewodowe Warszawa
 
(168)
Słuchawki przewodowe Kraków
 
(86)
Słuchawki przewodowe Wrocław
 
(67)
Słuchawki przewodowe Poznań
 
(46)
Słuchawki przewodowe Łódź
 
(38)
Słuchawki przewodowe Gdańsk
 
(25)
Słuchawki przewodowe Rzeszów
 
(25)
Słuchawki przewodowe Lublin
 
(21)
Słuchawki przewodowe Bydgoszcz
 
(19)
Słuchawki przewodowe Katowice
 
(17)
Słuchawki przewodowe Białystok
 
(16)
Słuchawki przewodowe Szczecin
 
(15)
Słuchawki przewodowe Gdynia
 
(14)
Słuchawki przewodowe Kielce
 
(13)
Słuchawki przewodowe Wieliczka
 
(11)
Słuchawki przewodowe Zabrze
 
(11)
Słuchawki przewodowe Toruń
 
(9)
Słuchawki przewodowe Trzebnica
 
(9)
Słuchawki przewodowe Łomnica
 
(9)
Słuchawki przewodowe Zielona Góra
 
(9)
Słuchawki przewodowe Siedlce
 
(9)
Słuchawki przewodowe Bielsko-Biała
 
(9)
Słuchawki przewodowe Rybnik
 
(9)
Słuchawki przewodowe Grodzisk Mazowiecki
 
(9)
Słuchawki przewodowe Piekary Śląskie
 
(8)
Słuchawki przewodowe Elbląg
 
(8)
Słuchawki przewodowe Wałbrzych
 
(8)
Słuchawki przewodowe Radom
 
(7)
Słuchawki przewodowe Tczew
 
(7)
Słuchawki przewodowe Chorzów
 
(7)
Słuchawki przewodowe Gliwice
 
(7)
Słuchawki przewodowe Legionowo
 
(7)
Słuchawki przewodowe Częstochowa
 
(7)
Słuchawki przewodowe Rogóźno
 
(7)
Słuchawki przewodowe Zamość
 
(7)
Słuchawki przewodowe Tarnów
 
(7)
Słuchawki przewodowe Olecko
 
(6)
Słuchawki przewodowe Koszalin
 
(6)
Słuchawki przewodowe Sosnowiec
 
(6)
Słuchawki przewodowe Wieluń
 
(6)
Słuchawki przewodowe Sanok
 
(5)
Słuchawki przewodowe Pabianice
 
(5)
Słuchawki przewodowe Jastrzębie-Zdrój
 
(5)
Słuchawki przewodowe Mielec
 
(5)
Słuchawki przewodowe Gniezno
 
(5)
Słuchawki przewodowe Ostrów Wielkopolski
 
(5)
Słuchawki przewodowe Piaseczno
 
(5)
Słuchawki przewodowe Suwałki
 
(5)
Słuchawki przewodowe Żory
 
(5)
Słuchawki przewodowe Brzozów
 
(5)
Słuchawki przewodowe Legnica
 
(5)
Słuchawki przewodowe Bytom
 
(5)
Słuchawki przewodowe Przemyśl
 
(5)
Słuchawki przewodowe Jaworzno
 
(4)
Słuchawki przewodowe Biała Podlaska
 
(4)
Słuchawki przewodowe Raszków
 
(4)
Słuchawki przewodowe Oleśnica
 
(4)
Słuchawki przewodowe Kruszyn
 
(4)
Słuchawki przewodowe Ludwin
 
(4)
Słuchawki przewodowe Otwock
 
(4)
Słuchawki przewodowe Nowy Sącz
 
(4)
Słuchawki przewodowe Władysławowo
 
(4)
Słuchawki przewodowe Myszków
 
(4)
Słuchawki przewodowe Grabówka
 
(4)
Słuchawki przewodowe Srebrowo
 
(4)
Słuchawki przewodowe Chodzież
 
(4)
Słuchawki przewodowe Rumia
 
(4)
Słuchawki przewodowe Kalisz
 
(4)
Słuchawki przewodowe Wysoka
 
(4)
Słuchawki przewodowe Słupsk
 
(4)
Słuchawki przewodowe Nysa
 
(4)
Słuchawki przewodowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Słuchawki przewodowe Środa Wielkopolska
 
(4)
Słuchawki przewodowe Opole
 
(4)
Słuchawki przewodowe Blachownia
 
(4)
Słuchawki przewodowe Koszęcin
 
(4)
Słuchawki przewodowe Piaski
 
(4)