| Stan | Nowy |
| Marka | Huawei |
| Model | FreeBuds 5i |
| Rodzaj słuchawek | dokanałowe |
| Kolor dominujący | czarny |
| Szerokość produktu | 2.17 cm |
| Wysokość produktu | 3.09 cm |
| Głębokość produktu | 2.39 cm |
| Waga produktu | 6.10 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.100 kg |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Transmisja sygnału | Bluetooth |
| Czas czuwania | 1 h |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | 7 h |
| Cechy dodatkowe | nowe |
| Kod producenta | Orange-CT010 |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz, 20000 Hz |
| Złącze ładowania | USB typ C |
| Aktywne tłumienie hałasu | tak |
| Impedancja | 16 Ω |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE, WEEE |
| Produkt wprowadzony do obrotu na terenie UE przed 13.12.2024 | Tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: e1ba0285-147d-40a8-b4c9-0f8cbfe1d8e3
Podobne wyszukiwania
Bezprzewodowe Warszawa
 
(925)
Bezprzewodowe Lublin
 
(119)
Bezprzewodowe Kielce
 
(63)
Bezprzewodowe Piaseczno
 
(51)
Bezprzewodowe Ostrów Wielkopolski
 
(39)
Bezprzewodowe Bolesławiec
 
(35)
Bezprzewodowe Opole
 
(35)
Bezprzewodowe Gliwice
 
(33)
Bezprzewodowe Zamość
 
(31)
Bezprzewodowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(24)
Bezprzewodowe Sosnowiec
 
(23)
Bezprzewodowe Hrubieszów
 
(23)
Bezprzewodowe Zawiercie
 
(17)
Bezprzewodowe Elbląg
 
(17)
Bezprzewodowe Będzin
 
(15)
Bezprzewodowe Jarosław
 
(15)
Bezprzewodowe Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Bezprzewodowe Janów Lubelski
 
(13)
Bezprzewodowe Mirzec
 
(13)
Bezprzewodowe Przemyśl
 
(12)
Bezprzewodowe Brzozów
 
(12)
Bezprzewodowe Wadowice
 
(11)
Bezprzewodowe Jelenia Góra
 
(11)
Bezprzewodowe Ełk
 
(11)
Bezprzewodowe Rydułtowy
 
(11)
Bezprzewodowe Siemianowice Śląskie
 
(10)
Bezprzewodowe Stanin
 
(10)
Bezprzewodowe Zgierz
 
(10)
Bezprzewodowe Żywiec
 
(10)
Bezprzewodowe Parczew
 
(10)
Bezprzewodowe Syców
 
(9)
Bezprzewodowe Mysłowice
 
(9)
Bezprzewodowe Krotoszyn
 
(9)
Bezprzewodowe Starachowice
 
(9)
Bezprzewodowe Myszków
 
(9)
Bezprzewodowe Zabierzów
 
(9)
Bezprzewodowe Piaski
 
(8)
Bezprzewodowe Skierniewice
 
(8)
Bezprzewodowe Krzemieniewo
 
(7)
Bezprzewodowe Brzeziny
 
(7)
Bezprzewodowe Limanowa
 
(7)
Bezprzewodowe Śrem
 
(7)
Bezprzewodowe Stargard
 
(7)
Bezprzewodowe Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Bezprzewodowe Lubsko
 
(7)
Bezprzewodowe Koło
 
(7)
Bezprzewodowe Szczerców
 
(7)
Bezprzewodowe Kruszyn
 
(6)
Bezprzewodowe Myślenice
 
(6)
Bezprzewodowe Legionowo
 
(6)
Bezprzewodowe Wołów
 
(6)
Bezprzewodowe Świnoujście
 
(6)
Bezprzewodowe Środa Wielkopolska
 
(6)
Bezprzewodowe Szczecinek
 
(6)
Bezprzewodowe Osielsko
 
(6)
Bezprzewodowe Radziejowice-Parcel
 
(6)
Bezprzewodowe Łuków
 
(6)
Bezprzewodowe Mikołów
 
(5)
Bezprzewodowe Poddębice
 
(5)
Bezprzewodowe Kobyłka
 
(5)
Bezprzewodowe Łęczyca
 
(5)
Bezprzewodowe Bochnia
 
(5)
Bezprzewodowe Jarocin
 
(5)
Bezprzewodowe Sierpc
 
(5)
Bezprzewodowe Choszczno
 
(5)
Bezprzewodowe Chodzież
 
(5)
Bezprzewodowe Gryfice
 
(5)
Bezprzewodowe Opatów
 
(5)
Bezprzewodowe Głubczyce
 
(5)
Bezprzewodowe Koronowo
 
(5)
Bezprzewodowe Manowo
 
(5)
Bezprzewodowe Piątek
 
(5)
Bezprzewodowe Krasnystaw
 
(5)
Bezprzewodowe Przysucha
 
(5)
Bezprzewodowe Jakubowizna
 
(5)
Bezprzewodowe Puławy
 
(5)
Bezprzewodowe Kluczbork
 
(4)
Bezprzewodowe Pasieka
 
(4)
Bezprzewodowe Międzyzdroje
 
(4)
Bezprzewodowe Wągrowiec
 
(4)
Bezprzewodowe Zelów
 
(4)
Bezprzewodowe Płońsk
 
(4)
Bezprzewodowe Snochowice
 
(4)
Bezprzewodowe Poraj
 
(4)
Bezprzewodowe Brwinów
 
(4)
Bezprzewodowe Tczew
 
(4)
Bezprzewodowe Morąg
 
(4)
Bezprzewodowe Imielin
 
(4)
Bezprzewodowe Szadek
 
(4)
Bezprzewodowe Kamienna Góra
 
(4)
Bezprzewodowe Józefów
 
(4)
Bezprzewodowe Nowe Brzesko
 
(4)
Bezprzewodowe Stara Kamienica
 
(4)
Bezprzewodowe Raków
 
(4)
Bezprzewodowe Węgrów
 
(4)
Bezprzewodowe Ostrów Mazowiecka
 
(4)