| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | HyperX |
| Model | Cloud III |
| Kod producenta | 727A9AA |
| Regulacja głośności | tak |
| Rodzaj słuchawek | nauszne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Impedancja | 64 Ω |
| Długość przewodu | 1.20 m |
| Cechy dodatkowe | Ruchomy mikrofon |
| Załączone wyposażenie | skrócona instrukcja obsługi |
| Kolor | czerwony |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Szerokość produktu | 151.00 cm |
| Wysokość produktu | 191.00 cm |
| Głębokość produktu | 68.00 cm |
| Waga produktu | 308.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.694 kg |
| Certyfikaty zgodności | CE, WEEE |
| Kod taryfy celnej | 85183000 |
| Aktywne tłumienie hałasu | nie |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 28799999-e917-4f2e-b0c7-0d0a622af558
Podobne wyszukiwania
Słuchawki przewodowe Warszawa
 
(168)
Słuchawki przewodowe Kraków
 
(86)
Słuchawki przewodowe Wrocław
 
(68)
Słuchawki przewodowe Poznań
 
(46)
Słuchawki przewodowe Łódź
 
(38)
Słuchawki przewodowe Gdańsk
 
(27)
Słuchawki przewodowe Rzeszów
 
(26)
Słuchawki przewodowe Lublin
 
(21)
Słuchawki przewodowe Bydgoszcz
 
(19)
Słuchawki przewodowe Katowice
 
(17)
Słuchawki przewodowe Białystok
 
(16)
Słuchawki przewodowe Szczecin
 
(15)
Słuchawki przewodowe Gdynia
 
(14)
Słuchawki przewodowe Kielce
 
(13)
Słuchawki przewodowe Wieliczka
 
(11)
Słuchawki przewodowe Zabrze
 
(11)
Słuchawki przewodowe Toruń
 
(9)
Słuchawki przewodowe Trzebnica
 
(9)
Słuchawki przewodowe Łomnica
 
(9)
Słuchawki przewodowe Zielona Góra
 
(9)
Słuchawki przewodowe Bielsko-Biała
 
(9)
Słuchawki przewodowe Rybnik
 
(9)
Słuchawki przewodowe Grodzisk Mazowiecki
 
(9)
Słuchawki przewodowe Piekary Śląskie
 
(8)
Słuchawki przewodowe Elbląg
 
(8)
Słuchawki przewodowe Wałbrzych
 
(8)
Słuchawki przewodowe Rogóźno
 
(7)
Słuchawki przewodowe Częstochowa
 
(7)
Słuchawki przewodowe Radom
 
(7)
Słuchawki przewodowe Tczew
 
(7)
Słuchawki przewodowe Legionowo
 
(7)
Słuchawki przewodowe Zamość
 
(7)
Słuchawki przewodowe Siedlce
 
(7)
Słuchawki przewodowe Gliwice
 
(7)
Słuchawki przewodowe Tarnów
 
(7)
Słuchawki przewodowe Chorzów
 
(7)
Słuchawki przewodowe Wieluń
 
(6)
Słuchawki przewodowe Wysoka
 
(6)
Słuchawki przewodowe Koszalin
 
(6)
Słuchawki przewodowe Sosnowiec
 
(6)
Słuchawki przewodowe Olecko
 
(6)
Słuchawki przewodowe Jastrzębie-Zdrój
 
(5)
Słuchawki przewodowe Mielec
 
(5)
Słuchawki przewodowe Gniezno
 
(5)
Słuchawki przewodowe Ostrów Wielkopolski
 
(5)
Słuchawki przewodowe Piaseczno
 
(5)
Słuchawki przewodowe Pabianice
 
(5)
Słuchawki przewodowe Suwałki
 
(5)
Słuchawki przewodowe Żory
 
(5)
Słuchawki przewodowe Brzozów
 
(5)
Słuchawki przewodowe Legnica
 
(5)
Słuchawki przewodowe Bytom
 
(5)
Słuchawki przewodowe Przemyśl
 
(5)
Słuchawki przewodowe Sanok
 
(5)
Słuchawki przewodowe Biała Podlaska
 
(4)
Słuchawki przewodowe Raszków
 
(4)
Słuchawki przewodowe Myszków
 
(4)
Słuchawki przewodowe Oleśnica
 
(4)
Słuchawki przewodowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Słuchawki przewodowe Otwock
 
(4)
Słuchawki przewodowe Ludwin
 
(4)
Słuchawki przewodowe Krotoszyn
 
(4)
Słuchawki przewodowe Władysławowo
 
(4)
Słuchawki przewodowe Kruszyn
 
(4)
Słuchawki przewodowe Grabówka
 
(4)
Słuchawki przewodowe Nowy Sącz
 
(4)
Słuchawki przewodowe Rumia
 
(4)
Słuchawki przewodowe Słupsk
 
(4)
Słuchawki przewodowe Blachownia
 
(4)
Słuchawki przewodowe Chodzież
 
(4)
Słuchawki przewodowe Jaworzno
 
(4)
Słuchawki przewodowe Kalisz
 
(4)
Słuchawki przewodowe Środa Wielkopolska
 
(4)
Słuchawki przewodowe Opole
 
(4)
Słuchawki przewodowe Srebrowo
 
(4)
Słuchawki przewodowe Koszęcin
 
(4)
Słuchawki przewodowe Piaski
 
(4)
Słuchawki przewodowe Nysa
 
(4)