| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | HyperX |
| Model | 77Z46AA |
| Kolor | czarny |
| Kod producenta | 77Z46AA |
| Regulacja głośności | tak |
| Rodzaj słuchawek | nauszne |
| Konstrukcja | otwarta |
| Mikrofon | tak |
| Impedancja | 64 Ω |
| Transmisja sygnału | Bluetooth |
| Czas pracy | 120 h |
| Zasięg | 20 m |
| Cechy dodatkowe | Przewodowy i Bezprzewodowy |
| Załączone wyposażenie | Skrócona instrukcja obsługi |
| Materiał | metal |
| Szerokość produktu | 15.50 cm |
| Wysokość produktu | 19.00 cm |
| Głębokość produktu | 8.67 cm |
| Waga produktu | 150.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.726 kg |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Kod taryfy celnej | 85183000 |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: db0b6440-e352-4e3c-aa93-d7c550b99474
Podobne wyszukiwania
Słuchawki bezprzewodowe Warszawa
 
(117)
Słuchawki bezprzewodowe Wrocław
 
(36)
Słuchawki bezprzewodowe Kraków
 
(36)
Słuchawki bezprzewodowe Łódź
 
(29)
Słuchawki bezprzewodowe Poznań
 
(29)
Słuchawki bezprzewodowe Gdańsk
 
(26)
Słuchawki bezprzewodowe Turek
 
(18)
Słuchawki bezprzewodowe Katowice
 
(15)
Słuchawki bezprzewodowe Rzeszów
 
(14)
Słuchawki bezprzewodowe Białystok
 
(13)
Słuchawki bezprzewodowe Stąporków
 
(13)
Słuchawki bezprzewodowe Lublin
 
(13)
Słuchawki bezprzewodowe Radom
 
(12)
Słuchawki bezprzewodowe Szczecin
 
(11)
Słuchawki bezprzewodowe Tychy
 
(10)
Słuchawki bezprzewodowe Bydgoszcz
 
(9)
Słuchawki bezprzewodowe Kielce
 
(8)
Słuchawki bezprzewodowe Płock
 
(7)
Słuchawki bezprzewodowe Tarnowo Podgórne
 
(7)
Słuchawki bezprzewodowe Piekary Śląskie
 
(7)
Słuchawki bezprzewodowe Ciechanów
 
(6)
Słuchawki bezprzewodowe Częstochowa
 
(6)
Słuchawki bezprzewodowe Piaseczno
 
(6)
Słuchawki bezprzewodowe Mirów Stary
 
(6)
Słuchawki bezprzewodowe Wałbrzych
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Grodzisk Mazowiecki
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Gdynia
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Gliwice
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Kępno
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Elbląg
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Bolesławiec
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Piotrków Trybunalski
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Wągrowiec
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Legnica
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Wejherowo
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Porosły
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Sosnowiec
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Ruda Śląska
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Suwałki
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Koszalin
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Zielona Góra
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Bielsko-Biała
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Olsztyn
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Słupsk
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Gidle
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Zduńska Wola
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Zgierz
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Końskie
 
(4)