| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | JBL |
| Model | E55BT |
| Rodzaj słuchawek | nauszne |
| Kolor dominujący | niebieski |
| Waga produktu | 232.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.170 kg |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Transmisja sygnału | Bluetooth |
| Czas czuwania | 200 h |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | 20 h |
| Cechy dodatkowe | regulacja głośności |
| Załączone wyposażenie | Kabel mini-jack |
| EAN (GTIN) | 6925281918155 |
| Kod producenta | E55BT BLUE |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz, 20000 Hz |
| Złącze ładowania | microUSB |
| Impedancja | 32 Ω |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 65020497-c341-4e35-a3eb-8bc30852216d
Podobne wyszukiwania
Bezprzewodowe Warszawa
 
(945)
Bezprzewodowe Bydgoszcz
 
(163)
Bezprzewodowe Lublin
 
(116)
Bezprzewodowe Kielce
 
(73)
Bezprzewodowe Piaseczno
 
(48)
Bezprzewodowe Bolesławiec
 
(47)
Bezprzewodowe Ostrów Wielkopolski
 
(41)
Bezprzewodowe Opole
 
(37)
Bezprzewodowe Gliwice
 
(35)
Bezprzewodowe Zamość
 
(30)
Bezprzewodowe Sosnowiec
 
(27)
Bezprzewodowe Zawiercie
 
(25)
Bezprzewodowe Hrubieszów
 
(23)
Bezprzewodowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(22)
Bezprzewodowe Jarosław
 
(15)
Bezprzewodowe Żywiec
 
(15)
Bezprzewodowe Brzozów
 
(14)
Bezprzewodowe Elbląg
 
(14)
Bezprzewodowe Będzin
 
(14)
Bezprzewodowe Mirzec
 
(13)
Bezprzewodowe Przemyśl
 
(13)
Bezprzewodowe Grodzisk Mazowiecki
 
(13)
Bezprzewodowe Ełk
 
(13)
Bezprzewodowe Starachowice
 
(12)
Bezprzewodowe Jelenia Góra
 
(11)
Bezprzewodowe Stanin
 
(10)
Bezprzewodowe Janów Lubelski
 
(10)
Bezprzewodowe Mysłowice
 
(10)
Bezprzewodowe Zabierzów
 
(10)
Bezprzewodowe Krotoszyn
 
(10)
Bezprzewodowe Łuków
 
(10)
Bezprzewodowe Limanowa
 
(9)
Bezprzewodowe Wadowice
 
(9)
Bezprzewodowe Myszków
 
(9)
Bezprzewodowe Skierniewice
 
(9)
Bezprzewodowe Lubsko
 
(8)
Bezprzewodowe Gryfice
 
(8)
Bezprzewodowe Rydułtowy
 
(8)
Bezprzewodowe Siemianowice Śląskie
 
(8)
Bezprzewodowe Śrem
 
(8)
Bezprzewodowe Szczecinek
 
(8)
Bezprzewodowe Legionowo
 
(8)
Bezprzewodowe Ząbkowice Śląskie
 
(8)
Bezprzewodowe Krzemieniewo
 
(7)
Bezprzewodowe Koronowo
 
(7)
Bezprzewodowe Parczew
 
(7)
Bezprzewodowe Stargard
 
(7)
Bezprzewodowe Brzeziny
 
(7)
Bezprzewodowe Zgierz
 
(7)
Bezprzewodowe Pasieka
 
(7)
Bezprzewodowe Choszczno
 
(6)
Bezprzewodowe Głubczyce
 
(6)
Bezprzewodowe Rozprza
 
(6)
Bezprzewodowe Kruszyn
 
(6)
Bezprzewodowe Osielsko
 
(6)
Bezprzewodowe Radziejowice-Parcel
 
(6)
Bezprzewodowe Tczew
 
(6)
Bezprzewodowe Koło
 
(6)
Bezprzewodowe Nowy Targ
 
(6)
Bezprzewodowe Chodzież
 
(5)
Bezprzewodowe Przysucha
 
(5)
Bezprzewodowe Opatów
 
(5)
Bezprzewodowe Puławy
 
(5)
Bezprzewodowe Wołów
 
(5)
Bezprzewodowe Świnoujście
 
(5)
Bezprzewodowe Poddębice
 
(5)
Bezprzewodowe Jakubowizna
 
(5)
Bezprzewodowe Manowo
 
(5)
Bezprzewodowe Bochnia
 
(5)
Bezprzewodowe Morąg
 
(5)
Bezprzewodowe Jarocin
 
(5)
Bezprzewodowe Krasnystaw
 
(5)
Bezprzewodowe Środa Wielkopolska
 
(5)
Bezprzewodowe Sierpc
 
(5)
Bezprzewodowe Poraj
 
(4)
Bezprzewodowe Zambrów
 
(4)
Bezprzewodowe Mikołów
 
(4)
Bezprzewodowe Szczerców
 
(4)
Bezprzewodowe Imielin
 
(4)
Bezprzewodowe Szadek
 
(4)
Bezprzewodowe Nieporęt
 
(4)
Bezprzewodowe Syców
 
(4)
Bezprzewodowe Wągrowiec
 
(4)
Bezprzewodowe Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Bezprzewodowe Stara Kamienica
 
(4)
Bezprzewodowe Nowe Brzesko
 
(4)
Bezprzewodowe Łęczna
 
(4)
Bezprzewodowe Bukowno
 
(4)
Bezprzewodowe Raków
 
(4)
Bezprzewodowe Węgrów
 
(4)
Bezprzewodowe Kluczbork
 
(4)
Bezprzewodowe Międzyzdroje
 
(4)
Bezprzewodowe Kobyłka
 
(4)
Bezprzewodowe Bolechowice
 
(4)
Bezprzewodowe Płońsk
 
(4)
Bezprzewodowe Snochowice
 
(4)