| Stan | Nowy |
| Marka | JBL |
| Model | Tune 500 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Rodzaj słuchawek | nauszne |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Regulacja głośności | nie |
| Mikrofon | tak |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Aktywne tłumienie hałasu | nie |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| EAN (GTIN) | 6925281939921 |
| Szerokość produktu | 8.50 cm |
| Wysokość produktu | 17.00 cm |
| Głębokość produktu | 24.00 cm |
| Waga produktu | 148.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.320 kg |
| Impedancja | 32 Ω |
| Długość przewodu | 1.20 m |
| Kod producenta | TUNE500BLK |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz, 20000 Hz |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 22dbd619-319b-4b29-8dfb-8a3186be8f6f
Podobne wyszukiwania
Przewodowe Warszawa
 
(277)
Przewodowe Łódź
 
(84)
Przewodowe Słupsk
 
(82)
Przewodowe Brzozów
 
(66)
Przewodowe Gdańsk
 
(53)
Przewodowe Lublin
 
(43)
Przewodowe Bielsko-Biała
 
(38)
Przewodowe Piła
 
(36)
Przewodowe Rzeszów
 
(34)
Przewodowe Gdynia
 
(31)
Przewodowe Gliwice
 
(28)
Przewodowe Bydgoszcz
 
(28)
Przewodowe Szczecin
 
(25)
Przewodowe Pleszew
 
(24)
Przewodowe Zamość
 
(23)
Przewodowe Piekary Śląskie
 
(19)
Przewodowe Radom
 
(18)
Przewodowe Ostrów Wielkopolski
 
(18)
Przewodowe Kielce
 
(17)
Przewodowe Gorzów Wielkopolski
 
(16)
Przewodowe Kozienice
 
(15)
Przewodowe Jarosław
 
(15)
Przewodowe Tarnów
 
(15)
Przewodowe Olsztyn
 
(14)
Przewodowe Elbląg
 
(14)
Przewodowe Żywiec
 
(12)
Przewodowe Siedlce
 
(12)
Przewodowe Sosnowiec
 
(12)
Przewodowe Tychy
 
(12)
Przewodowe Legnica
 
(11)
Przewodowe Radomsko
 
(10)
Przewodowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(10)
Przewodowe Będzin
 
(10)
Przewodowe Świdnik
 
(10)
Przewodowe Hrubieszów
 
(9)
Przewodowe Dąbrowa Górnicza
 
(9)
Przewodowe Piotrków Trybunalski
 
(8)
Przewodowe Tomaszów Mazowiecki
 
(8)
Przewodowe Kalisz
 
(8)
Przewodowe Ostrołęka
 
(8)
Przewodowe Szczerców
 
(8)
Przewodowe Marki
 
(8)
Przewodowe Zabierzów
 
(8)
Przewodowe Jelenia Góra
 
(7)
Przewodowe Piaseczno
 
(7)
Przewodowe Biała Podlaska
 
(7)
Przewodowe Pruszków
 
(7)
Przewodowe Przemyśl
 
(7)
Przewodowe Częstochowa
 
(7)
Przewodowe Olkusz
 
(7)
Przewodowe Inowrocław
 
(7)
Przewodowe Żyrardów
 
(6)
Przewodowe Klichy
 
(6)
Przewodowe Łomnica
 
(6)
Przewodowe Modlnica
 
(6)
Przewodowe Skawina
 
(6)
Przewodowe Chełm
 
(6)
Przewodowe Trzebnica
 
(6)
Przewodowe Łowicz
 
(6)
Przewodowe Czaplinek
 
(6)
Przewodowe Wałbrzych
 
(6)
Przewodowe Suwałki
 
(5)
Przewodowe Wadowice
 
(5)
Przewodowe Pabianice
 
(5)
Przewodowe Nieporęt
 
(5)
Przewodowe Zabrze
 
(5)
Przewodowe Opole
 
(5)
Przewodowe Legionowo
 
(5)
Przewodowe Jasło
 
(5)
Przewodowe Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Przewodowe Głogów
 
(5)
Przewodowe Strzelce Krajeńskie
 
(5)
Przewodowe Wołomin
 
(5)
Przewodowe Zawiercie
 
(5)
Przewodowe Racibórz
 
(4)
Przewodowe Kobyłka
 
(4)
Przewodowe Kowale Oleckie
 
(4)
Przewodowe Lipno
 
(4)
Przewodowe Świdnica
 
(4)
Przewodowe Obora
 
(4)
Przewodowe Sandomierz
 
(4)
Przewodowe Police
 
(4)
Przewodowe Świebodzice
 
(4)
Przewodowe Dębno
 
(4)
Przewodowe Brwinów
 
(4)
Przewodowe Kolbuszowa
 
(4)
Przewodowe Konin
 
(4)
Przewodowe Tarnowskie Góry
 
(4)
Przewodowe Bolesławiec
 
(4)
Przewodowe Tczew
 
(4)
Przewodowe Libertów
 
(4)
Przewodowe Ostrzeszów
 
(4)
Przewodowe Jaworzno
 
(4)
Przewodowe Mirków
 
(4)
Przewodowe Brzesko
 
(4)
Przewodowe Koło
 
(4)