| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | JBL |
| Model | Tune Beam |
| Rodzaj słuchawek | dokanałowe |
| Kolor dominujący | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Transmisja sygnału | Bluetooth |
| Złącze ładowania | USB typ C |
| Aktywne tłumienie hałasu | tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Stan opakowania | otwarte |
| Szerokość produktu | 17.10 cm |
| Wysokość produktu | 5.00 cm |
| Głębokość produktu | 10.70 cm |
| Waga produktu | 14.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.180 kg |
| Czas czuwania | 48 h |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | 12 h |
| Załączone wyposażenie | Etui z funkcją ładowania |
| Kod producenta | JBLTBEAMBLK |
| Impedancja | 16 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz, 20000 Hz |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: e45454e7-dd24-445a-b819-9418610b5307
Podobne wyszukiwania
Bezprzewodowe Warszawa
 
(921)
Bezprzewodowe Lublin
 
(120)
Bezprzewodowe Kielce
 
(63)
Bezprzewodowe Piaseczno
 
(51)
Bezprzewodowe Ostrów Wielkopolski
 
(39)
Bezprzewodowe Bolesławiec
 
(35)
Bezprzewodowe Opole
 
(35)
Bezprzewodowe Gliwice
 
(33)
Bezprzewodowe Zamość
 
(31)
Bezprzewodowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(24)
Bezprzewodowe Sosnowiec
 
(23)
Bezprzewodowe Hrubieszów
 
(22)
Bezprzewodowe Zawiercie
 
(18)
Bezprzewodowe Elbląg
 
(17)
Bezprzewodowe Będzin
 
(15)
Bezprzewodowe Jarosław
 
(15)
Bezprzewodowe Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Bezprzewodowe Janów Lubelski
 
(13)
Bezprzewodowe Mirzec
 
(13)
Bezprzewodowe Przemyśl
 
(12)
Bezprzewodowe Brzozów
 
(11)
Bezprzewodowe Siemianowice Śląskie
 
(11)
Bezprzewodowe Ełk
 
(11)
Bezprzewodowe Wadowice
 
(11)
Bezprzewodowe Jelenia Góra
 
(11)
Bezprzewodowe Rydułtowy
 
(11)
Bezprzewodowe Zgierz
 
(10)
Bezprzewodowe Parczew
 
(10)
Bezprzewodowe Stanin
 
(10)
Bezprzewodowe Żywiec
 
(10)
Bezprzewodowe Mysłowice
 
(9)
Bezprzewodowe Starachowice
 
(9)
Bezprzewodowe Syców
 
(9)
Bezprzewodowe Myszków
 
(9)
Bezprzewodowe Krotoszyn
 
(9)
Bezprzewodowe Zabierzów
 
(9)
Bezprzewodowe Piaski
 
(8)
Bezprzewodowe Skierniewice
 
(8)
Bezprzewodowe Krzemieniewo
 
(7)
Bezprzewodowe Śrem
 
(7)
Bezprzewodowe Koło
 
(7)
Bezprzewodowe Limanowa
 
(7)
Bezprzewodowe Lubsko
 
(7)
Bezprzewodowe Stargard
 
(7)
Bezprzewodowe Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Bezprzewodowe Brzeziny
 
(7)
Bezprzewodowe Szczerców
 
(7)
Bezprzewodowe Kruszyn
 
(6)
Bezprzewodowe Myślenice
 
(6)
Bezprzewodowe Legionowo
 
(6)
Bezprzewodowe Wołów
 
(6)
Bezprzewodowe Świnoujście
 
(6)
Bezprzewodowe Środa Wielkopolska
 
(6)
Bezprzewodowe Szczecinek
 
(6)
Bezprzewodowe Osielsko
 
(6)
Bezprzewodowe Radziejowice-Parcel
 
(6)
Bezprzewodowe Łuków
 
(6)
Bezprzewodowe Koronowo
 
(5)
Bezprzewodowe Gryfice
 
(5)
Bezprzewodowe Bochnia
 
(5)
Bezprzewodowe Chodzież
 
(5)
Bezprzewodowe Jarocin
 
(5)
Bezprzewodowe Głubczyce
 
(5)
Bezprzewodowe Puławy
 
(5)
Bezprzewodowe Choszczno
 
(5)
Bezprzewodowe Piątek
 
(5)
Bezprzewodowe Opatów
 
(5)
Bezprzewodowe Mikołów
 
(5)
Bezprzewodowe Sierpc
 
(5)
Bezprzewodowe Manowo
 
(5)
Bezprzewodowe Jakubowizna
 
(5)
Bezprzewodowe Krasnystaw
 
(5)
Bezprzewodowe Poddębice
 
(5)
Bezprzewodowe Łęczyca
 
(5)
Bezprzewodowe Przysucha
 
(5)
Bezprzewodowe Pasieka
 
(4)
Bezprzewodowe Kluczbork
 
(4)
Bezprzewodowe Międzyzdroje
 
(4)
Bezprzewodowe Kobyłka
 
(4)
Bezprzewodowe Wągrowiec
 
(4)
Bezprzewodowe Zelów
 
(4)
Bezprzewodowe Płońsk
 
(4)
Bezprzewodowe Snochowice
 
(4)
Bezprzewodowe Poraj
 
(4)
Bezprzewodowe Brwinów
 
(4)
Bezprzewodowe Tczew
 
(4)
Bezprzewodowe Morąg
 
(4)
Bezprzewodowe Imielin
 
(4)
Bezprzewodowe Szadek
 
(4)
Bezprzewodowe Stara Kamienica
 
(4)
Bezprzewodowe Kamienna Góra
 
(4)
Bezprzewodowe Józefów
 
(4)
Bezprzewodowe Nowe Brzesko
 
(4)
Bezprzewodowe Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Bezprzewodowe Raków
 
(4)
Bezprzewodowe Węgrów
 
(4)