| Stan | Nowy |
| Marka | JBL |
| Model | Wave 300TWS |
| Rodzaj słuchawek | douszne |
| Kolor dominujący | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | otwarta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | brak informacji |
| Transmisja sygnału | Bluetooth |
| Złącze ładowania | USB typ C |
| Aktywne tłumienie hałasu | nie |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Szerokość produktu | 22.40 cm |
| Wysokość produktu | 7.50 cm |
| Głębokość produktu | 22.00 cm |
| Waga produktu | 73.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 157.000 kg |
| Czas czuwania | 21 h |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | 6 h |
| Cechy dodatkowe | IPX2 |
| Załączone wyposażenie | Etui z funkcją ładowania Kabel USB-C |
| Kod producenta | Wave 300 TWS |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz, 20000 Hz |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: bca30230-bea0-4520-9533-a5706c146e50
Podobne wyszukiwania
Bezprzewodowe Warszawa
 
(915)
Bezprzewodowe Bydgoszcz
 
(159)
Bezprzewodowe Lublin
 
(116)
Bezprzewodowe Kielce
 
(65)
Bezprzewodowe Piaseczno
 
(45)
Bezprzewodowe Ostrów Wielkopolski
 
(39)
Bezprzewodowe Opole
 
(37)
Bezprzewodowe Bolesławiec
 
(36)
Bezprzewodowe Gliwice
 
(35)
Bezprzewodowe Zamość
 
(34)
Bezprzewodowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(25)
Bezprzewodowe Hrubieszów
 
(24)
Bezprzewodowe Sosnowiec
 
(22)
Bezprzewodowe Zawiercie
 
(20)
Bezprzewodowe Elbląg
 
(16)
Bezprzewodowe Będzin
 
(14)
Bezprzewodowe Jarosław
 
(14)
Bezprzewodowe Grodzisk Mazowiecki
 
(13)
Bezprzewodowe Mirzec
 
(13)
Bezprzewodowe Janów Lubelski
 
(13)
Bezprzewodowe Żywiec
 
(12)
Bezprzewodowe Jelenia Góra
 
(12)
Bezprzewodowe Przemyśl
 
(12)
Bezprzewodowe Ełk
 
(11)
Bezprzewodowe Brzozów
 
(11)
Bezprzewodowe Siemianowice Śląskie
 
(10)
Bezprzewodowe Rydułtowy
 
(10)
Bezprzewodowe Zgierz
 
(10)
Bezprzewodowe Krotoszyn
 
(10)
Bezprzewodowe Mysłowice
 
(10)
Bezprzewodowe Stanin
 
(10)
Bezprzewodowe Wadowice
 
(10)
Bezprzewodowe Limanowa
 
(9)
Bezprzewodowe Starachowice
 
(9)
Bezprzewodowe Parczew
 
(9)
Bezprzewodowe Myszków
 
(9)
Bezprzewodowe Zabierzów
 
(9)
Bezprzewodowe Gryfice
 
(8)
Bezprzewodowe Piaski
 
(8)
Bezprzewodowe Skierniewice
 
(8)
Bezprzewodowe Śrem
 
(8)
Bezprzewodowe Łuków
 
(8)
Bezprzewodowe Syców
 
(8)
Bezprzewodowe Legionowo
 
(7)
Bezprzewodowe Brzeziny
 
(7)
Bezprzewodowe Szczerców
 
(7)
Bezprzewodowe Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Bezprzewodowe Krzemieniewo
 
(7)
Bezprzewodowe Lubsko
 
(7)
Bezprzewodowe Puławy
 
(6)
Bezprzewodowe Środa Wielkopolska
 
(6)
Bezprzewodowe Myślenice
 
(6)
Bezprzewodowe Kruszyn
 
(6)
Bezprzewodowe Stargard
 
(6)
Bezprzewodowe Szczecinek
 
(6)
Bezprzewodowe Osielsko
 
(6)
Bezprzewodowe Radziejowice-Parcel
 
(6)
Bezprzewodowe Chodzież
 
(5)
Bezprzewodowe Wołów
 
(5)
Bezprzewodowe Piątek
 
(5)
Bezprzewodowe Głubczyce
 
(5)
Bezprzewodowe Świnoujście
 
(5)
Bezprzewodowe Kobyłka
 
(5)
Bezprzewodowe Koło
 
(5)
Bezprzewodowe Poddębice
 
(5)
Bezprzewodowe Sierpc
 
(5)
Bezprzewodowe Bochnia
 
(5)
Bezprzewodowe Choszczno
 
(5)
Bezprzewodowe Jarocin
 
(5)
Bezprzewodowe Jakubowizna
 
(5)
Bezprzewodowe Mikołów
 
(5)
Bezprzewodowe Przysucha
 
(5)
Bezprzewodowe Opatów
 
(5)
Bezprzewodowe Koronowo
 
(5)
Bezprzewodowe Manowo
 
(5)
Bezprzewodowe Pasieka
 
(5)
Bezprzewodowe Krasnystaw
 
(5)
Bezprzewodowe Płońsk
 
(4)
Bezprzewodowe Brwinów
 
(4)
Bezprzewodowe Poraj
 
(4)
Bezprzewodowe Snochowice
 
(4)
Bezprzewodowe Tczew
 
(4)
Bezprzewodowe Nowy Targ
 
(4)
Bezprzewodowe Morąg
 
(4)
Bezprzewodowe Imielin
 
(4)
Bezprzewodowe Szadek
 
(4)
Bezprzewodowe Zambrów
 
(4)
Bezprzewodowe Wągrowiec
 
(4)
Bezprzewodowe Józefów
 
(4)
Bezprzewodowe Nowe Brzesko
 
(4)
Bezprzewodowe Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Bezprzewodowe Stara Kamienica
 
(4)
Bezprzewodowe Raków
 
(4)
Bezprzewodowe Węgrów
 
(4)
Bezprzewodowe Kluczbork
 
(4)
Bezprzewodowe Międzyzdroje
 
(4)