| Stan | Nowy |
| Marka | Savio |
| Model | inny |
| Rodzaj słuchawek | douszne |
| Kolor dominujący | czarny |
| Szerokość produktu | 9.50 cm |
| Waga produktu | 150.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.110 kg |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Transmisja sygnału | Bluetooth |
| Zasięg | 0 m |
| Czas pracy | 10 h |
| Kod producenta | TWS-12 |
| Złącze ładowania | USB typ C |
| Aktywne tłumienie hałasu | tak |
| Impedancja | 32 Ω |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE, WEEE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 006ca55c-95d6-4696-843d-14d97caf5f3b
Podobne wyszukiwania
Bezprzewodowe Warszawa
 
(917)
Bezprzewodowe Bydgoszcz
 
(164)
Bezprzewodowe Lublin
 
(121)
Bezprzewodowe Kielce
 
(70)
Bezprzewodowe Piaseczno
 
(46)
Bezprzewodowe Bolesławiec
 
(46)
Bezprzewodowe Ostrów Wielkopolski
 
(40)
Bezprzewodowe Opole
 
(38)
Bezprzewodowe Gliwice
 
(34)
Bezprzewodowe Zamość
 
(28)
Bezprzewodowe Sosnowiec
 
(27)
Bezprzewodowe Zawiercie
 
(25)
Bezprzewodowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(24)
Bezprzewodowe Hrubieszów
 
(24)
Bezprzewodowe Elbląg
 
(15)
Bezprzewodowe Żywiec
 
(15)
Bezprzewodowe Będzin
 
(14)
Bezprzewodowe Jarosław
 
(14)
Bezprzewodowe Brzozów
 
(14)
Bezprzewodowe Mirzec
 
(13)
Bezprzewodowe Grodzisk Mazowiecki
 
(13)
Bezprzewodowe Janów Lubelski
 
(13)
Bezprzewodowe Przemyśl
 
(12)
Bezprzewodowe Jelenia Góra
 
(11)
Bezprzewodowe Ełk
 
(11)
Bezprzewodowe Rydułtowy
 
(10)
Bezprzewodowe Siemianowice Śląskie
 
(10)
Bezprzewodowe Stanin
 
(10)
Bezprzewodowe Zabierzów
 
(9)
Bezprzewodowe Śrem
 
(9)
Bezprzewodowe Legionowo
 
(9)
Bezprzewodowe Syców
 
(9)
Bezprzewodowe Limanowa
 
(9)
Bezprzewodowe Starachowice
 
(9)
Bezprzewodowe Myszków
 
(9)
Bezprzewodowe Wadowice
 
(9)
Bezprzewodowe Mysłowice
 
(9)
Bezprzewodowe Piaski
 
(8)
Bezprzewodowe Łuków
 
(8)
Bezprzewodowe Krotoszyn
 
(8)
Bezprzewodowe Ząbkowice Śląskie
 
(8)
Bezprzewodowe Skierniewice
 
(8)
Bezprzewodowe Zgierz
 
(7)
Bezprzewodowe Gryfice
 
(7)
Bezprzewodowe Stargard
 
(7)
Bezprzewodowe Szczecinek
 
(7)
Bezprzewodowe Szczerców
 
(7)
Bezprzewodowe Parczew
 
(7)
Bezprzewodowe Nowy Targ
 
(7)
Bezprzewodowe Lubsko
 
(7)
Bezprzewodowe Brzeziny
 
(7)
Bezprzewodowe Krzemieniewo
 
(7)
Bezprzewodowe Kruszyn
 
(6)
Bezprzewodowe Pasieka
 
(6)
Bezprzewodowe Koło
 
(6)
Bezprzewodowe Koronowo
 
(6)
Bezprzewodowe Głubczyce
 
(6)
Bezprzewodowe Osielsko
 
(6)
Bezprzewodowe Radziejowice-Parcel
 
(6)
Bezprzewodowe Przysucha
 
(5)
Bezprzewodowe Środa Wielkopolska
 
(5)
Bezprzewodowe Świnoujście
 
(5)
Bezprzewodowe Sierpc
 
(5)
Bezprzewodowe Chodzież
 
(5)
Bezprzewodowe Puławy
 
(5)
Bezprzewodowe Poddębice
 
(5)
Bezprzewodowe Wołów
 
(5)
Bezprzewodowe Bochnia
 
(5)
Bezprzewodowe Jarocin
 
(5)
Bezprzewodowe Choszczno
 
(5)
Bezprzewodowe Krasnystaw
 
(5)
Bezprzewodowe Łęczna
 
(5)
Bezprzewodowe Opatów
 
(5)
Bezprzewodowe Manowo
 
(5)
Bezprzewodowe Jakubowizna
 
(5)
Bezprzewodowe Nowe Brzesko
 
(4)
Bezprzewodowe Płońsk
 
(4)
Bezprzewodowe Raków
 
(4)
Bezprzewodowe Węgrów
 
(4)
Bezprzewodowe Snochowice
 
(4)
Bezprzewodowe Zambrów
 
(4)
Bezprzewodowe Kluczbork
 
(4)
Bezprzewodowe Tczew
 
(4)
Bezprzewodowe Międzyzdroje
 
(4)
Bezprzewodowe Wągrowiec
 
(4)
Bezprzewodowe Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Bezprzewodowe Mikołów
 
(4)
Bezprzewodowe Kobyłka
 
(4)
Bezprzewodowe Morąg
 
(4)
Bezprzewodowe Imielin
 
(4)
Bezprzewodowe Stara Kamienica
 
(4)
Bezprzewodowe Szadek
 
(4)
Bezprzewodowe Nieporęt
 
(4)
Bezprzewodowe Brwinów
 
(4)
Bezprzewodowe Bukowno
 
(4)
Bezprzewodowe Poraj
 
(4)