O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Shokz |
| Model | OpenRun Pro |
| Rodzaj słuchawek | z przewodnictwem kostnym |
| Kolor dominujący | pomarańczowy |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | otwarta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Transmisja sygnału | Bluetooth |
| Złącze ładowania | USB typ C |
| Aktywne tłumienie hałasu | nie |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Szerokość produktu | 3.90 cm |
| Wysokość produktu | 5.90 cm |
| Głębokość produktu | 2.30 cm |
| Waga produktu | 30.30 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.320 kg |
| Czas czuwania | 240 h |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | 12 h |
| Kod producenta | S820-ST-OR |
| Impedancja | 16 Ω |
| Kod taryfy celnej | 85183000 |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz, 20000 Hz |
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 6c106fa6-9b5b-4cc4-a95d-cd1f88de7e74
Podobne wyszukiwania
Bezprzewodowe Warszawa
 
(912)
Bezprzewodowe Bydgoszcz
 
(153)
Bezprzewodowe Lublin
 
(119)
Bezprzewodowe Kielce
 
(62)
Bezprzewodowe Piaseczno
 
(51)
Bezprzewodowe Ostrów Wielkopolski
 
(40)
Bezprzewodowe Opole
 
(38)
Bezprzewodowe Bolesławiec
 
(35)
Bezprzewodowe Zamość
 
(34)
Bezprzewodowe Gliwice
 
(33)
Bezprzewodowe Sosnowiec
 
(23)
Bezprzewodowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(23)
Bezprzewodowe Hrubieszów
 
(22)
Bezprzewodowe Zawiercie
 
(17)
Bezprzewodowe Elbląg
 
(15)
Bezprzewodowe Jarosław
 
(15)
Bezprzewodowe Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Bezprzewodowe Janów Lubelski
 
(13)
Bezprzewodowe Mirzec
 
(13)
Bezprzewodowe Będzin
 
(13)
Bezprzewodowe Przemyśl
 
(12)
Bezprzewodowe Brzozów
 
(12)
Bezprzewodowe Ełk
 
(11)
Bezprzewodowe Jelenia Góra
 
(11)
Bezprzewodowe Wadowice
 
(11)
Bezprzewodowe Rydułtowy
 
(10)
Bezprzewodowe Siemianowice Śląskie
 
(10)
Bezprzewodowe Zgierz
 
(10)
Bezprzewodowe Starachowice
 
(10)
Bezprzewodowe Stanin
 
(10)
Bezprzewodowe Żywiec
 
(10)
Bezprzewodowe Krotoszyn
 
(10)
Bezprzewodowe Zabierzów
 
(9)
Bezprzewodowe Myszków
 
(9)
Bezprzewodowe Parczew
 
(9)
Bezprzewodowe Mysłowice
 
(8)
Bezprzewodowe Łuków
 
(8)
Bezprzewodowe Śrem
 
(8)
Bezprzewodowe Piaski
 
(8)
Bezprzewodowe Szczerców
 
(8)
Bezprzewodowe Skierniewice
 
(8)
Bezprzewodowe Syców
 
(8)
Bezprzewodowe Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Bezprzewodowe Koło
 
(7)
Bezprzewodowe Lubsko
 
(7)
Bezprzewodowe Stargard
 
(7)
Bezprzewodowe Brzeziny
 
(7)
Bezprzewodowe Legionowo
 
(7)
Bezprzewodowe Krzemieniewo
 
(7)
Bezprzewodowe Gryfice
 
(7)
Bezprzewodowe Limanowa
 
(7)
Bezprzewodowe Szczecinek
 
(6)
Bezprzewodowe Kruszyn
 
(6)
Bezprzewodowe Myślenice
 
(6)
Bezprzewodowe Świnoujście
 
(6)
Bezprzewodowe Środa Wielkopolska
 
(6)
Bezprzewodowe Osielsko
 
(6)
Bezprzewodowe Radziejowice-Parcel
 
(6)
Bezprzewodowe Koronowo
 
(5)
Bezprzewodowe Mikołów
 
(5)
Bezprzewodowe Poddębice
 
(5)
Bezprzewodowe Bochnia
 
(5)
Bezprzewodowe Gubin
 
(5)
Bezprzewodowe Choszczno
 
(5)
Bezprzewodowe Jarocin
 
(5)
Bezprzewodowe Krasnystaw
 
(5)
Bezprzewodowe Sierpc
 
(5)
Bezprzewodowe Opatów
 
(5)
Bezprzewodowe Puławy
 
(5)
Bezprzewodowe Chodzież
 
(5)
Bezprzewodowe Głubczyce
 
(5)
Bezprzewodowe Piątek
 
(5)
Bezprzewodowe Jakubowizna
 
(5)
Bezprzewodowe Manowo
 
(5)
Bezprzewodowe Wołów
 
(5)
Bezprzewodowe Przysucha
 
(5)
Bezprzewodowe Kluczbork
 
(4)
Bezprzewodowe Zambrów
 
(4)
Bezprzewodowe Międzyzdroje
 
(4)
Bezprzewodowe Wągrowiec
 
(4)
Bezprzewodowe Kobyłka
 
(4)
Bezprzewodowe Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Bezprzewodowe Stara Kamienica
 
(4)
Bezprzewodowe Płońsk
 
(4)
Bezprzewodowe Snochowice
 
(4)
Bezprzewodowe Tczew
 
(4)
Bezprzewodowe Poraj
 
(4)
Bezprzewodowe Morąg
 
(4)
Bezprzewodowe Imielin
 
(4)
Bezprzewodowe Brwinów
 
(4)
Bezprzewodowe Szadek
 
(4)
Bezprzewodowe Józefów
 
(4)
Bezprzewodowe Nowe Brzesko
 
(4)
Bezprzewodowe Pasieka
 
(4)
Bezprzewodowe Raków
 
(4)
Bezprzewodowe Węgrów
 
(4)