| Stan | Bardzo dobry |
| Kod producenta | OPPA91BL |
| Marka | Oppo |
| Model telefonu | A91 |
| Typ | Smartfon |
| EAN (GTIN) | 6944284655355 |
| Kolor | niebieski |
| Materiał | szkło |
| Szerokość | 73.3 mm |
| Wysokość | 160 mm |
| Głębokość | 7.9 mm |
| Waga | 172 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.5 kg |
| Przekątna ekranu | 6.4 " |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 411 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2400 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 48 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 16 Mpx |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa, wykrywanie twarzy |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | MediaTek Helio P70 |
| Częstotliwość procesora | 1.95 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 8 MB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 4025 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 256 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | Galileo, GPS, GLONASS |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, radio, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Blokada simlock | brak blokady |
| Cechy dodatkowe | odporny na uderzenia |
| Ładowarka w komplecie | tak |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: c7f18703-364a-4367-81f2-ec210799c33a
Podobne wyszukiwania
A91 Warszawa
 
(3534)
A91 Kielce
 
(585)
A91 Ełk
 
(498)
A91 Lublin
 
(436)
A91 Gliwice
 
(231)
A91 Siemianowice Śląskie
 
(185)
A91 Opole
 
(149)
A91 Sosnowiec
 
(132)
A91 Elbląg
 
(107)
A91 Zamość
 
(94)
A91 Piaseczno
 
(85)
A91 Ostrów Wielkopolski
 
(73)
A91 Jelenia Góra
 
(65)
A91 Mysłowice
 
(54)
A91 Puławy
 
(51)
A91 Zgierz
 
(50)
A91 Stargard
 
(50)
A91 Wadowice
 
(49)
A91 Przemyśl
 
(48)
A91 Legionowo
 
(47)
A91 Jarosław
 
(42)
A91 Drwalew
 
(42)
A91 Mikołów
 
(42)
A91 Grodzisk Mazowiecki
 
(42)
A91 Opoka-Kolonia
 
(41)
A91 Poniatowa
 
(40)
A91 Żywiec
 
(36)
A91 Będzin
 
(34)
A91 Wągrowiec
 
(32)
A91 Sierpc
 
(31)
A91 Kobyłka
 
(30)
A91 Morąg
 
(30)
A91 Łuków
 
(27)
A91 Bochnia
 
(27)
A91 Śrem
 
(26)
A91 Szczecinek
 
(25)
A91 Nowy Targ
 
(25)
A91 Głubczyce
 
(24)
A91 Brwinów
 
(23)
A91 Skierniewice
 
(23)
A91 Myszków
 
(23)
A91 Kamienna Góra
 
(22)
A91 Kłodzko
 
(22)
A91 Pruszcz
 
(21)
A91 Mszana Dolna
 
(21)
A91 Koło
 
(21)
A91 Chodzież
 
(21)
A91 Płońsk
 
(20)
A91 Paczków
 
(19)
A91 Limanowa
 
(19)
A91 Łęczyca
 
(19)
A91 Kostrzyn nad Odrą
 
(19)
A91 Rydułtowy
 
(19)
A91 Brzozów
 
(19)
A91 Krotoszyn
 
(19)
A91 Myślenice
 
(18)
A91 Janów Lubelski
 
(16)
A91 Chełmno
 
(15)
A91 Szczyrk
 
(15)
A91 Hrubieszów
 
(15)
A91 Stary Sącz
 
(15)
A91 Syców
 
(14)
A91 Wyrazów
 
(14)
A91 Gryfice
 
(14)
A91 Ząbkowice Śląskie
 
(14)
A91 Ostrów Mazowiecka
 
(14)
A91 Plewiska
 
(14)
A91 Jabłonna
 
(13)
A91 Słupca
 
(13)
A91 Białogard
 
(13)
A91 Kluczbork
 
(13)
A91 Braniewo
 
(13)
A91 Annopol
 
(13)
A91 Łęczna
 
(13)
A91 Zarszyn
 
(13)
A91 Łosice
 
(12)
A91 Czaplinek
 
(12)
A91 Józefów
 
(11)
A91 Krasnystaw
 
(11)
A91 Zambrów
 
(11)
A91 Wołów
 
(11)
A91 Sosnowica
 
(11)
A91 Libertów
 
(11)
A91 Ustroń
 
(11)
A91 Skwierzyna
 
(11)
A91 Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
A91 Przeczyce
 
(10)
A91 Ropczyce
 
(10)
A91 Bukowno
 
(9)
A91 Włodawa
 
(9)
A91 Lubsko
 
(9)
A91 Koluszki
 
(9)
A91 Komorniki
 
(9)
A91 Daleszyce
 
(9)
A91 Góra
 
(9)
A91 Drawsko
 
(9)