| Stan | Bardzo dobry |
| Marka telefonu | Apple |
| Model telefonu | iPhone 6S Plus |
| Kod producenta | MKU12PM/A |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | szary |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Szerokość | 77.90 mm |
| Wysokość | 158.20 mm |
| Głębokość | 7.30 mm |
| Waga | 192.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.192 kg |
| Przekątna ekranu | 5.50 " |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 401 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 1920 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 5.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, HDR, lampa błyskowa, optyczna stabilizacja obrazu, panorama, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Apple A9 |
| Częstotliwość procesora | 1.82 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| System operacyjny | iOS |
| Pojemność akumulatora | 2750 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Układ graficzny | PowerVR GT7600 |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, barometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, kompas cyfrowy, żyroskop |
| Złącza | Lightning, mini jack 3,5 (audio) |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Maksymalny czas rozmów | 24 h |
| Maksymalny czas czuwania | 16 dni |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: aa13d449-c0a4-4bde-a466-d3e56f9f65c2
Podobne wyszukiwania
Apple Warszawa
 
(3669)
Apple Ełk
 
(608)
Apple Kielce
 
(482)
Apple Lublin
 
(427)
Apple Gliwice
 
(243)
Apple Opole
 
(150)
Apple Siemianowice Śląskie
 
(146)
Apple Sosnowiec
 
(132)
Apple Elbląg
 
(110)
Apple Zamość
 
(89)
Apple Ostrów Wielkopolski
 
(83)
Apple Jelenia Góra
 
(60)
Apple Mysłowice
 
(56)
Apple Przemyśl
 
(52)
Apple Legionowo
 
(51)
Apple Stargard
 
(49)
Apple Grodzisk Mazowiecki
 
(49)
Apple Wadowice
 
(47)
Apple Puławy
 
(46)
Apple Poniatowa
 
(44)
Apple Zgierz
 
(43)
Apple Mikołów
 
(43)
Apple Opoka-Kolonia
 
(41)
Apple Żywiec
 
(40)
Apple Będzin
 
(40)
Apple Jarosław
 
(38)
Apple Wągrowiec
 
(35)
Apple Kobyłka
 
(29)
Apple Sierpc
 
(29)
Apple Bochnia
 
(28)
Apple Łuków
 
(28)
Apple Kamienna Góra
 
(28)
Apple Morąg
 
(27)
Apple Szczecinek
 
(26)
Apple Kłodzko
 
(26)
Apple Skierniewice
 
(25)
Apple Nowy Targ
 
(24)
Apple Brzozów
 
(23)
Apple Myszków
 
(22)
Apple Głubczyce
 
(22)
Apple Pruszcz
 
(21)
Apple Szczyrk
 
(21)
Apple Wyrazów
 
(21)
Apple Chodzież
 
(21)
Apple Brwinów
 
(20)
Apple Koło
 
(20)
Apple Drwalew
 
(19)
Apple Rydułtowy
 
(19)
Apple Płońsk
 
(18)
Apple Paczków
 
(18)
Apple Mszana Dolna
 
(18)
Apple Łęczyca
 
(18)
Apple Krotoszyn
 
(17)
Apple Janów Lubelski
 
(17)
Apple Myślenice
 
(17)
Apple Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Apple Chełmno
 
(15)
Apple Bogdaniec
 
(15)
Apple Kostrzyn nad Odrą
 
(15)
Apple Niwiska
 
(14)
Apple Syców
 
(14)
Apple Łosice
 
(14)
Apple Gryfice
 
(14)
Apple Lubsko
 
(14)
Apple Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Apple Białogard
 
(13)
Apple Plewiska
 
(13)
Apple Zarszyn
 
(13)
Apple Libertów
 
(13)
Apple Jabłonna
 
(12)
Apple Słupca
 
(12)
Apple Łęczna
 
(12)
Apple Józefów
 
(12)
Apple Krasnystaw
 
(12)
Apple Stary Sącz
 
(12)
Apple Czaplinek
 
(12)
Apple Włodawa
 
(11)
Apple Borówiec
 
(11)
Apple Kluczbork
 
(11)
Apple Ustroń
 
(11)
Apple Braniewo
 
(11)
Apple Skwierzyna
 
(11)
Apple Wałcz
 
(10)
Apple Zambrów
 
(10)
Apple Wołów
 
(10)
Apple Sosnowica
 
(10)
Apple Daleszyce
 
(10)
Apple Góra
 
(10)
Apple Milicz
 
(10)
Apple Sulęcin
 
(10)
Apple Bukowno
 
(9)
Apple Zelów
 
(9)
Apple Tarnowo Podgórne
 
(9)
Apple Ropczyce
 
(9)
Apple Komorniki
 
(9)
Apple Stęszew
 
(9)