| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Kod producenta | MT9E2PM/A |
| Marka | Apple |
| Model telefonu | iPhone XS |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | szary |
| Materiał | metal, szkło |
| Szerokość | 70.90 mm |
| Wysokość | 143.60 mm |
| Głębokość | 7.70 mm |
| Waga | 177.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.177 kg |
| Przekątna ekranu | 5.80 " |
| Rodzaj wyświetlacza | OLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 458 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 2436 x 1125 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 7.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa, nagrywanie wideo, optyczna stabilizacja obrazu, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K, 720p (HD), 1080p (FullHD) |
| Procesor | Apple A12 Bionic |
| Częstotliwość procesora | 2.50 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| System operacyjny | iOS |
| Pojemność akumulatora | 2658 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 512 GB |
| Układ graficzny | Apple GPU (4-core graphics) |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | A-GPS, GLONASS |
| Czujniki | akcelerometr, barometr, czujnik geometryczny, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, kompas cyfrowy, żyroskop |
| Złącza | Lightning |
| Funkcje | ładowanie indukcyjne, rozpoznawanie twarzy, szybkie ładowanie |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, przypomnienia, własne gry, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Maksymalny czas czuwania | 384 h |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny, wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: e27517af-185d-4b8f-acaa-7da2d702a213
Podobne wyszukiwania
iPhone XS Warszawa
 
(3374)
iPhone XS Ełk
 
(596)
iPhone XS Kielce
 
(460)
iPhone XS Lublin
 
(435)
iPhone XS Gliwice
 
(229)
iPhone XS Opole
 
(141)
iPhone XS Sosnowiec
 
(118)
iPhone XS Elbląg
 
(99)
iPhone XS Zamość
 
(94)
iPhone XS Siemianowice Śląskie
 
(85)
iPhone XS Ostrów Wielkopolski
 
(79)
iPhone XS Jelenia Góra
 
(62)
iPhone XS Legionowo
 
(51)
iPhone XS Przemyśl
 
(50)
iPhone XS Zgierz
 
(49)
iPhone XS Wadowice
 
(44)
iPhone XS Jarosław
 
(42)
iPhone XS Stargard
 
(42)
iPhone XS Mysłowice
 
(41)
iPhone XS Opoka-Kolonia
 
(41)
iPhone XS Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
iPhone XS Żywiec
 
(40)
iPhone XS Będzin
 
(40)
iPhone XS Poniatowa
 
(39)
iPhone XS Puławy
 
(35)
iPhone XS Mikołów
 
(35)
iPhone XS Wągrowiec
 
(29)
iPhone XS Bochnia
 
(29)
iPhone XS Kamienna Góra
 
(28)
iPhone XS Nowy Targ
 
(27)
iPhone XS Sierpc
 
(27)
iPhone XS Morąg
 
(27)
iPhone XS Kobyłka
 
(26)
iPhone XS Brzozów
 
(25)
iPhone XS Szczecinek
 
(25)
iPhone XS Myszków
 
(25)
iPhone XS Kłodzko
 
(25)
iPhone XS Łuków
 
(24)
iPhone XS Skierniewice
 
(24)
iPhone XS Jabłonna
 
(22)
iPhone XS Szczyrk
 
(21)
iPhone XS Chodzież
 
(21)
iPhone XS Głubczyce
 
(21)
iPhone XS Koło
 
(20)
iPhone XS Brwinów
 
(19)
iPhone XS Paczków
 
(18)
iPhone XS Bogdaniec
 
(18)
iPhone XS Łęczyca
 
(18)
iPhone XS Janów Lubelski
 
(17)
iPhone XS Myślenice
 
(17)
iPhone XS Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
iPhone XS Limanowa
 
(17)
iPhone XS Kluczbork
 
(17)
iPhone XS Rydułtowy
 
(17)
iPhone XS Syców
 
(16)
iPhone XS Wyrazów
 
(16)
iPhone XS Krotoszyn
 
(16)
iPhone XS Chełmno
 
(16)
iPhone XS Ostrów Mazowiecka
 
(16)
iPhone XS Mszana Dolna
 
(16)
iPhone XS Stary Sącz
 
(15)
iPhone XS Czaplinek
 
(15)
iPhone XS Białogard
 
(15)
iPhone XS Płońsk
 
(14)
iPhone XS Hrubieszów
 
(14)
iPhone XS Libertów
 
(14)
iPhone XS Słupca
 
(13)
iPhone XS Ustroń
 
(13)
iPhone XS Łęczna
 
(13)
iPhone XS Zarszyn
 
(13)
iPhone XS Pruszcz
 
(12)
iPhone XS Krasnystaw
 
(12)
iPhone XS Daleszyce
 
(12)
iPhone XS Plewiska
 
(12)
iPhone XS Łosice
 
(11)
iPhone XS Zambrów
 
(11)
iPhone XS Lubsko
 
(11)
iPhone XS Wołów
 
(11)
iPhone XS Braniewo
 
(11)
iPhone XS Ropczyce
 
(11)
iPhone XS Skwierzyna
 
(11)
iPhone XS Józefów
 
(10)
iPhone XS Gryfice
 
(10)
iPhone XS Borówiec
 
(10)
iPhone XS Koluszki
 
(10)
iPhone XS Włodawa
 
(10)
iPhone XS Sosnowica
 
(10)
iPhone XS Opalenica
 
(10)
iPhone XS Ząbkowice Śląskie
 
(10)
iPhone XS Sulęcin
 
(10)
iPhone XS Tarnowo Podgórne
 
(9)
iPhone XS Góra
 
(9)
iPhone XS Szynwałd
 
(9)
iPhone XS Stęszew
 
(9)
iPhone XS Piekoszów
 
(9)
iPhone XS Bukowno
 
(9)