| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Blackview |
| Wbudowana pamięć | 32 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Model telefonu | WAVE 8 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | niebieski |
| System operacyjny | Android |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Złącza | USB typ C |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Zawiera baterie | tak |
| EAN (GTIN) | 6931548315742 |
| Kod producenta | wave 6c |
| Przekątna ekranu | 6.50 " |
| Pojemność akumulatora | 5100 mAh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 4b6bff4c-5b75-4799-a3bf-8231ecf40d2b
Podobne wyszukiwania
Blackview Warszawa
 
(3532)
Blackview Kielce
 
(517)
Blackview Ełk
 
(498)
Blackview Lublin
 
(443)
Blackview Gliwice
 
(230)
Blackview Siemianowice Śląskie
 
(187)
Blackview Opole
 
(150)
Blackview Sosnowiec
 
(131)
Blackview Elbląg
 
(107)
Blackview Zamość
 
(93)
Blackview Ostrów Wielkopolski
 
(73)
Blackview Jelenia Góra
 
(65)
Blackview Mysłowice
 
(54)
Blackview Zgierz
 
(52)
Blackview Przemyśl
 
(51)
Blackview Stargard
 
(51)
Blackview Puławy
 
(50)
Blackview Wadowice
 
(49)
Blackview Legionowo
 
(47)
Blackview Grodzisk Mazowiecki
 
(45)
Blackview Mikołów
 
(43)
Blackview Drwalew
 
(41)
Blackview Jarosław
 
(41)
Blackview Opoka-Kolonia
 
(41)
Blackview Poniatowa
 
(39)
Blackview Żywiec
 
(36)
Blackview Będzin
 
(34)
Blackview Wągrowiec
 
(32)
Blackview Sierpc
 
(31)
Blackview Morąg
 
(30)
Blackview Kobyłka
 
(29)
Blackview Łuków
 
(27)
Blackview Bochnia
 
(27)
Blackview Szczecinek
 
(25)
Blackview Nowy Targ
 
(24)
Blackview Głubczyce
 
(24)
Blackview Brwinów
 
(23)
Blackview Skierniewice
 
(23)
Blackview Kłodzko
 
(22)
Blackview Kamienna Góra
 
(22)
Blackview Myszków
 
(22)
Blackview Paczków
 
(21)
Blackview Mszana Dolna
 
(21)
Blackview Pruszcz
 
(21)
Blackview Koło
 
(21)
Blackview Chodzież
 
(21)
Blackview Krotoszyn
 
(20)
Blackview Płońsk
 
(20)
Blackview Łęczyca
 
(19)
Blackview Rydułtowy
 
(19)
Blackview Brzozów
 
(19)
Blackview Myślenice
 
(18)
Blackview Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
Blackview Janów Lubelski
 
(17)
Blackview Limanowa
 
(17)
Blackview Chełmno
 
(15)
Blackview Szczyrk
 
(15)
Blackview Hrubieszów
 
(15)
Blackview Stary Sącz
 
(15)
Blackview Syców
 
(14)
Blackview Białogard
 
(14)
Blackview Wyrazów
 
(14)
Blackview Słupca
 
(14)
Blackview Plewiska
 
(14)
Blackview Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Blackview Łęczna
 
(13)
Blackview Jabłonna
 
(13)
Blackview Braniewo
 
(13)
Blackview Ząbkowice Śląskie
 
(13)
Blackview Zarszyn
 
(13)
Blackview Łosice
 
(12)
Blackview Gryfice
 
(12)
Blackview Krasnystaw
 
(12)
Blackview Czaplinek
 
(12)
Blackview Zambrów
 
(11)
Blackview Józefów
 
(11)
Blackview Sosnowica
 
(11)
Blackview Kluczbork
 
(11)
Blackview Ustroń
 
(11)
Blackview Piekoszów
 
(11)
Blackview Libertów
 
(11)
Blackview Skwierzyna
 
(11)
Blackview Lubsko
 
(10)
Blackview Ropczyce
 
(10)
Blackview Wołów
 
(10)
Blackview Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Blackview Sulęcin
 
(10)
Blackview Wałcz
 
(10)
Blackview Bukowno
 
(9)
Blackview Drawsko
 
(9)
Blackview Tarnowo Podgórne
 
(9)
Blackview Włodawa
 
(9)
Blackview Przeczyce
 
(9)
Blackview Daleszyce
 
(9)
Blackview Komorniki
 
(9)
Blackview Góra
 
(9)