| Stan | Bardzo dobry |
| Kod producenta | CAT S60 Dual Sim LTE Black |
| Marka | Cat Phones |
| Model telefonu | S60 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | szkło, tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 73.40 mm |
| Wysokość | 147.90 mm |
| Głębokość | 12.66 mm |
| Waga | 223.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.520 kg |
| Przekątna ekranu | 4.70 " |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 312 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 720 x 1280 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 13.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 5.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, HDR, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, panorama, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 617 |
| Częstotliwość procesora | 1.50 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 32 GB |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 3800 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 128 GB |
| Układ graficzny | Adreno 405 |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | A-GPS, BeiDou, GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, czujnik temperatury, czujnik zbliżeniowy, kompas cyfrowy |
| Złącza | microUSB typ B, mini jack 3,5 (audio) |
| Funkcje | szybkie ładowanie, tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Maksymalny czas czuwania | 1032 h |
| Cechy dodatkowe | odporny na uderzenia, pyłoszczelny, wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 6587d8ae-426c-421f-a8d8-1cfdb0297b59
Podobne wyszukiwania
Cat Phones Warszawa
 
(3681)
Cat Phones Ełk
 
(616)
Cat Phones Kielce
 
(488)
Cat Phones Lublin
 
(458)
Cat Phones Gliwice
 
(243)
Cat Phones Opole
 
(147)
Cat Phones Sosnowiec
 
(132)
Cat Phones Siemianowice Śląskie
 
(106)
Cat Phones Elbląg
 
(105)
Cat Phones Zamość
 
(88)
Cat Phones Ostrów Wielkopolski
 
(79)
Cat Phones Jelenia Góra
 
(59)
Cat Phones Stargard
 
(54)
Cat Phones Mysłowice
 
(54)
Cat Phones Przemyśl
 
(49)
Cat Phones Legionowo
 
(49)
Cat Phones Wadowice
 
(47)
Cat Phones Zgierz
 
(45)
Cat Phones Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
Cat Phones Poniatowa
 
(42)
Cat Phones Jarosław
 
(42)
Cat Phones Opoka-Kolonia
 
(41)
Cat Phones Puławy
 
(41)
Cat Phones Mikołów
 
(41)
Cat Phones Żywiec
 
(40)
Cat Phones Wągrowiec
 
(35)
Cat Phones Będzin
 
(34)
Cat Phones Kobyłka
 
(31)
Cat Phones Kamienna Góra
 
(30)
Cat Phones Sierpc
 
(30)
Cat Phones Brzozów
 
(29)
Cat Phones Bochnia
 
(28)
Cat Phones Morąg
 
(28)
Cat Phones Łuków
 
(26)
Cat Phones Kłodzko
 
(25)
Cat Phones Skierniewice
 
(25)
Cat Phones Nowy Targ
 
(24)
Cat Phones Szczecinek
 
(23)
Cat Phones Głubczyce
 
(23)
Cat Phones Myszków
 
(22)
Cat Phones Wyrazów
 
(21)
Cat Phones Pruszcz
 
(21)
Cat Phones Szczyrk
 
(21)
Cat Phones Mszana Dolna
 
(21)
Cat Phones Chodzież
 
(21)
Cat Phones Paczków
 
(20)
Cat Phones Drwalew
 
(20)
Cat Phones Krotoszyn
 
(19)
Cat Phones Rydułtowy
 
(19)
Cat Phones Brwinów
 
(18)
Cat Phones Łęczyca
 
(18)
Cat Phones Płońsk
 
(18)
Cat Phones Janów Lubelski
 
(17)
Cat Phones Koło
 
(17)
Cat Phones Myślenice
 
(17)
Cat Phones Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Cat Phones Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Cat Phones Chełmno
 
(15)
Cat Phones Stary Sącz
 
(15)
Cat Phones Limanowa
 
(15)
Cat Phones Niwiska
 
(14)
Cat Phones Syców
 
(14)
Cat Phones Gryfice
 
(14)
Cat Phones Łosice
 
(14)
Cat Phones Zarszyn
 
(13)
Cat Phones Łęczna
 
(13)
Cat Phones Plewiska
 
(13)
Cat Phones Białogard
 
(13)
Cat Phones Hrubieszów
 
(13)
Cat Phones Daleszyce
 
(13)
Cat Phones Libertów
 
(13)
Cat Phones Bogdaniec
 
(13)
Cat Phones Jabłonna
 
(12)
Cat Phones Józefów
 
(12)
Cat Phones Krasnystaw
 
(12)
Cat Phones Czaplinek
 
(12)
Cat Phones Ząbkowice Śląskie
 
(12)
Cat Phones Skwierzyna
 
(11)
Cat Phones Słupca
 
(11)
Cat Phones Borówiec
 
(11)
Cat Phones Braniewo
 
(11)
Cat Phones Kluczbork
 
(11)
Cat Phones Zambrów
 
(10)
Cat Phones Wołów
 
(10)
Cat Phones Sosnowica
 
(10)
Cat Phones Milicz
 
(10)
Cat Phones Ustroń
 
(10)
Cat Phones Sulęcin
 
(10)
Cat Phones Piekoszów
 
(10)
Cat Phones Wałcz
 
(9)
Cat Phones Bukowno
 
(9)
Cat Phones Włodawa
 
(9)
Cat Phones Tarnowo Podgórne
 
(9)
Cat Phones Koluszki
 
(9)
Cat Phones Ropczyce
 
(9)
Cat Phones Komorniki
 
(9)