| Stan | Bardzo dobry |
| Marka telefonu | Cubot |
| Model telefonu | Dinosaur |
| Typ | Smartfon |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Ekran dotykowy | tak |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Kolor | złoty |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 32 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi Direct, Wi-Fi |
| Wyjmowana bateria | tak |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Blokada simlock | brak blokady |
| Ładowarka w komplecie | tak |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), USB typ C |
| System operacyjny | Android |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 6.0 |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Procesor | MediaTek MT6735 |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, czujnik zbliżeniowy |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Szerokość | 77.20 mm |
| Wysokość | 152.30 mm |
| Głębokość | 8.80 mm |
| Przekątna ekranu | 5.5 " |
| Pojemność akumulatora | 4150 mAh |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Częstotliwość procesora | 1.30 GHz |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 13 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 5 Mpx |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b5c28d4d-89ad-47cc-a9ef-a83508856702
Podobne wyszukiwania
Cubot Warszawa
 
(3522)
Cubot Ełk
 
(491)
Cubot Kielce
 
(475)
Cubot Lublin
 
(425)
Cubot Gliwice
 
(231)
Cubot Siemianowice Śląskie
 
(158)
Cubot Opole
 
(146)
Cubot Sosnowiec
 
(129)
Cubot Elbląg
 
(107)
Cubot Zamość
 
(90)
Cubot Ostrów Wielkopolski
 
(75)
Cubot Jelenia Góra
 
(66)
Cubot Mysłowice
 
(53)
Cubot Stargard
 
(51)
Cubot Przemyśl
 
(51)
Cubot Legionowo
 
(50)
Cubot Wadowice
 
(47)
Cubot Zgierz
 
(46)
Cubot Jarosław
 
(43)
Cubot Poniatowa
 
(42)
Cubot Grodzisk Mazowiecki
 
(42)
Cubot Opoka-Kolonia
 
(41)
Cubot Puławy
 
(41)
Cubot Drwalew
 
(39)
Cubot Mikołów
 
(39)
Cubot Żywiec
 
(38)
Cubot Będzin
 
(34)
Cubot Wągrowiec
 
(32)
Cubot Kobyłka
 
(31)
Cubot Sierpc
 
(30)
Cubot Kamienna Góra
 
(29)
Cubot Bochnia
 
(28)
Cubot Morąg
 
(28)
Cubot Skierniewice
 
(26)
Cubot Łuków
 
(26)
Cubot Kłodzko
 
(26)
Cubot Nowy Targ
 
(24)
Cubot Szczecinek
 
(23)
Cubot Myszków
 
(22)
Cubot Pruszcz
 
(21)
Cubot Wyrazów
 
(21)
Cubot Limanowa
 
(21)
Cubot Chodzież
 
(21)
Cubot Głubczyce
 
(21)
Cubot Brwinów
 
(20)
Cubot Paczków
 
(20)
Cubot Mszana Dolna
 
(19)
Cubot Rydułtowy
 
(19)
Cubot Krotoszyn
 
(18)
Cubot Brzozów
 
(18)
Cubot Koło
 
(18)
Cubot Łęczyca
 
(18)
Cubot Szczyrk
 
(17)
Cubot Janów Lubelski
 
(17)
Cubot Myślenice
 
(17)
Cubot Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Cubot Chełmno
 
(15)
Cubot Płońsk
 
(15)
Cubot Zarszyn
 
(14)
Cubot Niwiska
 
(14)
Cubot Syców
 
(14)
Cubot Hrubieszów
 
(14)
Cubot Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Cubot Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Cubot Białogard
 
(13)
Cubot Łęczna
 
(13)
Cubot Gryfice
 
(13)
Cubot Łosice
 
(13)
Cubot Plewiska
 
(13)
Cubot Stary Sącz
 
(13)
Cubot Bogdaniec
 
(13)
Cubot Kluczbork
 
(13)
Cubot Jabłonna
 
(12)
Cubot Józefów
 
(12)
Cubot Czaplinek
 
(12)
Cubot Słupca
 
(11)
Cubot Borówiec
 
(11)
Cubot Krasnystaw
 
(11)
Cubot Braniewo
 
(11)
Cubot Libertów
 
(11)
Cubot Skwierzyna
 
(11)
Cubot Wołów
 
(10)
Cubot Zambrów
 
(10)
Cubot Sosnowica
 
(10)
Cubot Milicz
 
(10)
Cubot Ustroń
 
(10)
Cubot Sulęcin
 
(10)
Cubot Piekoszów
 
(10)
Cubot Bukowno
 
(9)
Cubot Wałcz
 
(9)
Cubot Tarnowo Podgórne
 
(9)
Cubot Włodawa
 
(9)
Cubot Ropczyce
 
(9)
Cubot Daleszyce
 
(9)
Cubot Komorniki
 
(9)
Cubot Koronowo
 
(9)