| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Cubot |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne, ceramika, szkło |
| Ekran dotykowy | tak |
| Funkcje aparatu | zoom, wykrywanie twarzy, panorama, autofocus, lampa błyskowa, samowyzwalacz, HDR, nagrywanie wideo, cyfrowa stabilizacja obrazu, zdjęcia seryjne |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD), 720p (HD), 4K |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi Direct, Wi-Fi, NFC, DLNA |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | GLONASS, BeiDou, GPS, A-GPS, A-GLONASS, Galileo |
| Czujniki | czujnik światła, krokomierz, akcelerometr, czujnik geometryczny, czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy, kompas cyfrowy |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | rozpoznawanie twarzy, tethering (hot-spot), szybkie ładowanie, odblokowanie za pomocą odcisku palca, płatności zbliżeniowe (NFC) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, własne gry, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Certyfikaty zgodności | WEEE, CE |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Model telefonu | MAX 5 |
| EAN (GTIN) | 6924136722657 |
| Kod producenta | MAX5BLACK |
| Szerokość | 79.00 mm |
| Wysokość | 174.00 mm |
| Waga | 223.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.630 kg |
| Przekątna ekranu | 6.95 " |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 5100 mAh |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: ab918a00-08cf-47f1-ad36-275562ac2ab1
Podobne wyszukiwania
Cubot Warszawa
 
(3543)
Cubot Kielce
 
(581)
Cubot Ełk
 
(497)
Cubot Lublin
 
(438)
Cubot Gliwice
 
(227)
Cubot Siemianowice Śląskie
 
(171)
Cubot Opole
 
(151)
Cubot Sosnowiec
 
(133)
Cubot Elbląg
 
(106)
Cubot Zamość
 
(91)
Cubot Piaseczno
 
(85)
Cubot Ostrów Wielkopolski
 
(74)
Cubot Jelenia Góra
 
(65)
Cubot Mysłowice
 
(55)
Cubot Zgierz
 
(51)
Cubot Stargard
 
(51)
Cubot Wadowice
 
(49)
Cubot Legionowo
 
(48)
Cubot Przemyśl
 
(47)
Cubot Puławy
 
(47)
Cubot Drwalew
 
(42)
Cubot Mikołów
 
(42)
Cubot Opoka-Kolonia
 
(41)
Cubot Jarosław
 
(41)
Cubot Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
Cubot Poniatowa
 
(40)
Cubot Żywiec
 
(36)
Cubot Będzin
 
(34)
Cubot Wągrowiec
 
(33)
Cubot Kobyłka
 
(30)
Cubot Morąg
 
(30)
Cubot Sierpc
 
(30)
Cubot Bochnia
 
(27)
Cubot Łuków
 
(27)
Cubot Nowy Targ
 
(25)
Cubot Skierniewice
 
(24)
Cubot Głubczyce
 
(24)
Cubot Szczecinek
 
(24)
Cubot Brwinów
 
(23)
Cubot Myszków
 
(23)
Cubot Kłodzko
 
(22)
Cubot Pruszcz
 
(21)
Cubot Koło
 
(21)
Cubot Kamienna Góra
 
(21)
Cubot Chodzież
 
(21)
Cubot Płońsk
 
(20)
Cubot Mszana Dolna
 
(20)
Cubot Łęczyca
 
(19)
Cubot Krotoszyn
 
(19)
Cubot Rydułtowy
 
(19)
Cubot Paczków
 
(19)
Cubot Brzozów
 
(19)
Cubot Limanowa
 
(18)
Cubot Myślenice
 
(18)
Cubot Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
Cubot Hrubieszów
 
(16)
Cubot Janów Lubelski
 
(16)
Cubot Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Cubot Chełmno
 
(15)
Cubot Szczyrk
 
(15)
Cubot Stary Sącz
 
(15)
Cubot Syców
 
(14)
Cubot Wyrazów
 
(14)
Cubot Plewiska
 
(14)
Cubot Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Cubot Jabłonna
 
(13)
Cubot Słupca
 
(13)
Cubot Gryfice
 
(13)
Cubot Białogard
 
(13)
Cubot Kluczbork
 
(13)
Cubot Braniewo
 
(13)
Cubot Łęczna
 
(13)
Cubot Zarszyn
 
(13)
Cubot Czaplinek
 
(12)
Cubot Wołów
 
(12)
Cubot Józefów
 
(11)
Cubot Łosice
 
(11)
Cubot Krasnystaw
 
(11)
Cubot Zambrów
 
(11)
Cubot Sosnowica
 
(11)
Cubot Ustroń
 
(11)
Cubot Libertów
 
(11)
Cubot Piekoszów
 
(11)
Cubot Skwierzyna
 
(11)
Cubot Lubsko
 
(10)
Cubot Przeczyce
 
(10)
Cubot Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Cubot Ropczyce
 
(10)
Cubot Bukowno
 
(9)
Cubot Włodawa
 
(9)
Cubot Koluszki
 
(9)
Cubot Bogdaniec
 
(9)
Cubot Daleszyce
 
(9)
Cubot Komorniki
 
(9)
Cubot Milicz
 
(9)
Cubot Góra
 
(9)