| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Kod producenta | S70 |
| Marka | DOOGEE |
| Model telefonu | S70 |
| Typ | Smartfon |
| EAN (GTIN) | 6924351666507 |
| Materiał | aluminium |
| Szerokość | 80.80 mm |
| Wysokość | 171.80 mm |
| Głębokość | 13.60 mm |
| Waga | 278.30 g |
| Przekątna ekranu | 5.99 " |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 403 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2160 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 16.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | inny |
| Częstotliwość procesora | 2.50 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5500 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 128 GB |
| Układ graficzny | ARM Mali-G71 MP2 |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | A-GPS, GLONASS, GPS |
| Czujniki | barometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, magnetometr, żyroskop |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), USB typ C |
| Funkcje | ładowanie indukcyjne, odblokowanie za pomocą odcisku palca, szybkie ładowanie |
| Funkcje w telefonach komórkowych | książka telefoniczna, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Maksymalny czas czuwania | 756 h |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 86188050-2da3-4b76-b27d-6759105d7743
Podobne wyszukiwania
DooGee Warszawa
 
(3573)
DooGee Kielce
 
(579)
DooGee Ełk
 
(494)
DooGee Lublin
 
(439)
DooGee Gliwice
 
(228)
DooGee Siemianowice Śląskie
 
(171)
DooGee Opole
 
(152)
DooGee Sosnowiec
 
(137)
DooGee Elbląg
 
(108)
DooGee Zamość
 
(93)
DooGee Piaseczno
 
(88)
DooGee Ostrów Wielkopolski
 
(74)
DooGee Jelenia Góra
 
(68)
DooGee Mysłowice
 
(55)
DooGee Legionowo
 
(53)
DooGee Zgierz
 
(50)
DooGee Wadowice
 
(49)
DooGee Stargard
 
(47)
DooGee Przemyśl
 
(45)
DooGee Mikołów
 
(43)
DooGee Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
DooGee Puławy
 
(43)
DooGee Opoka-Kolonia
 
(41)
DooGee Jarosław
 
(41)
DooGee Drwalew
 
(41)
DooGee Poniatowa
 
(40)
DooGee Żywiec
 
(37)
DooGee Będzin
 
(34)
DooGee Wągrowiec
 
(33)
DooGee Kobyłka
 
(30)
DooGee Morąg
 
(30)
DooGee Sierpc
 
(29)
DooGee Łuków
 
(27)
DooGee Bochnia
 
(27)
DooGee Śrem
 
(26)
DooGee Szczecinek
 
(25)
DooGee Skierniewice
 
(24)
DooGee Nowy Targ
 
(24)
DooGee Głubczyce
 
(23)
DooGee Myszków
 
(23)
DooGee Brwinów
 
(22)
DooGee Kamienna Góra
 
(22)
DooGee Chodzież
 
(22)
DooGee Kłodzko
 
(22)
DooGee Pruszcz
 
(21)
DooGee Mszana Dolna
 
(21)
DooGee Koło
 
(21)
DooGee Płońsk
 
(20)
DooGee Paczków
 
(20)
DooGee Łęczyca
 
(19)
DooGee Myślenice
 
(19)
DooGee Rydułtowy
 
(19)
DooGee Brzozów
 
(19)
DooGee Limanowa
 
(18)
DooGee Krotoszyn
 
(17)
DooGee Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
DooGee Hrubieszów
 
(16)
DooGee Stary Sącz
 
(16)
DooGee Janów Lubelski
 
(16)
DooGee Ostrów Mazowiecka
 
(16)
DooGee Chełmno
 
(15)
DooGee Syców
 
(15)
DooGee Wyrazów
 
(14)
DooGee Plewiska
 
(14)
DooGee Braniewo
 
(14)
DooGee Ząbkowice Śląskie
 
(14)
DooGee Słupca
 
(13)
DooGee Jabłonna
 
(13)
DooGee Białogard
 
(13)
DooGee Łosice
 
(13)
DooGee Gryfice
 
(13)
DooGee Kluczbork
 
(13)
DooGee Łęczna
 
(13)
DooGee Zarszyn
 
(13)
DooGee Czaplinek
 
(12)
DooGee Wołów
 
(12)
DooGee Bukowno
 
(11)
DooGee Krasnystaw
 
(11)
DooGee Szczyrk
 
(11)
DooGee Zambrów
 
(11)
DooGee Józefów
 
(11)
DooGee Sosnowica
 
(11)
DooGee Libertów
 
(11)
DooGee Piekoszów
 
(11)
DooGee Skwierzyna
 
(11)
DooGee Ustroń
 
(11)
DooGee Koluszki
 
(10)
DooGee Ropczyce
 
(10)
DooGee Daleszyce
 
(10)
DooGee Włodawa
 
(9)
DooGee Lubsko
 
(9)
DooGee Komorniki
 
(9)
DooGee Zabierzów
 
(9)
DooGee Milicz
 
(9)
DooGee Drawsko
 
(9)
DooGee Sulęcin
 
(9)