| Stan | Bardzo dobry |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Cechy dodatkowe | odporny na uderzenia, pyłoszczelny, wodoodporny |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Kolor | szary |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 2 TB |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Ekran dotykowy | tak |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Częstotliwość procesora | 2.60 GHz |
| Pojemność akumulatora | 10800 mAh |
| Szerokość | 81.40 mm |
| Kod producenta | 6924351638252 |
| Przekątna ekranu | 6.60 " |
| Komunikacja | Bluetooth, DLNA, IrDA, NFC, Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
| Funkcje aparatu | autofocus, cyfrowa stabilizacja obrazu, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, optyczna stabilizacja obrazu, panorama, samowyzwalacz, zdjęcia seryjne, zoom |
| EAN (GTIN) | 6924351638252 |
| Waga | 376.00 g |
| Wysokość | 178.40 mm |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Maksymalny czas czuwania | 30 dni |
| Marka telefonu | DooGee |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, radio, zegar |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | always on display, ładowanie indukcyjne, odblokowanie za pomocą odcisku palca, rozpoznawanie twarzy, szybkie ładowanie, tethering (hot-spot) |
| Maksymalny czas rozmów | 47 godzin |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 108.00 Mpx |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Gęstość pikseli | 401 ppi |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.720 kg |
| Model telefonu | V30T |
| Slot karty pamięci | tak |
| Nawigacja | A-GLONASS, A-GPS, BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS |
| Głębokość | 83.10 mm |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, kompas cyfrowy, magnetometr, żyroskop |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 720p (HD), 1080p (FullHD) |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 32.00 Mpx |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: bfc7513a-f319-4374-bcf4-2112860fcf0d
Podobne wyszukiwania
DooGee Warszawa
 
(3574)
DooGee Kielce
 
(576)
DooGee Ełk
 
(494)
DooGee Lublin
 
(468)
DooGee Gliwice
 
(230)
DooGee Siemianowice Śląskie
 
(171)
DooGee Opole
 
(152)
DooGee Sosnowiec
 
(136)
DooGee Elbląg
 
(105)
DooGee Zamość
 
(93)
DooGee Piaseczno
 
(87)
DooGee Ostrów Wielkopolski
 
(74)
DooGee Jelenia Góra
 
(68)
DooGee Mysłowice
 
(54)
DooGee Legionowo
 
(53)
DooGee Zgierz
 
(50)
DooGee Wadowice
 
(49)
DooGee Stargard
 
(47)
DooGee Przemyśl
 
(46)
DooGee Grodzisk Mazowiecki
 
(44)
DooGee Puławy
 
(43)
DooGee Mikołów
 
(43)
DooGee Poniatowa
 
(41)
DooGee Drwalew
 
(41)
DooGee Jarosław
 
(41)
DooGee Opoka-Kolonia
 
(41)
DooGee Będzin
 
(34)
DooGee Żywiec
 
(33)
DooGee Wągrowiec
 
(32)
DooGee Kobyłka
 
(30)
DooGee Morąg
 
(30)
DooGee Sierpc
 
(29)
DooGee Łuków
 
(27)
DooGee Bochnia
 
(26)
DooGee Szczecinek
 
(25)
DooGee Kamienna Góra
 
(24)
DooGee Nowy Targ
 
(24)
DooGee Skierniewice
 
(24)
DooGee Brwinów
 
(23)
DooGee Głubczyce
 
(23)
DooGee Chodzież
 
(23)
DooGee Myszków
 
(23)
DooGee Kłodzko
 
(22)
DooGee Pruszcz
 
(21)
DooGee Mszana Dolna
 
(21)
DooGee Koło
 
(21)
DooGee Paczków
 
(20)
DooGee Płońsk
 
(20)
DooGee Brzozów
 
(19)
DooGee Rydułtowy
 
(19)
DooGee Myślenice
 
(19)
DooGee Łęczyca
 
(19)
DooGee Limanowa
 
(18)
DooGee Krotoszyn
 
(17)
DooGee Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
DooGee Hrubieszów
 
(16)
DooGee Janów Lubelski
 
(16)
DooGee Stary Sącz
 
(16)
DooGee Ostrów Mazowiecka
 
(16)
DooGee Syców
 
(15)
DooGee Chełmno
 
(15)
DooGee Wyrazów
 
(14)
DooGee Plewiska
 
(14)
DooGee Braniewo
 
(14)
DooGee Ząbkowice Śląskie
 
(14)
DooGee Łęczna
 
(14)
DooGee Słupca
 
(13)
DooGee Jabłonna
 
(13)
DooGee Białogard
 
(13)
DooGee Łosice
 
(13)
DooGee Gryfice
 
(13)
DooGee Kluczbork
 
(13)
DooGee Zarszyn
 
(13)
DooGee Czaplinek
 
(12)
DooGee Bukowno
 
(11)
DooGee Krasnystaw
 
(11)
DooGee Józefów
 
(11)
DooGee Szczyrk
 
(11)
DooGee Koluszki
 
(11)
DooGee Zambrów
 
(11)
DooGee Wołów
 
(11)
DooGee Sosnowica
 
(11)
DooGee Libertów
 
(11)
DooGee Piekoszów
 
(11)
DooGee Skwierzyna
 
(11)
DooGee Ustroń
 
(11)
DooGee Ropczyce
 
(10)
DooGee Daleszyce
 
(10)
DooGee Włodawa
 
(9)
DooGee Zabierzów
 
(9)
DooGee Lubsko
 
(9)
DooGee Bogdaniec
 
(9)
DooGee Komorniki
 
(9)
DooGee Milicz
 
(9)
DooGee Góra
 
(9)
DooGee Sulęcin
 
(9)