| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Hammer |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Model telefonu | Blade 2 Pro |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | inny |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 128 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | A-GPS |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, czujnik geometryczny, żyroskop, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, alarm wibracyjny, kalendarz |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny, odporny na uderzenia, pyłoszczelny |
| Ładowarka w komplecie | nie |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 8.1 |
| EAN (GTIN) | 5902983603931 |
| Kod producenta | 8517130000 |
| Szerokość | 75.50 mm |
| Wysokość | 157.00 mm |
| Głębokość | 10.90 mm |
| Waga | 228.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.490 kg |
| Przekątna ekranu | 5.70 " |
| Gęstość pikseli | 283 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 16.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.00 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 3900 mAh |
| Układ graficzny | ARM Mali-G71 MP2 @700 MHz |
| Maksymalny czas czuwania | 220 h |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 8111304f-979d-44aa-a3d0-3108f49cc108
Podobne wyszukiwania
Hammer Warszawa
 
(3489)
Hammer Ełk
 
(614)
Hammer Kielce
 
(463)
Hammer Lublin
 
(429)
Hammer Gliwice
 
(229)
Hammer Opole
 
(152)
Hammer Sosnowiec
 
(122)
Hammer Elbląg
 
(104)
Hammer Siemianowice Śląskie
 
(101)
Hammer Zamość
 
(88)
Hammer Ostrów Wielkopolski
 
(82)
Hammer Mysłowice
 
(59)
Hammer Jelenia Góra
 
(59)
Hammer Przemyśl
 
(52)
Hammer Stargard
 
(50)
Hammer Legionowo
 
(49)
Hammer Wadowice
 
(47)
Hammer Drwalew
 
(45)
Hammer Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
Hammer Zgierz
 
(43)
Hammer Poniatowa
 
(42)
Hammer Jarosław
 
(42)
Hammer Opoka-Kolonia
 
(41)
Hammer Żywiec
 
(40)
Hammer Mikołów
 
(40)
Hammer Puławy
 
(39)
Hammer Wągrowiec
 
(35)
Hammer Będzin
 
(34)
Hammer Kobyłka
 
(30)
Hammer Kamienna Góra
 
(30)
Hammer Sierpc
 
(30)
Hammer Łuków
 
(28)
Hammer Bochnia
 
(28)
Hammer Kłodzko
 
(28)
Hammer Skierniewice
 
(27)
Hammer Morąg
 
(27)
Hammer Brzozów
 
(26)
Hammer Szczecinek
 
(26)
Hammer Nowy Targ
 
(24)
Hammer Myszków
 
(22)
Hammer Głubczyce
 
(22)
Hammer Mszana Dolna
 
(21)
Hammer Wyrazów
 
(21)
Hammer Szczyrk
 
(21)
Hammer Chodzież
 
(21)
Hammer Pruszcz
 
(21)
Hammer Brwinów
 
(20)
Hammer Krotoszyn
 
(19)
Hammer Rydułtowy
 
(19)
Hammer Płońsk
 
(18)
Hammer Łęczyca
 
(18)
Hammer Paczków
 
(18)
Hammer Janów Lubelski
 
(17)
Hammer Koło
 
(17)
Hammer Myślenice
 
(17)
Hammer Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Hammer Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Hammer Chełmno
 
(15)
Hammer Stary Sącz
 
(15)
Hammer Niwiska
 
(14)
Hammer Syców
 
(14)
Hammer Gryfice
 
(14)
Hammer Łosice
 
(14)
Hammer Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Hammer Zarszyn
 
(13)
Hammer Białogard
 
(13)
Hammer Łęczna
 
(13)
Hammer Plewiska
 
(13)
Hammer Hrubieszów
 
(13)
Hammer Libertów
 
(13)
Hammer Jabłonna
 
(12)
Hammer Józefów
 
(12)
Hammer Krasnystaw
 
(12)
Hammer Czaplinek
 
(12)
Hammer Bogdaniec
 
(12)
Hammer Słupca
 
(11)
Hammer Włodawa
 
(11)
Hammer Borówiec
 
(11)
Hammer Kluczbork
 
(11)
Hammer Braniewo
 
(11)
Hammer Skwierzyna
 
(11)
Hammer Wałcz
 
(10)
Hammer Zambrów
 
(10)
Hammer Wołów
 
(10)
Hammer Sosnowica
 
(10)
Hammer Daleszyce
 
(10)
Hammer Ustroń
 
(10)
Hammer Milicz
 
(10)
Hammer Sulęcin
 
(10)
Hammer Piekoszów
 
(10)
Hammer Bukowno
 
(9)
Hammer Zelów
 
(9)
Hammer Tarnowo Podgórne
 
(9)
Hammer Ropczyce
 
(9)
Hammer Komorniki
 
(9)
Hammer Góra
 
(9)