| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka telefonu | Hammer |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Model telefonu | Explorer Pro |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | pomarańczowy |
| Materiał | tworzywo sztuczne, szkło |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2160 px |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | MediaTek MTK6771T |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 128 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GLONASS, GPS, A-GPS |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, magnetometr, żyroskop, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), USB typ C |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, zegar |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Opcje SIM | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny, pyłoszczelny |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Kod producenta | TEL000674 |
| Szerokość | 77.20 mm |
| Wysokość | 160.00 mm |
| Głębokość | 14.80 mm |
| Waga | 273.00 g |
| Przekątna ekranu | 5.70 " |
| Gęstość pikseli | 423 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 48.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.00 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| Układ graficzny | ARM Mali-G72 |
| Maksymalny czas rozmów | 20,00 |
| Maksymalny czas czuwania | 40dni |
O przedmiocie
Oferta: 6c2f0bc9-7eaa-4e5d-9f78-55f57b7eebcd
Podobne wyszukiwania
Hammer Warszawa
 
(3528)
Hammer Kielce
 
(518)
Hammer Ełk
 
(499)
Hammer Lublin
 
(443)
Hammer Gliwice
 
(231)
Hammer Siemianowice Śląskie
 
(188)
Hammer Opole
 
(151)
Hammer Sosnowiec
 
(132)
Hammer Elbląg
 
(107)
Hammer Zamość
 
(93)
Hammer Piaseczno
 
(85)
Hammer Ostrów Wielkopolski
 
(74)
Hammer Jelenia Góra
 
(65)
Hammer Mysłowice
 
(54)
Hammer Przemyśl
 
(51)
Hammer Stargard
 
(51)
Hammer Zgierz
 
(50)
Hammer Wadowice
 
(49)
Hammer Puławy
 
(47)
Hammer Legionowo
 
(47)
Hammer Grodzisk Mazowiecki
 
(45)
Hammer Mikołów
 
(43)
Hammer Opoka-Kolonia
 
(41)
Hammer Drwalew
 
(41)
Hammer Jarosław
 
(41)
Hammer Poniatowa
 
(39)
Hammer Żywiec
 
(36)
Hammer Będzin
 
(34)
Hammer Wągrowiec
 
(32)
Hammer Sierpc
 
(31)
Hammer Morąg
 
(30)
Hammer Kobyłka
 
(29)
Hammer Łuków
 
(27)
Hammer Bochnia
 
(27)
Hammer Szczecinek
 
(25)
Hammer Głubczyce
 
(24)
Hammer Nowy Targ
 
(24)
Hammer Brwinów
 
(23)
Hammer Skierniewice
 
(23)
Hammer Kłodzko
 
(22)
Hammer Kamienna Góra
 
(22)
Hammer Myszków
 
(22)
Hammer Paczków
 
(21)
Hammer Pruszcz
 
(21)
Hammer Płońsk
 
(21)
Hammer Mszana Dolna
 
(21)
Hammer Chodzież
 
(21)
Hammer Koło
 
(21)
Hammer Krotoszyn
 
(20)
Hammer Brzozów
 
(19)
Hammer Łęczyca
 
(19)
Hammer Kostrzyn nad Odrą
 
(19)
Hammer Rydułtowy
 
(19)
Hammer Myślenice
 
(18)
Hammer Janów Lubelski
 
(17)
Hammer Limanowa
 
(17)
Hammer Chełmno
 
(15)
Hammer Szczyrk
 
(15)
Hammer Hrubieszów
 
(15)
Hammer Stary Sącz
 
(15)
Hammer Słupca
 
(14)
Hammer Białogard
 
(14)
Hammer Syców
 
(14)
Hammer Wyrazów
 
(14)
Hammer Plewiska
 
(14)
Hammer Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Hammer Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Hammer Jabłonna
 
(13)
Hammer Łęczna
 
(13)
Hammer Braniewo
 
(13)
Hammer Zarszyn
 
(13)
Hammer Łosice
 
(12)
Hammer Gryfice
 
(12)
Hammer Czaplinek
 
(12)
Hammer Józefów
 
(11)
Hammer Bogdaniec
 
(11)
Hammer Zambrów
 
(11)
Hammer Wołów
 
(11)
Hammer Sosnowica
 
(11)
Hammer Kluczbork
 
(11)
Hammer Libertów
 
(11)
Hammer Ustroń
 
(11)
Hammer Skwierzyna
 
(11)
Hammer Krasnystaw
 
(10)
Hammer Lubsko
 
(10)
Hammer Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Hammer Ropczyce
 
(10)
Hammer Piekoszów
 
(10)
Hammer Wałcz
 
(10)
Hammer Bukowno
 
(9)
Hammer Tarnowo Podgórne
 
(9)
Hammer Włodawa
 
(9)
Hammer Koluszki
 
(9)
Hammer Komorniki
 
(9)
Hammer Przeczyce
 
(9)
Hammer Daleszyce
 
(9)