| Stan | Uszkodzony |
| Marka | Honor |
| Wbudowana pamięć | 32 GB |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Model telefonu | 6X |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | biały |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 px |
| Funkcje aparatu | zoom, autofocus, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | inny |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 128 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GLONASS, BeiDou, GPS |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, żyroskop, czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy, kompas cyfrowy |
| Złącza | microUSB typ B |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, radio, kalendarz |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Zawiera baterie | tak |
| EAN (GTIN) | 6901443154319 |
| Kod producenta | BLN-L21 |
| Szerokość | 76.00 mm |
| Wysokość | 151.00 mm |
| Głębokość | 8.00 mm |
| Waga | 162.00 g |
| Przekątna ekranu | 5.50 " |
| Gęstość pikseli | 403 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 13.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.10 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Pojemność akumulatora | 3340 mAh |
| Układ graficzny | Mali-T830 MP2 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 9a0c703f-7720-44b3-bc83-246c422f3016
Podobne wyszukiwania
Honor Warszawa
 
(3477)
Honor Ełk
 
(608)
Honor Kielce
 
(482)
Honor Lublin
 
(427)
Honor Gliwice
 
(243)
Honor Opole
 
(150)
Honor Siemianowice Śląskie
 
(146)
Honor Sosnowiec
 
(132)
Honor Elbląg
 
(110)
Honor Zamość
 
(89)
Honor Ostrów Wielkopolski
 
(83)
Honor Jelenia Góra
 
(60)
Honor Mysłowice
 
(56)
Honor Przemyśl
 
(52)
Honor Legionowo
 
(51)
Honor Grodzisk Mazowiecki
 
(49)
Honor Stargard
 
(49)
Honor Wadowice
 
(47)
Honor Puławy
 
(46)
Honor Poniatowa
 
(44)
Honor Zgierz
 
(43)
Honor Mikołów
 
(43)
Honor Opoka-Kolonia
 
(41)
Honor Żywiec
 
(40)
Honor Będzin
 
(40)
Honor Jarosław
 
(38)
Honor Wągrowiec
 
(35)
Honor Kobyłka
 
(29)
Honor Sierpc
 
(29)
Honor Bochnia
 
(28)
Honor Łuków
 
(28)
Honor Kamienna Góra
 
(28)
Honor Morąg
 
(27)
Honor Szczecinek
 
(26)
Honor Kłodzko
 
(26)
Honor Skierniewice
 
(25)
Honor Nowy Targ
 
(24)
Honor Brzozów
 
(23)
Honor Myszków
 
(22)
Honor Głubczyce
 
(22)
Honor Pruszcz
 
(21)
Honor Szczyrk
 
(21)
Honor Wyrazów
 
(21)
Honor Chodzież
 
(21)
Honor Brwinów
 
(20)
Honor Koło
 
(20)
Honor Drwalew
 
(19)
Honor Rydułtowy
 
(19)
Honor Płońsk
 
(18)
Honor Paczków
 
(18)
Honor Mszana Dolna
 
(18)
Honor Łęczyca
 
(18)
Honor Krotoszyn
 
(17)
Honor Janów Lubelski
 
(17)
Honor Myślenice
 
(17)
Honor Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Honor Chełmno
 
(15)
Honor Bogdaniec
 
(15)
Honor Kostrzyn nad Odrą
 
(15)
Honor Niwiska
 
(14)
Honor Syców
 
(14)
Honor Łosice
 
(14)
Honor Gryfice
 
(14)
Honor Lubsko
 
(14)
Honor Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Honor Białogard
 
(13)
Honor Plewiska
 
(13)
Honor Zarszyn
 
(13)
Honor Libertów
 
(13)
Honor Jabłonna
 
(12)
Honor Słupca
 
(12)
Honor Łęczna
 
(12)
Honor Józefów
 
(12)
Honor Krasnystaw
 
(12)
Honor Stary Sącz
 
(12)
Honor Czaplinek
 
(12)
Honor Włodawa
 
(11)
Honor Borówiec
 
(11)
Honor Kluczbork
 
(11)
Honor Ustroń
 
(11)
Honor Braniewo
 
(11)
Honor Skwierzyna
 
(11)
Honor Wałcz
 
(10)
Honor Zambrów
 
(10)
Honor Wołów
 
(10)
Honor Sosnowica
 
(10)
Honor Daleszyce
 
(10)
Honor Góra
 
(10)
Honor Milicz
 
(10)
Honor Sulęcin
 
(10)
Honor Bukowno
 
(9)
Honor Zelów
 
(9)
Honor Tarnowo Podgórne
 
(9)
Honor Ropczyce
 
(9)
Honor Komorniki
 
(9)
Honor Stęszew
 
(9)