| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Kod producenta | Huawei P30 |
| Marka | Huawei |
| Model telefonu | P30 |
| Typ | Smartfon |
| EAN (GTIN) | 4537361714476 |
| Kolor | niebieski |
| Materiał | szkło |
| Szerokość | 71.36 mm |
| Wysokość | 149.10 mm |
| Głębokość | 7.57 mm |
| Waga | 165.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.500 kg |
| Przekątna ekranu | 6.10 " |
| Rodzaj wyświetlacza | OLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2340 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 40.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 32.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | HDR, lampa błyskowa, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | HiSilicon Kirin 980 |
| Częstotliwość procesora | 2.60 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 3650 mAh |
| Slot karty pamięci | tak |
| Układ graficzny | Mali-G76 MP12 |
| Komunikacja | Bluetooth, DLNA, NFC, Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | A-GPS, BeiDou, GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, magnetometr, żyroskop |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), USB typ C |
| Funkcje | ładowanie indukcyjne, odblokowanie za pomocą odcisku palca, szybkie ładowanie |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Kod taryfy celnej | 85171300 |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 7cda550e-bf1c-466f-8be0-1665eb733725
Podobne wyszukiwania
P30 Warszawa
 
(3364)
P30 Ełk
 
(619)
P30 Kielce
 
(453)
P30 Lublin
 
(437)
P30 Gliwice
 
(229)
P30 Opole
 
(137)
P30 Sosnowiec
 
(117)
P30 Elbląg
 
(100)
P30 Zamość
 
(94)
P30 Piaseczno
 
(86)
P30 Siemianowice Śląskie
 
(85)
P30 Ostrów Wielkopolski
 
(78)
P30 Jelenia Góra
 
(65)
P30 Legionowo
 
(51)
P30 Przemyśl
 
(50)
P30 Zgierz
 
(49)
P30 Wadowice
 
(43)
P30 Jarosław
 
(43)
P30 Opoka-Kolonia
 
(41)
P30 Mysłowice
 
(40)
P30 Będzin
 
(40)
P30 Poniatowa
 
(39)
P30 Żywiec
 
(39)
P30 Stargard
 
(38)
P30 Grodzisk Mazowiecki
 
(38)
P30 Puławy
 
(35)
P30 Mikołów
 
(34)
P30 Sierpc
 
(32)
P30 Wągrowiec
 
(29)
P30 Nowy Targ
 
(28)
P30 Śrem
 
(27)
P30 Bochnia
 
(27)
P30 Morąg
 
(27)
P30 Kobyłka
 
(26)
P30 Kamienna Góra
 
(26)
P30 Brzozów
 
(25)
P30 Szczecinek
 
(25)
P30 Kłodzko
 
(25)
P30 Skierniewice
 
(25)
P30 Łuków
 
(24)
P30 Szczyrk
 
(23)
P30 Myszków
 
(23)
P30 Głubczyce
 
(21)
P30 Chodzież
 
(21)
P30 Jabłonna
 
(20)
P30 Koło
 
(20)
P30 Bogdaniec
 
(20)
P30 Brwinów
 
(19)
P30 Łęczyca
 
(18)
P30 Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
P30 Syców
 
(17)
P30 Krotoszyn
 
(17)
P30 Janów Lubelski
 
(17)
P30 Limanowa
 
(17)
P30 Kluczbork
 
(17)
P30 Rydułtowy
 
(17)
P30 Mszana Dolna
 
(16)
P30 Paczków
 
(16)
P30 Koluszki
 
(16)
P30 Wyrazów
 
(16)
P30 Ostrów Mazowiecka
 
(16)
P30 Łęczna
 
(16)
P30 Stary Sącz
 
(15)
P30 Myślenice
 
(15)
P30 Płońsk
 
(14)
P30 Białogard
 
(14)
P30 Hrubieszów
 
(14)
P30 Wołów
 
(14)
P30 Słupca
 
(14)
P30 Ustroń
 
(14)
P30 Zarszyn
 
(14)
P30 Chełmno
 
(13)
P30 Annopol
 
(13)
P30 Libertów
 
(13)
P30 Krasnystaw
 
(12)
P30 Plewiska
 
(12)
P30 Czaplinek
 
(12)
P30 Pruszcz
 
(11)
P30 Gryfice
 
(11)
P30 Łosice
 
(11)
P30 Lubsko
 
(11)
P30 Zambrów
 
(11)
P30 Daleszyce
 
(11)
P30 Ropczyce
 
(11)
P30 Skwierzyna
 
(11)
P30 Bukowno
 
(10)
P30 Józefów
 
(10)
P30 Borówiec
 
(10)
P30 Włodawa
 
(10)
P30 Sosnowica
 
(10)
P30 Góra
 
(10)
P30 Ząbkowice Śląskie
 
(10)
P30 Sulęcin
 
(10)
P30 Braniewo
 
(9)
P30 Opalenica
 
(9)
P30 Stęszew
 
(9)