| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka telefonu | Huawei |
| Model telefonu | P8 Lite |
| Kod producenta | 51091CDN |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | biały |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 73.00 mm |
| Wysokość | 147.00 mm |
| Głębokość | 8.00 mm |
| Waga | 147.00 g |
| Przekątna ekranu | 5.20 " |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 423 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | inny |
| Częstotliwość procesora | 2.10 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 3000 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 128 GB |
| Układ graficzny | Mali-T830 MP2 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | A-GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych |
| Złącza | microUSB typ B |
| Funkcje | rozpoznawanie twarzy |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, dyktafon, kalendarz, kalkulator |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Maksymalny czas czuwania | 571 h |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: f1108a09-4627-4b3d-b5b0-e8d6fbe7d41f
Podobne wyszukiwania
P8 Lite Warszawa
 
(3540)
P8 Lite Kielce
 
(577)
P8 Lite Ełk
 
(497)
P8 Lite Lublin
 
(437)
P8 Lite Gliwice
 
(229)
P8 Lite Siemianowice Śląskie
 
(171)
P8 Lite Opole
 
(151)
P8 Lite Sosnowiec
 
(134)
P8 Lite Elbląg
 
(106)
P8 Lite Zamość
 
(92)
P8 Lite Piaseczno
 
(85)
P8 Lite Ostrów Wielkopolski
 
(74)
P8 Lite Jelenia Góra
 
(65)
P8 Lite Mysłowice
 
(55)
P8 Lite Stargard
 
(51)
P8 Lite Zgierz
 
(50)
P8 Lite Wadowice
 
(49)
P8 Lite Legionowo
 
(48)
P8 Lite Puławy
 
(47)
P8 Lite Przemyśl
 
(46)
P8 Lite Drwalew
 
(42)
P8 Lite Mikołów
 
(42)
P8 Lite Jarosław
 
(41)
P8 Lite Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
P8 Lite Opoka-Kolonia
 
(41)
P8 Lite Poniatowa
 
(40)
P8 Lite Żywiec
 
(36)
P8 Lite Będzin
 
(34)
P8 Lite Wągrowiec
 
(33)
P8 Lite Kobyłka
 
(30)
P8 Lite Morąg
 
(30)
P8 Lite Sierpc
 
(30)
P8 Lite Łuków
 
(27)
P8 Lite Bochnia
 
(27)
P8 Lite Nowy Targ
 
(25)
P8 Lite Skierniewice
 
(24)
P8 Lite Głubczyce
 
(24)
P8 Lite Szczecinek
 
(24)
P8 Lite Brwinów
 
(23)
P8 Lite Myszków
 
(23)
P8 Lite Kłodzko
 
(22)
P8 Lite Pruszcz
 
(21)
P8 Lite Koło
 
(21)
P8 Lite Kamienna Góra
 
(21)
P8 Lite Chodzież
 
(21)
P8 Lite Płońsk
 
(20)
P8 Lite Mszana Dolna
 
(20)
P8 Lite Łęczyca
 
(19)
P8 Lite Krotoszyn
 
(19)
P8 Lite Rydułtowy
 
(19)
P8 Lite Paczków
 
(19)
P8 Lite Brzozów
 
(19)
P8 Lite Limanowa
 
(18)
P8 Lite Myślenice
 
(18)
P8 Lite Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
P8 Lite Hrubieszów
 
(16)
P8 Lite Janów Lubelski
 
(16)
P8 Lite Ostrów Mazowiecka
 
(16)
P8 Lite Chełmno
 
(15)
P8 Lite Szczyrk
 
(15)
P8 Lite Stary Sącz
 
(15)
P8 Lite Syców
 
(14)
P8 Lite Wyrazów
 
(14)
P8 Lite Plewiska
 
(14)
P8 Lite Ząbkowice Śląskie
 
(14)
P8 Lite Jabłonna
 
(13)
P8 Lite Słupca
 
(13)
P8 Lite Gryfice
 
(13)
P8 Lite Białogard
 
(13)
P8 Lite Kluczbork
 
(13)
P8 Lite Braniewo
 
(13)
P8 Lite Łęczna
 
(13)
P8 Lite Zarszyn
 
(13)
P8 Lite Czaplinek
 
(12)
P8 Lite Wołów
 
(12)
P8 Lite Józefów
 
(11)
P8 Lite Łosice
 
(11)
P8 Lite Krasnystaw
 
(11)
P8 Lite Zambrów
 
(11)
P8 Lite Sosnowica
 
(11)
P8 Lite Ustroń
 
(11)
P8 Lite Libertów
 
(11)
P8 Lite Piekoszów
 
(11)
P8 Lite Skwierzyna
 
(11)
P8 Lite Przeczyce
 
(10)
P8 Lite Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
P8 Lite Ropczyce
 
(10)
P8 Lite Bukowno
 
(9)
P8 Lite Włodawa
 
(9)
P8 Lite Lubsko
 
(9)
P8 Lite Bogdaniec
 
(9)
P8 Lite Koluszki
 
(9)
P8 Lite Daleszyce
 
(9)
P8 Lite Komorniki
 
(9)
P8 Lite Milicz
 
(9)
P8 Lite Góra
 
(9)