| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Kod producenta | 6901443226528 |
| Marka | Huawei |
| Model telefonu | Y5 Prime 2018 |
| Typ | Smartfon |
| EAN (GTIN) | 6901443226528 |
| Kolor | niebieski |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 70.90 mm |
| Wysokość | 144.00 mm |
| Głębokość | 7.90 mm |
| Waga | 142.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.404 kg |
| Przekątna ekranu | 5.20 " |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 295 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 720 x 1280 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 8.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 5.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | MediaTek MT6739 |
| Częstotliwość procesora | 1.50 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 3000 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 256 GB |
| Układ graficzny | ARM Mali-T720 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, kompas cyfrowy, żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, kalendarz, kalkulator |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Maksymalny czas czuwania | 343 h |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny, wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: ef1fb241-22b1-4f9d-9654-d153eda71c4b
Podobne wyszukiwania
Huawei Warszawa
 
(3531)
Huawei Kielce
 
(517)
Huawei Ełk
 
(498)
Huawei Lublin
 
(444)
Huawei Gliwice
 
(230)
Huawei Siemianowice Śląskie
 
(188)
Huawei Opole
 
(151)
Huawei Sosnowiec
 
(131)
Huawei Elbląg
 
(106)
Huawei Zamość
 
(93)
Huawei Ostrów Wielkopolski
 
(73)
Huawei Jelenia Góra
 
(65)
Huawei Mysłowice
 
(54)
Huawei Zgierz
 
(52)
Huawei Stargard
 
(51)
Huawei Przemyśl
 
(50)
Huawei Puławy
 
(50)
Huawei Wadowice
 
(49)
Huawei Legionowo
 
(47)
Huawei Grodzisk Mazowiecki
 
(45)
Huawei Jarosław
 
(43)
Huawei Mikołów
 
(42)
Huawei Opoka-Kolonia
 
(41)
Huawei Drwalew
 
(41)
Huawei Poniatowa
 
(40)
Huawei Żywiec
 
(36)
Huawei Będzin
 
(34)
Huawei Wągrowiec
 
(32)
Huawei Sierpc
 
(30)
Huawei Morąg
 
(30)
Huawei Kobyłka
 
(29)
Huawei Bochnia
 
(27)
Huawei Łuków
 
(27)
Huawei Szczecinek
 
(25)
Huawei Nowy Targ
 
(24)
Huawei Głubczyce
 
(24)
Huawei Skierniewice
 
(24)
Huawei Kłodzko
 
(22)
Huawei Myszków
 
(22)
Huawei Kamienna Góra
 
(22)
Huawei Brwinów
 
(21)
Huawei Mszana Dolna
 
(21)
Huawei Paczków
 
(21)
Huawei Pruszcz
 
(21)
Huawei Koło
 
(21)
Huawei Chodzież
 
(21)
Huawei Płońsk
 
(20)
Huawei Łęczyca
 
(19)
Huawei Brzozów
 
(19)
Huawei Rydułtowy
 
(19)
Huawei Krotoszyn
 
(18)
Huawei Myślenice
 
(18)
Huawei Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
Huawei Wyrazów
 
(17)
Huawei Janów Lubelski
 
(17)
Huawei Limanowa
 
(17)
Huawei Chełmno
 
(15)
Huawei Szczyrk
 
(15)
Huawei Hrubieszów
 
(15)
Huawei Stary Sącz
 
(15)
Huawei Białogard
 
(14)
Huawei Syców
 
(14)
Huawei Plewiska
 
(14)
Huawei Słupca
 
(14)
Huawei Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Huawei Jabłonna
 
(13)
Huawei Łęczna
 
(13)
Huawei Braniewo
 
(13)
Huawei Ząbkowice Śląskie
 
(13)
Huawei Zarszyn
 
(13)
Huawei Łosice
 
(12)
Huawei Gryfice
 
(12)
Huawei Krasnystaw
 
(12)
Huawei Czaplinek
 
(12)
Huawei Piekoszów
 
(12)
Huawei Józefów
 
(11)
Huawei Zambrów
 
(11)
Huawei Sosnowica
 
(11)
Huawei Kluczbork
 
(11)
Huawei Libertów
 
(11)
Huawei Ustroń
 
(11)
Huawei Skwierzyna
 
(11)
Huawei Lubsko
 
(10)
Huawei Wołów
 
(10)
Huawei Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Huawei Ropczyce
 
(10)
Huawei Sulęcin
 
(10)
Huawei Wałcz
 
(10)
Huawei Bukowno
 
(9)
Huawei Drawsko
 
(9)
Huawei Tarnowo Podgórne
 
(9)
Huawei Włodawa
 
(9)
Huawei Komorniki
 
(9)
Huawei Przeczyce
 
(9)
Huawei Daleszyce
 
(9)
Huawei Koronowo
 
(9)