| Stan | Bardzo dobry |
| Marka telefonu | Huawei |
| Model telefonu | Y5 2018 |
| Typ | Smartfon |
| EAN (GTIN) | 6901443229048 |
| Kolor | niebieski |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne, szkło |
| Przekątna ekranu | 5.45 " |
| Rodzaj wyświetlacza | inny |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 295 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 720 x 1480 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 8 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 5 Mpx |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa, nagrywanie wideo, panorama, samowyzwalacz, autofocus |
| Procesor | MediaTek MT6739 |
| Częstotliwość procesora | 1.50 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| System operacyjny | Android |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 4.4.2 |
| Pojemność akumulatora | 3020 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Nawigacja | A-GPS |
| Złącza | microUSB typ B, mini jack 3,5 (audio) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, własne gry, zegar |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Ładowarka w komplecie | tak |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: f4758310-6bb0-49c5-a0c8-7a67da9ae87e
Podobne wyszukiwania
Huawei Warszawa
 
(3386)
Huawei Ełk
 
(597)
Huawei Kielce
 
(454)
Huawei Lublin
 
(446)
Huawei Gliwice
 
(222)
Huawei Opole
 
(141)
Huawei Sosnowiec
 
(118)
Huawei Elbląg
 
(100)
Huawei Zamość
 
(92)
Huawei Piaseczno
 
(91)
Huawei Siemianowice Śląskie
 
(83)
Huawei Ostrów Wielkopolski
 
(80)
Huawei Jelenia Góra
 
(66)
Huawei Mysłowice
 
(49)
Huawei Legionowo
 
(49)
Huawei Przemyśl
 
(49)
Huawei Zgierz
 
(49)
Huawei Wadowice
 
(44)
Huawei Jarosław
 
(43)
Huawei Żywiec
 
(42)
Huawei Opoka-Kolonia
 
(41)
Huawei Będzin
 
(40)
Huawei Poniatowa
 
(40)
Huawei Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
Huawei Stargard
 
(40)
Huawei Mikołów
 
(36)
Huawei Puławy
 
(35)
Huawei Wągrowiec
 
(30)
Huawei Łuków
 
(29)
Huawei Bochnia
 
(29)
Huawei Sierpc
 
(29)
Huawei Kamienna Góra
 
(27)
Huawei Kłodzko
 
(27)
Huawei Morąg
 
(27)
Huawei Nowy Targ
 
(26)
Huawei Kobyłka
 
(25)
Huawei Brzozów
 
(25)
Huawei Szczecinek
 
(24)
Huawei Skierniewice
 
(23)
Huawei Chodzież
 
(21)
Huawei Brwinów
 
(20)
Huawei Szczyrk
 
(20)
Huawei Głubczyce
 
(20)
Huawei Myszków
 
(20)
Huawei Koło
 
(19)
Huawei Krotoszyn
 
(19)
Huawei Limanowa
 
(19)
Huawei Jabłonna
 
(18)
Huawei Łęczyca
 
(18)
Huawei Paczków
 
(18)
Huawei Mszana Dolna
 
(17)
Huawei Janów Lubelski
 
(17)
Huawei Wyrazów
 
(17)
Huawei Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
Huawei Myślenice
 
(17)
Huawei Rydułtowy
 
(17)
Huawei Płońsk
 
(16)
Huawei Syców
 
(16)
Huawei Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Huawei Białogard
 
(15)
Huawei Chełmno
 
(15)
Huawei Hrubieszów
 
(15)
Huawei Stary Sącz
 
(15)
Huawei Zarszyn
 
(14)
Huawei Bogdaniec
 
(14)
Huawei Plewiska
 
(13)
Huawei Kluczbork
 
(13)
Huawei Libertów
 
(13)
Huawei Ustroń
 
(13)
Huawei Pruszcz
 
(12)
Huawei Gryfice
 
(12)
Huawei Lubsko
 
(12)
Huawei Daleszyce
 
(12)
Huawei Czaplinek
 
(12)
Huawei Łęczna
 
(11)
Huawei Łosice
 
(11)
Huawei Borówiec
 
(11)
Huawei Krasnystaw
 
(11)
Huawei Zambrów
 
(11)
Huawei Słupca
 
(11)
Huawei Ropczyce
 
(11)
Huawei Ząbkowice Śląskie
 
(11)
Huawei Skwierzyna
 
(11)
Huawei Bukowno
 
(10)
Huawei Józefów
 
(10)
Huawei Koluszki
 
(10)
Huawei Wołów
 
(10)
Huawei Sosnowica
 
(10)
Huawei Braniewo
 
(10)
Huawei Sulęcin
 
(10)
Huawei Szynwałd
 
(10)
Huawei Włodawa
 
(9)
Huawei Komorniki
 
(9)
Huawei Stęszew
 
(9)
Huawei Opalenica
 
(9)
Huawei Góra
 
(9)