| Stan | Bardzo dobry |
| Marka telefonu | Infinix |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Model telefonu | NOTE 40 Pro |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | zielony |
| Materiał | szkło |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa, nagrywanie wideo, autofocus |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Komunikacja | Wi-Fi, NFC, Bluetooth |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GPS |
| Czujniki | czujnik światła, czytnik linii papilarnych, żyroskop, akcelerometr |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca, płatności zbliżeniowe (NFC) |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny, pyłoszczelny |
| EAN (GTIN) | 4894947019425 |
| Kod producenta | X6850 |
| Szerokość | 75.00 mm |
| Wysokość | 164.00 mm |
| Głębokość | 8.00 mm |
| Waga | 190.00 g |
| Przekątna ekranu | 6.78 " |
| Gęstość pikseli | 392 ppi |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 32.00 Mpx |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| Układ graficzny | ARM Mali-G57 MC2 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 285baea8-0f40-4d0b-a759-0c91201f2b63
Podobne wyszukiwania
Infinix Warszawa
 
(3378)
Infinix Ełk
 
(598)
Infinix Kielce
 
(456)
Infinix Lublin
 
(445)
Infinix Gliwice
 
(225)
Infinix Opole
 
(141)
Infinix Sosnowiec
 
(118)
Infinix Elbląg
 
(100)
Infinix Zamość
 
(92)
Infinix Piaseczno
 
(91)
Infinix Siemianowice Śląskie
 
(82)
Infinix Ostrów Wielkopolski
 
(80)
Infinix Jelenia Góra
 
(66)
Infinix Legionowo
 
(51)
Infinix Mysłowice
 
(49)
Infinix Przemyśl
 
(49)
Infinix Zgierz
 
(49)
Infinix Wadowice
 
(44)
Infinix Jarosław
 
(43)
Infinix Opoka-Kolonia
 
(41)
Infinix Żywiec
 
(40)
Infinix Poniatowa
 
(40)
Infinix Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
Infinix Stargard
 
(40)
Infinix Będzin
 
(40)
Infinix Mikołów
 
(36)
Infinix Puławy
 
(35)
Infinix Wągrowiec
 
(30)
Infinix Bochnia
 
(29)
Infinix Łuków
 
(29)
Infinix Sierpc
 
(29)
Infinix Kobyłka
 
(27)
Infinix Kamienna Góra
 
(27)
Infinix Morąg
 
(27)
Infinix Kłodzko
 
(27)
Infinix Nowy Targ
 
(26)
Infinix Brzozów
 
(25)
Infinix Szczecinek
 
(24)
Infinix Skierniewice
 
(23)
Infinix Chodzież
 
(21)
Infinix Brwinów
 
(20)
Infinix Koło
 
(20)
Infinix Szczyrk
 
(20)
Infinix Myszków
 
(20)
Infinix Głubczyce
 
(20)
Infinix Limanowa
 
(19)
Infinix Jabłonna
 
(19)
Infinix Mszana Dolna
 
(18)
Infinix Paczków
 
(18)
Infinix Krotoszyn
 
(18)
Infinix Łęczyca
 
(18)
Infinix Rydułtowy
 
(18)
Infinix Janów Lubelski
 
(17)
Infinix Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
Infinix Myślenice
 
(17)
Infinix Syców
 
(16)
Infinix Wyrazów
 
(16)
Infinix Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Infinix Białogard
 
(15)
Infinix Chełmno
 
(15)
Infinix Płońsk
 
(15)
Infinix Hrubieszów
 
(15)
Infinix Bogdaniec
 
(14)
Infinix Stary Sącz
 
(14)
Infinix Zarszyn
 
(14)
Infinix Libertów
 
(14)
Infinix Plewiska
 
(13)
Infinix Kluczbork
 
(13)
Infinix Ustroń
 
(13)
Infinix Pruszcz
 
(12)
Infinix Łosice
 
(12)
Infinix Gryfice
 
(12)
Infinix Lubsko
 
(12)
Infinix Czaplinek
 
(12)
Infinix Daleszyce
 
(12)
Infinix Łęczna
 
(11)
Infinix Borówiec
 
(11)
Infinix Krasnystaw
 
(11)
Infinix Zambrów
 
(11)
Infinix Ropczyce
 
(11)
Infinix Słupca
 
(11)
Infinix Ząbkowice Śląskie
 
(11)
Infinix Skwierzyna
 
(11)
Infinix Bukowno
 
(10)
Infinix Józefów
 
(10)
Infinix Koluszki
 
(10)
Infinix Sosnowica
 
(10)
Infinix Wołów
 
(10)
Infinix Braniewo
 
(10)
Infinix Szynwałd
 
(10)
Infinix Sulęcin
 
(10)
Infinix Włodawa
 
(9)
Infinix Komorniki
 
(9)
Infinix Stęszew
 
(9)
Infinix Opalenica
 
(9)
Infinix Góra
 
(9)