| Stan | Uszkodzony |
| Marka telefonu | Infinix |
| Model telefonu | HOT 40 Pro |
| Kod producenta | X6837 256+8 |
| Typ | Smartfon |
| EAN (GTIN) | 4894947011870 |
| Kolor | czarny |
| Materiał | aluminium |
| Szerokość | 77.00 mm |
| Wysokość | 169.00 mm |
| Głębokość | 8.00 mm |
| Waga | 215.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.400 kg |
| Przekątna ekranu | 6.78 " |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 400 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 32.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | MediaTek Helio G99 |
| Częstotliwość procesora | 2.20 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Układ graficzny | Mali-G57 MC2 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | A-GPS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, żyroskop |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), USB typ C |
| Funkcje | płatności zbliżeniowe (NFC) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, radio, zegar |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 6c6c17ff-7395-427a-91b7-8363d716275e
Podobne wyszukiwania
Infinix Warszawa
 
(3562)
Infinix Kielce
 
(580)
Infinix Ełk
 
(495)
Infinix Lublin
 
(440)
Infinix Gliwice
 
(228)
Infinix Siemianowice Śląskie
 
(170)
Infinix Opole
 
(152)
Infinix Sosnowiec
 
(133)
Infinix Elbląg
 
(108)
Infinix Zamość
 
(92)
Infinix Ostrów Wielkopolski
 
(74)
Infinix Jelenia Góra
 
(66)
Infinix Mysłowice
 
(55)
Infinix Legionowo
 
(53)
Infinix Stargard
 
(51)
Infinix Zgierz
 
(51)
Infinix Wadowice
 
(50)
Infinix Puławy
 
(47)
Infinix Przemyśl
 
(46)
Infinix Mikołów
 
(43)
Infinix Drwalew
 
(42)
Infinix Jarosław
 
(41)
Infinix Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
Infinix Opoka-Kolonia
 
(41)
Infinix Poniatowa
 
(40)
Infinix Żywiec
 
(37)
Infinix Wągrowiec
 
(33)
Infinix Będzin
 
(32)
Infinix Morąg
 
(30)
Infinix Kobyłka
 
(29)
Infinix Sierpc
 
(29)
Infinix Łuków
 
(27)
Infinix Bochnia
 
(27)
Infinix Szczecinek
 
(25)
Infinix Nowy Targ
 
(24)
Infinix Skierniewice
 
(24)
Infinix Myszków
 
(23)
Infinix Głubczyce
 
(23)
Infinix Brwinów
 
(22)
Infinix Kłodzko
 
(22)
Infinix Kamienna Góra
 
(22)
Infinix Chodzież
 
(21)
Infinix Mszana Dolna
 
(21)
Infinix Koło
 
(21)
Infinix Pruszcz
 
(21)
Infinix Paczków
 
(20)
Infinix Płońsk
 
(20)
Infinix Łęczyca
 
(19)
Infinix Myślenice
 
(19)
Infinix Rydułtowy
 
(19)
Infinix Brzozów
 
(19)
Infinix Krotoszyn
 
(17)
Infinix Limanowa
 
(17)
Infinix Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
Infinix Hrubieszów
 
(16)
Infinix Janów Lubelski
 
(16)
Infinix Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Infinix Chełmno
 
(15)
Infinix Szczyrk
 
(15)
Infinix Plewiska
 
(14)
Infinix Syców
 
(14)
Infinix Wyrazów
 
(14)
Infinix Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Infinix Słupca
 
(13)
Infinix Jabłonna
 
(13)
Infinix Gryfice
 
(13)
Infinix Łosice
 
(13)
Infinix Braniewo
 
(13)
Infinix Kluczbork
 
(13)
Infinix Łęczna
 
(13)
Infinix Stary Sącz
 
(13)
Infinix Białogard
 
(13)
Infinix Zarszyn
 
(13)
Infinix Czaplinek
 
(12)
Infinix Wołów
 
(12)
Infinix Bukowno
 
(11)
Infinix Józefów
 
(11)
Infinix Zambrów
 
(11)
Infinix Krasnystaw
 
(11)
Infinix Sosnowica
 
(11)
Infinix Libertów
 
(11)
Infinix Ustroń
 
(11)
Infinix Piekoszów
 
(11)
Infinix Skwierzyna
 
(11)
Infinix Koluszki
 
(10)
Infinix Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Infinix Daleszyce
 
(10)
Infinix Ropczyce
 
(10)
Infinix Włodawa
 
(9)
Infinix Lubsko
 
(9)
Infinix Bogdaniec
 
(9)
Infinix Zabierzów
 
(9)
Infinix Komorniki
 
(9)
Infinix Milicz
 
(9)
Infinix Sulęcin
 
(9)
Infinix Drawsko
 
(9)