| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Nawigacja | GPS |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Model telefonu | 8 |
| Pojemność akumulatora | 1821 mAh |
| Marka telefonu | Apple |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Kolor | różowy |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny |
| Przekątna ekranu | 4.7 " |
| System operacyjny | iOS |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Komunikacja | Bluetooth |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 1491c1f4-eba4-4243-80b4-dda59bdaa0dc
Podobne wyszukiwania
Apple Warszawa
 
(3366)
Apple Ełk
 
(595)
Apple Kielce
 
(456)
Apple Lublin
 
(448)
Apple Gliwice
 
(222)
Apple Opole
 
(140)
Apple Sosnowiec
 
(119)
Apple Elbląg
 
(99)
Apple Piaseczno
 
(93)
Apple Zamość
 
(88)
Apple Siemianowice Śląskie
 
(83)
Apple Ostrów Wielkopolski
 
(77)
Apple Jelenia Góra
 
(64)
Apple Legionowo
 
(53)
Apple Przemyśl
 
(51)
Apple Zgierz
 
(49)
Apple Mysłowice
 
(47)
Apple Wadowice
 
(44)
Apple Jarosław
 
(41)
Apple Opoka-Kolonia
 
(41)
Apple Poniatowa
 
(40)
Apple Będzin
 
(40)
Apple Stargard
 
(40)
Apple Żywiec
 
(40)
Apple Grodzisk Mazowiecki
 
(38)
Apple Mikołów
 
(36)
Apple Puławy
 
(35)
Apple Wągrowiec
 
(31)
Apple Sierpc
 
(29)
Apple Łuków
 
(28)
Apple Kamienna Góra
 
(28)
Apple Bochnia
 
(28)
Apple Kobyłka
 
(27)
Apple Morąg
 
(27)
Apple Szczecinek
 
(26)
Apple Nowy Targ
 
(26)
Apple Kłodzko
 
(26)
Apple Brzozów
 
(25)
Apple Skierniewice
 
(24)
Apple Chodzież
 
(21)
Apple Głubczyce
 
(21)
Apple Brwinów
 
(20)
Apple Jabłonna
 
(20)
Apple Koło
 
(20)
Apple Myszków
 
(20)
Apple Szczyrk
 
(19)
Apple Limanowa
 
(19)
Apple Paczków
 
(18)
Apple Krotoszyn
 
(18)
Apple Mszana Dolna
 
(18)
Apple Łęczyca
 
(18)
Apple Rydułtowy
 
(18)
Apple Janów Lubelski
 
(17)
Apple Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
Apple Myślenice
 
(17)
Apple Syców
 
(16)
Apple Wyrazów
 
(16)
Apple Stary Sącz
 
(16)
Apple Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Apple Białogard
 
(15)
Apple Chełmno
 
(15)
Apple Płońsk
 
(15)
Apple Hrubieszów
 
(15)
Apple Libertów
 
(14)
Apple Bogdaniec
 
(14)
Apple Zarszyn
 
(14)
Apple Plewiska
 
(13)
Apple Kluczbork
 
(13)
Apple Ustroń
 
(13)
Apple Pruszcz
 
(12)
Apple Słupca
 
(12)
Apple Łosice
 
(12)
Apple Krasnystaw
 
(12)
Apple Lubsko
 
(12)
Apple Czaplinek
 
(12)
Apple Daleszyce
 
(12)
Apple Łęczna
 
(11)
Apple Zambrów
 
(11)
Apple Ropczyce
 
(11)
Apple Ząbkowice Śląskie
 
(11)
Apple Skwierzyna
 
(11)
Apple Józefów
 
(10)
Apple Gryfice
 
(10)
Apple Borówiec
 
(10)
Apple Koluszki
 
(10)
Apple Sosnowica
 
(10)
Apple Wołów
 
(10)
Apple Braniewo
 
(10)
Apple Opalenica
 
(10)
Apple Szynwałd
 
(10)
Apple Sulęcin
 
(10)
Apple Bukowno
 
(9)
Apple Włodawa
 
(9)
Apple Komorniki
 
(9)
Apple Góra
 
(9)
Apple Stęszew
 
(9)