| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Apple |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Model telefonu | iPhone SE (2022) |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | biały |
| Materiał | aluminium |
| Rodzaj wyświetlacza | Retina |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 750 x 1334 px |
| Funkcje aparatu | zoom, optyczna stabilizacja obrazu, wykrywanie twarzy, panorama, autofocus, lampa błyskowa, samowyzwalacz, nagrywanie wideo, zdjęcia seryjne |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Apple A15 Bionic |
| System operacyjny | iOS |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 64 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | GLONASS, BeiDou, GPS, Galileo |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, żyroskop, barometr, czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy, kompas cyfrowy |
| Złącza | Lightning |
| Funkcje | szybkie ładowanie, odblokowanie za pomocą odcisku palca, ładowanie indukcyjne |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, radio, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny, pyłoszczelny |
| Certyfikaty zgodności | WEEE, CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Kod producenta | MMXG3PM/A |
| Szerokość | 67.30 mm |
| Wysokość | 138.40 mm |
| Głębokość | 7.30 mm |
| Waga | 144.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.144 kg |
| Przekątna ekranu | 4.70 " |
| Gęstość pikseli | 326 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 7.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 3.22 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Pojemność akumulatora | 2018 mAh |
| Maksymalny czas czuwania | 5000mAh |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
O przedmiocie
Oferta: 6b3ca2c2-1b2c-4817-877e-bbf940656253
Podobne wyszukiwania
iPhone SE (2022) Warszawa
 
(3373)
iPhone SE (2022) Ełk
 
(596)
iPhone SE (2022) Kielce
 
(456)
iPhone SE (2022) Lublin
 
(446)
iPhone SE (2022) Gliwice
 
(225)
iPhone SE (2022) Opole
 
(141)
iPhone SE (2022) Sosnowiec
 
(119)
iPhone SE (2022) Elbląg
 
(100)
iPhone SE (2022) Zamość
 
(91)
iPhone SE (2022) Piaseczno
 
(91)
iPhone SE (2022) Siemianowice Śląskie
 
(82)
iPhone SE (2022) Ostrów Wielkopolski
 
(79)
iPhone SE (2022) Jelenia Góra
 
(66)
iPhone SE (2022) Legionowo
 
(51)
iPhone SE (2022) Zgierz
 
(49)
iPhone SE (2022) Przemyśl
 
(49)
iPhone SE (2022) Mysłowice
 
(49)
iPhone SE (2022) Wadowice
 
(44)
iPhone SE (2022) Jarosław
 
(43)
iPhone SE (2022) Opoka-Kolonia
 
(41)
iPhone SE (2022) Stargard
 
(40)
iPhone SE (2022) Będzin
 
(40)
iPhone SE (2022) Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
iPhone SE (2022) Poniatowa
 
(40)
iPhone SE (2022) Żywiec
 
(40)
iPhone SE (2022) Mikołów
 
(36)
iPhone SE (2022) Puławy
 
(35)
iPhone SE (2022) Wągrowiec
 
(30)
iPhone SE (2022) Bochnia
 
(29)
iPhone SE (2022) Sierpc
 
(29)
iPhone SE (2022) Śrem
 
(29)
iPhone SE (2022) Łuków
 
(28)
iPhone SE (2022) Kamienna Góra
 
(27)
iPhone SE (2022) Morąg
 
(27)
iPhone SE (2022) Kobyłka
 
(27)
iPhone SE (2022) Kłodzko
 
(27)
iPhone SE (2022) Nowy Targ
 
(26)
iPhone SE (2022) Brzozów
 
(25)
iPhone SE (2022) Szczecinek
 
(24)
iPhone SE (2022) Skierniewice
 
(23)
iPhone SE (2022) Chodzież
 
(21)
iPhone SE (2022) Brwinów
 
(20)
iPhone SE (2022) Szczyrk
 
(20)
iPhone SE (2022) Koło
 
(20)
iPhone SE (2022) Myszków
 
(20)
iPhone SE (2022) Głubczyce
 
(20)
iPhone SE (2022) Jabłonna
 
(19)
iPhone SE (2022) Limanowa
 
(19)
iPhone SE (2022) Mszana Dolna
 
(18)
iPhone SE (2022) Krotoszyn
 
(18)
iPhone SE (2022) Łęczyca
 
(18)
iPhone SE (2022) Rydułtowy
 
(18)
iPhone SE (2022) Paczków
 
(18)
iPhone SE (2022) Janów Lubelski
 
(17)
iPhone SE (2022) Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
iPhone SE (2022) Myślenice
 
(17)
iPhone SE (2022) Syców
 
(16)
iPhone SE (2022) Ostrów Mazowiecka
 
(16)
iPhone SE (2022) Wyrazów
 
(16)
iPhone SE (2022) Białogard
 
(15)
iPhone SE (2022) Chełmno
 
(15)
iPhone SE (2022) Hrubieszów
 
(15)
iPhone SE (2022) Płońsk
 
(15)
iPhone SE (2022) Bogdaniec
 
(14)
iPhone SE (2022) Stary Sącz
 
(14)
iPhone SE (2022) Libertów
 
(14)
iPhone SE (2022) Zarszyn
 
(14)
iPhone SE (2022) Plewiska
 
(13)
iPhone SE (2022) Kluczbork
 
(13)
iPhone SE (2022) Ustroń
 
(13)
iPhone SE (2022) Łosice
 
(12)
iPhone SE (2022) Gryfice
 
(12)
iPhone SE (2022) Lubsko
 
(12)
iPhone SE (2022) Czaplinek
 
(12)
iPhone SE (2022) Pruszcz
 
(12)
iPhone SE (2022) Daleszyce
 
(12)
iPhone SE (2022) Łęczna
 
(11)
iPhone SE (2022) Słupca
 
(11)
iPhone SE (2022) Borówiec
 
(11)
iPhone SE (2022) Krasnystaw
 
(11)
iPhone SE (2022) Zambrów
 
(11)
iPhone SE (2022) Ropczyce
 
(11)
iPhone SE (2022) Ząbkowice Śląskie
 
(11)
iPhone SE (2022) Skwierzyna
 
(11)
iPhone SE (2022) Koluszki
 
(10)
iPhone SE (2022) Józefów
 
(10)
iPhone SE (2022) Wołów
 
(10)
iPhone SE (2022) Sosnowica
 
(10)
iPhone SE (2022) Braniewo
 
(10)
iPhone SE (2022) Sulęcin
 
(10)
iPhone SE (2022) Szynwałd
 
(10)
iPhone SE (2022) Bukowno
 
(9)
iPhone SE (2022) Włodawa
 
(9)
iPhone SE (2022) Komorniki
 
(9)
iPhone SE (2022) Stęszew
 
(9)
iPhone SE (2022) Opalenica
 
(9)